Moje dieta: Za 3 měsíce 15 kg dolů!

Co je zdravé? A co není? Diskutujte také o dietách a vegetariánství

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Moravanda 15. 2. 2010 09:33

Ahojky. Tak to jseš dobré klobouk dolů :tleskani :-) . Já když zhubnu tak to neudržím :'( .
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 15. 2. 2010 15:04

Na to pomáhá jedině hýbat se, hýbat se, hýbat se a taky se nepřežírat na noc ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 15. 2. 2010 15:12

Tedka vam neco reknu a snad to nekdo pochopi.

Rok 2007 188cm a 87kg, rok 2010 188cm a 101kg a pekne po obydku a par pivecek klidne i 104kg.

Takze jsem na sobe uz neco zacal citit a moje dieta je nezrat zacal jsem pred 14 dnema s hladovkou, ktera mela vydrzet tyden abych se vesel do plesovych satu a srazil jsem to na 96kg a vubec jsem nemel hlad ani po tydnu, takze jsem dostal podezreni ze jsem asi dost vyzranej kdyz ani po tydnu nemam hlad no neva pekne jsem se o vikendu nazral a v pondeli jsem si rekl ze to teda touto cestou skusim hodit na 87kg ano darilo se do dalsiho plesu kde jsem se ale moc vozral a v sobotu jsem byl tak v **** ze jsem si ten obed musel dat. PS nez jsem se najedl mel jsem 94.9kg. Takze tedka jsem na 96kg a jedu dolu a dolu. Takze nakonec reseni je uplne jednoduchy VUBEC NEZRAT to je vse. PS nejakyho JOJO efektu se vubec nebojim protoze reseni je jednoduchy....Klidne se najim ale pak klidne nebudu 4dny ZRAT takze jsem uplne v klidu. PS nebavi me zadny diety 1 mesic/ 1 kilo
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 15. 2. 2010 16:29

Táto sekcia fóra by sa mala volať skôr "Jak ztratit svaly snadno a rychle". :mrgreen: Ale nie, vážne, ja sa tu na tých vašich "dietách" dobre bavím, ale pre niekoho neskúseného by to mohlo byť nebezpečné, takže v žiadnom prípade neskúšajte to, čo sa odporúča v predchádzajúcom príspevku, "zhubnete" tak akurát svalovú hmotu (ale áno, pohľad na váhu vás chvíľku bude tešiť, šak svaly sú ťažšie jak tuky :mrgreen: ).
#ledžendery
Breaker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 15. 2. 2010 20:34

A hlavně se vám to nebude dařit dlouho, spíš jen jednou a podruhé už ne.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 15. 2. 2010 21:11

hele ja tomu musim verit.......a zadne podruhe neni treba 87kg a konec
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 2. 2010 12:55

The_mike: to co jsi popsal je snadná cesta k problémům. Jejich škála může být poměrně široká - poruchy příjmu potravy, žaludeční vředy, anorexie a můžeš si vykoledovat třebas i pobyt na metabolické jednotce.

Samozřejmě, můžeš si dělat co chceš, ale na léčbu těchto zbytečných potíží se budeme skládat všichni :-|
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 16. 2. 2010 13:38

hele clovek kterej ma 100kg a shodi to klidne drasticky na 90kg se nemuze nic stat.....
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 16. 2. 2010 13:57

Šak jo, 10kg svalov ti chýbať nemusí. :mrgreen:
#ledžendery
Breaker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 16. 2. 2010 14:01

no ja nemusim mit vubec zadnou svalnatou postavu....ps aktualni BMI 25.2 takze porad nadvaha....a to vam rekne kazdej doktor at to dostanete do normalu ze jste v nadvaze a tudis v rizikove skupine na vsechna mozna i nemozna onemocneni co s tim souvisi....a to s tema svalama jak uz jsem psal v r 07 krasnych 87kg a taky jsem zadny svaly nemel jen jsem se za dva roky vyzral na 100vku
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 16. 2. 2010 14:06

Svaly ale nie sú len tie, ktoré vidno na kulturistoch... Každý má (mal by mať) svaly na to, aby sa mohol pohybovať, takže ja teraz nemyslím svaly na svalnatú postavu, ale tie, ktoré ti ráno umožnia vstať z postele. ;)
#ledžendery
Breaker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 2. 2010 14:13

nebo zvednout půllitr :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 16. 2. 2010 16:52

vy jste urcite hubeny jak lunti....protoze vyzrananymu nevysvetlite ze kdyz zhubne 10KG cehokoliv ze se pak citi lepe. PS jinak co vy tady popisujete o ztrate svalu tak urcite jo ale vy jdete do takovych extremu jako kdybych vam rekl ze chci ze stovky udelat 60kg...
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 2. 2010 17:07

Já mám prosím docela velkou nadváhu. Za 3 měsíce se mi povedlo shodit něco okolo 30 kg (podotýkám, že převážně v tuku). Ale to co popisuješ (4 dny nejíst, potom den jo a podobné záležitosti) je naprosto obludné a potenciálně nebezpečné, protože poškození, které si tím můžeš způsobit je nevratné.

Souhlasím s tebou, že když jsem shodil prvních 10 kg a opustil jsem tím pásmo tzv. morbidní obezity, tak jsem se cítil o hodně lépe. Ale dál už opatrně a s rozmyslem.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 16. 2. 2010 20:43

Ahojky.
No Sloníku, za tři měsíce třicet kg, to je hooodně fofr :pozor :!: Já jsem zhodila jednou přesně za rok 40 kg a měla jsme toho plné kecky :-[
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků