Dovazka jidla domu

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Zdenek Hluchavka 15. 3. 2013 17:22

Ahoj,
chtěl bych se podělit o své zkušenosti s webovkami, které nabízejí dovážku přímo k vám domů.
Dnes jsem si objednal sýrovou pizzu přes portál xxx a nehorázně jsem se spálil. Vypadají seriózně, ale zdání klame. Jídlo mělo dorazit do 45 minut, bohužel jsem musel čekat celé 2 hodiny a 10 minut. Těšil jsem se na křupavou pizzu se spoustu druhů sýrů. Realita byla taková že pizza byla studená, 2 malinké plátky sýru bez chuti(nejspíš eidam) a navíc na mě byl poslíček drzý. Přes tento portál si už v životě nikdy nic neobjednám. Máte někdo podobné zkušenosti?

//Caddy: smazal jsem nazev portalu, je to trosicku podezrele, jak se plive na konkurenci toho, co tu jinak spamuje cele forum...
Zdenek Hluchavka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honza CZ 15. 3. 2013 22:58

Zdenek Hluchavka píše:Ahoj,
chtěl bych se podělit o své zkušenosti s webovkami, které nabízejí dovážku přímo k vám domů.
Dnes jsem si objednal sýrovou pizzu přes portál damejidlo.cz a nehorázně jsem se spálil. Vypadají seriózně, ale zdání klame. Jídlo mělo dorazit do 45 minut, bohužel jsem musel čekat celé 2 hodiny a 10 minut. Těšil jsem se na křupavou pizzu se spoustu druhů sýrů. Realita byla taková že pizza byla studená, 2 malinké plátky sýru bez chuti(nejspíš eidam) a navíc na mě byl poslíček drzý. Přes tento portál si už v životě nikdy nic neobjednám. Máte někdo podobné zkušenosti?
Po dvou hodinách bych ho vyhodil už mezi dveřma.
Honza CZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 3. 2013 08:00

Asi tak, ani bych neotvíral.
Honza: nač cituješ celý příspěvek, když byl jediný? :hm
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza CZ 18. 3. 2013 21:00

Aby tu bylo alespoň něco. :-D :-D
Honza CZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 3. 2013 07:03

:roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 19. 3. 2013 18:59

za 2 hodiny spravim doma lepsiu pizzu
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků