Pochlubte se svou kuchyní.

Kuchyňské linky, spotřebiče, pravidla stolování a různé informační zdroje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Caddy 20. 5. 2010 16:54

ja mam radsi taky tmavsi... a nejen v kuchyni :) Takze libi :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 20. 5. 2010 20:21

Jojo, tmavé barvy v kuchyni jsou super :) Trentova kuchyně se mi moc líbí a ta sbírka mlýnků je skvělá ;)
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 21. 5. 2010 05:40

Je nádherná a praktická :tleskani . Jen ty zelené kachlíky bych vyměnila :hm . Ale jen proto, že nemám ráda zelenou barvu :-[ ;-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 5. 2010 15:54

Trent: pěkné. Osobně bych asi zvolil méně svítivou myčku a coby příznivec vaření na plynu bych použil jinou varnou desku. Ale celkový dojem velmi dobrý. Kombinace tmavých skříněk se zelenými obkladačkami působí moc dobře.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 5. 2010 07:39

Děkuji všem. Také jsem příznivec plynu, ale do domu je plyn zaveden pouze ke společnému kotli, takže padla volba na takový sporák. Myčka měla původně být vestavěná, ale nakonec jsme koupili tuto a až tak nesvítí. Sporák je také nerez a lednice se také tak tváří. Nicméně uznávám, že na fotce blesk myčku krásně vytáhl do popředí.
Třeba tvou kuchyň bych zprznil našimi zelenými kachlíky(pravděpodobně jiným rozměrem) a líbila by se mi ještě víc.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richenza 2 25. 5. 2010 18:23

Trent , ten zelený obklad je super , to jsem ještě neviděla. A já mám na zelenou slabost. Hezky to ladí. :tleskani
"orchideje-sluníčka mého života "
Richenza 2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 26. 5. 2010 06:01

Já to nikomu neberu když má rád zelenou barvu :pozor :-) , ale já mám doma zelený snad jen kytky ;-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CrazyB0y 21. 4. 2016 14:26

Musím se také pochlubit! :-D koupil jsem si velice luxusní dřez Franke přímo přes jejich novej eshop s prodlouženou zárukou :-). Je to masivní nerezová bestie Largo Workcenter :-D myslím, že návštěvy budou rudnout závistí :P. Manželka jásá :-D. Kdyžtak se dá sehnat i tady. Kdyby s nim bylo někdy něco v nepořádku, tak dám vědět... časem přiložim možná i nějaký foto ;-)
CrazyB0y
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 4. 2016 16:15

CrazyB0y: Musíš se pochlubit? Je skvělé, že jsi během tří dnů od doby co ses zaregistroval zvládnul pochlubit se s následujícím:

1) Že jsi nedávno řešil založení s.r.o. a moc ti s tím pomohla jedna konkrétní účetní firma (příspěvek na FinExpert)

2) Nalézt nedávno na Heuréce luxusní dřez Franke a následně sis prohlédnul přímo eshop (viz výše) neopominul zeptat, zda má někdo tip pro nákup. (opět příspěvek na FinExpert)

3) Necelou půlhodinu (konkrétně 29 minut) poté jsi již ovšem měl v otázce dřezu jasno a dokonce jsi jej nejspíš už měl doma a manželka z něj stihla jásat (viz výše).

4) Pauze jsme se zase dozvěděli, že jsi pražské letiště použil 7x naposledy jsi objevil službu Parkování u letiště, kde sis nechal umýt auto a zkontrolovat motor. (pauza.cz)

5) A o dvanáct minut později jsme se dozvěděli, jak tvojí snoubence otevřela oči exotická dovolená s konkrétní cestovkou, což byla milá změna po pěti letech, kdy jste se jen jezdili válet k moři. (pauza.cz).

Jsem zvědavý, co budeš shánět příště? Hrnce? Infralampy? Vysavače?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LoneSniper 29. 4. 2016 16:13

Ahoj :-) máte prosím někdo nějakou zkušenost s tímto eshopem?

//Caddy: odebrán link
LoneSniper
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 4. 2016 21:58

je takový problém použít stránku, která je k hodnocení šopů určená? http://obchody.heureka.cz/dobracena-cz/recenze/
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radka4 28. 8. 2017 13:33

do té zelené bych se taky nepouštěla, ale jinak moc pěkné. Možná bych vybrala nějakou jinou baterii do dřezu. Jinak mlýnky perfektní. :)
Radka4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dzejnnaaa 15. 9. 2017 08:12

Já mám teď se zařizováním větší kuchyně skvělou zkušenost s https://www.gastrocentrum-pisek.cz/bazar/
Občas se tam najde pár super kousků za příznivou cenu :)
dzejnnaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majenda 27. 2. 2018 09:21

Velice ráda se chlubím :-)
jestli premyslite nad granitovým dřezem, rohovým dřezem atd, mám pro Vás jednoznačně doporučení! :-)
https://primagran.cz/kuchynske-baterie-a-prislusenstvi/

granitový dřez se hodí ne jenom jako neskutečně krásně moderní doplněk, ale hlavně jako funkci kus :-) lehce se umyva, zabere minimalne mista
a ktomu všemu je to jednoznačné nejkrásnější kuchyňská věc:-) vypadá stylově a luxusně, sami mrkněte na stránky a okomentjte ;)
jsem s pozdravem
majenda
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků