Domácí pomerančový nápoj

Jaké víno vybrat k jídlu? Jaké pivo? Nejlepší čaje, kávy i nealkoholické nápoje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 8. 2012 11:35

Říkáme tomu "džusík", ale nomenklaturně jde spíše o ovocný nápoj. Chuťově má asi nejblíže prodávanému Ice Fruit, jen litr vyjde okolo pětikačky. Kdo nezkusí, neuvěří.

Rozpis na cca. 10 litrů hotového nápoje
Suroviny:
1 kg pomerančů bez pecek (či s málo peckami; vhodnější jsou ty s tenkou kůrou)
0,7 - 1 kg cukru
30 g kyseliny citronové

Postup:
1) Pomeranče dobře omyjeme a i s kůrou rozkrájíme na maličké kousky (samozřejmost je odkrojit bubáka). Pecky v co největším množství vybereme. Zasypeme kyselinou citronovou a zalijeme cca. jedním litrem vody. Necháme cca. 24 hodin ležet v chladu.

2) Odleželé nakrájené pomeranče dáme do nerezového hrnce, přivedeme k varu. Vaříme za občasného míchání zakryté poklicí 20 minut. Objevivší se pecky sbíráme

3) Rozvařené pomeranče rozmělníme např. tyčovým mixérem do hladka (taková řidší kašička)

4) V 10 litrech rozpustíme cukr (ten 1 kg je limitní, já dávám méně) a vmícháme kašičku z pomerančů.

5) Slijeme do PET lahví a dáme na několik hodin vychladit do lednice. Při slévání doporučuji promíchávat a před podáváním rovněž.

Nápoj vypadá ze začátku řídký, ale to se po nějaké chvíli změní.

Podává promíchané s řezem pomeranče a s ledem.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 8. 2012 08:15

I když si představím půl kila cukru, furt z teho mám husinu :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 8. 2012 14:05

je to na deset litrů. Původní receptura je 1,5 kg - já dávám 3/4 kg. A i když sladké moc nemusím, tak tohle je úplně OK
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 8. 2012 06:55

Všiml jsem si už poprvé, že je to na 10 litrů. I tak je to na mě moc, slazené skoro nepiju, tak proto :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 8. 2012 17:23

naco kazit sladky napoj este nejakym cukrom a chemiou.

Ked dostanem chut, osupem pomaranc, odstavim v odstavovaci (takom sklennom zubatom kuzeliku) Pripadne dam vychladit do chladnicky.
Pijem naraz maly poharik. Nie kazdych desat minut trosku ako male deti aby som mal na zuboch cely cas zbytky napoja co kazi zubnu sklovinu. A vela sladkeho naraz tiez nieje dobre pre metabolizmus.

Keby som chcel usetrit a kupil by som 2litrovy napoj za 20centov kde je 8% ovocia, zvysok voda a chemia aby sa to nekazilo, tak by som to vedel pochopit. Radsej kupim za 2eura cisty dzus 1l. Alebo ovocie. Ked je sezona mame marhule, slivky, broskine, jablka, hrusky, ceresne, visne.
V posledne dobe su pomarance v obchodoch hnus.
V jedalni som videl jednu mamku, co krmila dieta ocukrenym roztlacenym bananom. Ved banan je sladky az, az. A potom ze je tolko zubnych kazov a cukroviek, obezit atd.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 8. 2012 09:20

Však říkám, že je to ovocný nápoj a ne džus. Má to asi nejblíž k icefruit, ve kterém je méně ovoce a více cukru a je to 5x levnější. Kyselinu citronovou a cukr nepovažuji za chemii. Ta kyselina se dá navíc celkem bez problémů nahradit citronovou štávou.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 11. 8. 2012 23:18

Je to dobré.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ŽanetaPetrásková 22. 8. 2012 13:31

To věřím, že by dětem šmakovalo. Je to dobrá slaďárna, ale jako proč ne :)
ŽanetaPetrásková
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JanaBlahova 26. 3. 2018 14:56

Slonik píše:Říkáme tomu "džusík", ale nomenklaturně jde spíše o ovocný nápoj. Chuťově má asi nejblíže prodávanému Ice Fruit, jen litr vyjde okolo pětikačky. Kdo nezkusí, neuvěří.

Rozpis na cca. 10 litrů hotového nápoje
Suroviny:
1 kg pomerančů bez pecek (či s málo peckami; vhodnější jsou ty s tenkou kůrou)
0,7 - 1 kg cukru
30 g kyseliny citronové

Postup:
1) Pomeranče dobře omyjeme a i s kůrou rozkrájíme na maličké kousky (samozřejmost je odkrojit bubáka). Pecky v co největším množství vybereme. Zasypeme kyselinou citronovou a zalijeme cca. jedním litrem vody. Necháme cca. 24 hodin ležet v chladu.

2) Odleželé nakrájené pomeranče dáme do nerezového hrnce, přivedeme k varu. Vaříme za občasného míchání zakryté poklicí 20 minut. Objevivší se pecky sbíráme

3) Rozvařené pomeranče rozmělníme např. tyčovým mixérem do hladka (taková řidší kašička)

4) V 10 litrech rozpustíme cukr (ten 1 kg je limitní, já dávám méně) a vmícháme kašičku z pomerančů.

5) Slijeme do PET lahví a dáme na několik hodin vychladit do lednice. Při slévání doporučuji promíchávat a před podáváním rovněž.

Nápoj vypadá ze začátku řídký, ale to se po nějaké chvíli změní.

Podává promíchané s řezem pomeranče a s ledem.

Úplně mi to nepřijde jako zdravý nápoj. :D To si radši koupim kolu a vyjde to ještě líp :D
JanaBlahova
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 3. 2018 16:25

Co je na tom nezdravého kromě cukru?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků