Dali vam niekde vacsiu porciu?

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Už vám někdy dali přes míru?
Ano, stává se mi to často 4 %  23%  [ 4 ]
Už jsem se s tím vyjímečně setkal 11 %  64%  [ 11 ]
Ne, nikdy se mi to nestalo 2 %  11%  [ 2 ]
Spíš dostávám pod míru 0 %  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 17

Odeslat příspěvekod Kniter 14. 6. 2008 21:05

Stalo sa vam ze vam natocia pivo nad mieru. Mne viac krat. Ale reklamu robit nebudem.
Co si myslite. Je to strategiou resteuracie?
Anketa: Dali vam niekde vacsiu porciu?
1) Davaju casto.
2) Davaju vynimocne.
3) Este sa mi to nestalo.
4) Skor mensie porcie. Skor tocia pod mieru.

Aj jedlo tiez vacsia porcia. Ked pridem pred zaverecnou.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 6. 2008 10:55

tak to mas....ale nevim, u jidla se blbe pozna, jestli je to pod/nad miru, to musi byt fatk extremne okate...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 16. 6. 2008 18:45

No ja ked som chodil v stredu(bol iny kuchar) tak boli porcie vacsie(to iste jedlo) ako v pondelok. A ked som raz dostal salat tak bol tak ze sa skoro nevmestil do taniera. Pred tym bol o tretinu menej hoci v jedalnom listku bola hmotnost stale rovnaka.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 20. 6. 2008 19:34

Na vojne,lebo som mal kamoša v kuchyni.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x-plode 30. 8. 2009 03:38

tak asi kuchtici neznaj normy nebo spis ten druhej co dava vic :-D
x-plode
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 8. 2009 17:08

Znám restauraci, kde ti toho dají hodně navíc. Mám problém to sníst. Je to špatně, nemám rád plýtvání čímkoli, lidi nechávají zbytky
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 1. 9. 2009 13:33

Ucen v pekarni dava malo maku do makovniku.
Pekar to vidi a zacne mu nadavat.
"Prepacte bal som sa ze mi budete nadavat, ze nim plytvam."
"Ty trulo, aj tak ho tam davas moc. Ten zvysok bol pre mna domov!"

Kupil som makovnik, rozkrojim a mak nikde. Iba v tych jamkach na vrchu.

Heslo : Najprv moja rodina, potom zavodna kuchyna sa nemusi vyplatit. Okrem dvoch zakaznikov co ochoreli slabo, ochorela cela kucharova rodina na salmonelu, lebo toho jedli moc a viac dni stare. Ha ha ha. Zadarmo nech im aj creva roztrha. Ha ha ha.
Pamatam si pripad co chytili na vratnici tehotnu, co nebola tehotna, ale mala pod svetrom salamy.
Radsej budem len na rohlikoch ako takto kradnut.


Iba tam kde su svedske stoly sa da zjest kolko kdo znesie.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 15. 9. 2010 06:19

Kniter píše: Dali vam niekde vacsiu porciu?

Skoro vždy.
Poväčšinou sa stravujem v čínskych fastoch.Nešlo mi to to do hlavy,ale je to logický obchodnícky ťah. :idea:
Cena obeda sa skladá ---- z ceny vstupných surovín,energie,miezd,nájmu,dopravy,zisku.Plus samozrejme ceny amortizujúceho sa zariadenia.
Keď sa človek logicky zamyslí nad týmto výčtom,pochopí,že cena surovín je zanedbateľná,takže kopcom naložený tanier je - štandard :lol:
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 15. 9. 2010 18:02

V Chorvatsku som nasiel niekolko predajnych miest na zmrzlinu.

1.) stanok - 1 gula 6Kn (sama smotana bez chuti, strasne stekala po kornutku)
velkost 1 davkovaca.

2.) stanok - 1 gula 6kn (chutila dobre)
velkost 1 davkovaca

3.)stanok - 1 gula 5kn (chutila vyborne ako mrazeny vanilkovy pribinacik, alebo priamo v citronovej pol centimetrove kocky citrona)
velkost 1 davkovaca

4.) stanok - 1 gula 5kn (chutila vyborne, nestekala, vyvazeny pomer vsetkeho, pri obrateni kornutku s 5 gulami, gule nespadli na zem, Na slovensku som taku dobru este nemal)
velkost cca 1,8-1,9 velkosti davkovaca (2x nabral a to dal do kornutku) + bonus gula velkosti 1 davkovaca

Vysledok 4 stanku. Chcel som 2 gule, Dostal som 2xfanta, 2xvanilka(alebo ine co som poziadal), 1xcucoriedka ako bonus
Chodil som tam kazdy den 9 dni a stale som dostaval bonus. (zakazdym inu prichut)
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 16. 9. 2010 08:41

V Chorvatsku jsem tedy vždy dostal nadměrečnou zmrzlinu. Co nabral, to nabral a dal do kornoutu. Proto mě přijde vtipné, když si dám v zmrzlinu u nás a zmrzlinář nabere, pak minutu tvoří ideální kopeček, který se ve výsledku v kornoutu div ne ztrácí a ještě vypadá dost trapně. To vše za lidových 15-20 Kč.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Banny 17. 9. 2010 14:37

trent: nehledě na kvalitu zmrzliny u nás a v chorvatsku (u moře) ;)
a nenazýval bych to "tvořit ideální kopeček", spíš se snaží, aby ti nedal ani o půlgram víc než je nutný.
Banny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pann 17. 9. 2010 18:03

Reštaurácia /název odstraněn/ je vychýrená veľkymi porciami.

//Caddy: fakt? A vlastnite ji nebo tam jen pracujete? :)
pann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 18. 9. 2010 09:56

Banny: souhlas... Mluvit o kvalitě by bylo nošení dříví do lesa. K ideálnímu kopečku jsem samozřejmě zapomněl připsat uvozovky. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 18. 9. 2010 19:04

Okrem lepsej kvality zmrzliny, tam boli samozrejme tie kopceky vacsie ako davkovac. A to u vsetkych predajcov. A ja som v Chorvatsku netrpezlovo cakal, preco tak dlho nabera, na 2-3 zabery lyzicou. :-D
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 9. 2010 09:14

Co se zmrzliny týče, tak na kopečkovou chodím u nás vlastně už jen k Hájkovi (libovolná pobočka). A tam jí mají sice poměrně drahou (13,- nebo 20,-/kopeček), ale výbornou a i ty porce jsou vcelku slušné.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků