Grilování bez trablů

Jídlo a vaření je radost. Co jste jedli, co vám chutná? Pojďte si povídat

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Roschell 29. 8. 2014 17:06

Ahoj,
chtěl bych Vás požádat o zhlédnutí a případně vyplnění ankety, která sonduje možnost grilování v místě Vašeho bydliště či jiného místa, zejména pokud tuto možnost nemáte.

http://www.anketovnik.cz/5058b13ae3cc82c7

Díky za chvíli času.
Roman
Roschell
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Slonik 4. 9. 2014 07:47

Mohu znát účel ankety. Jakmile někde vidím plural maiestaticus ("rádi bychom věděli") u nepodepsaného dotazníku, jsem celkem ostražitý ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 9. 2014 13:56

Mě by aj zajímalo, k čemu takový dotazník. Že by se někdo věnoval výzkumu lidí, kteří grilují a mají s tím trable? Takové podivné 8-)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 9. 2014 10:27

Dávám to do souvislosti s relativní novinkou - grilem na dřevěné, který téměř nekouří a dá se tak používat i na balkoně. Jmenuje se LotusGrill a je pěkně drahý. Někdo sice namítne, že jsou elektrické a plynové grily, ale to prostě není ono ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0ndra21 5. 4. 2020 18:53

Právě začíná grilovací sezóna, i když tedy ne moc s přáteli teď v době korona viru. Zajímalo by mě, jestli mi můžete doporučit nějaký dobrý gril. Nejlépe asi na dřevěné uhlí? Mám rád tu vůni spáleného steaku, když na něj zapomenu. :-D Popřípadě na plyn, pokud mě přemluvíte. Používáte weber nebo nějaký jiný? Kdyby jste věděli o nějaké akci nebo slevě na grily, tak mi můžete dát prosím vědět do PM. Dík.
0ndra21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akaš 30. 8. 2020 19:22

Asi píšu s křížkem po funuse. Musím říct, že se mi líbí tenhle. https://www.eshop-zemedelske-potreby.cz ... em-p27921/
Je malej, nerezovej, má motorek s rožněm na kuře (to je tak za 2.000 Kč), rošt, na kterej se dá položit lávovej kámen. Ale koupím ho až na příští sezónu.
akaš
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků