Kde jste se naučili vařit?

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Šéfkuchař 12. 1. 2006 21:03

Popřípadě od koho, z čeho, apod...

(téma z Pauza.cz)
Šéfkuchař
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 1. 2006 21:36

tak nejak sam...sem tam pouziju kucharku, vyjimecne zavolam mame nebo babicce, kdyz narazim na nejaky problem a potrebuji radu z praxe :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 13. 1. 2006 21:37

heh este nenaucil to si radsej objednam alebo sa idem najest von ako keby som si mal sam navarit :D
brasci
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Manli2 13. 1. 2006 21:40

já umim jen polivku z pytliku takže vařit neumim ;)
Manli2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 13. 1. 2006 22:48

no ja varit taky neumim..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 13. 1. 2006 22:50

Hm,já taky ne a kdybych se měl živit jen rozpustnejma polívkama apod. tak nevim no :)
Zelik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 13. 1. 2006 22:51

Doma.. Ale jako ze bych umel nejak super varit to fakt ne.. Na co mam chut to si ale udelam..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 13. 1. 2006 22:57

pokus, omyl... hodně omylů :mrgreen:
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_Arrow_CZE 14. 1. 2006 01:33

[quote="Šéfkuchař"oPopřípadě od koho, z čeho, apod...

.i](téma z Pauza.cz))/i][/quote]

... škola, praxe, armáda a hlavně doma... Když člověk chce a má hlad, dycky si něco ukuchtí, no ni? :wink:
mam auto // mam mobil s GPS // mam notebook // mam počítač a baví mě vařit ;). Proto si myslím, že můžu trochu důstojně operovat ve fórech na: živě,autorevue,mobilmania,navigovat a šéfkuchař. Děkuji ;)
Black_Arrow_CZE
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filomena 14. 1. 2006 17:38

ucim sa sam, podla receptov vytlacenych z netu. po prakticke rady chodim k mame.
filomena
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Merlin 14. 1. 2006 17:44

Zivot ma naucil, najprv ma to nebavilo a bol som uplne unaveny nez som nieco navarit. Po case som tomu prisiel na chut, varenie ma zacalo bavit a citim ze sa pri tom realizujem.
Merlin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 14. 1. 2006 18:27

Kdyz jsem mel leukemii a tim padem i chemoterapii tak jsem nemel co delat a mel jsem v dusledku chemoterapie furt hlad... Tak jsem tak ruzne zacal varit, nejak me to zacalo bavit a bavilo me to cim dal tim vic, takze jsem zacal varit cim dal slozitejsi jidla a dneska uz je malo jidel se kteryma bych mel velky problemy... Takze takhle uz varim nejaky 3 roky a jeste me to neprestalo bavit...
MobilerxXx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ares952 14. 1. 2006 18:57

mamka casto nebyla doma, pac nas zivila sama, tak sem se naucil varit :wink:
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 2. 2006 13:55

Ve 14ti letech na dětském táboře. S kamarádem jsme vypili vedoucím skoro celou flašku vína a potřebovali jsme to zamaskovat, tak jsme začali kuchtit tokáň na červeném víně. Docela se to povedlo a začalo mě to bavit.

Podotýkám jen, že mě baví vařit pro rodiče, přátele a tak podobně. Sebe dost odbývám ;-)
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beďa 7. 2. 2006 13:56

Moje mamina, byla výborná kuchařka. Něco jsem pochytil od ní, něco z kuchařek. Začal jsem asi v 17-ti. To už je hodně dávno.
Dnes vařím, hlavně pro návštěvy a jak říká Sloník, sebe taky někdy odbydu.
Beďa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků