Moje dieta

Co je zdravé? A co není? Diskutujte také o dietách a vegetariánství

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod kejki3 3. 2. 2010 21:27

Slonik píše:Vše co bylo uvedeno, je v příkrém rozporu s hubnutím. To už si můžeš rovnou dát třeba Chipsy (2200 kJ/100g) :-)

Na dlouhé večerní zobání je možné udělat si třeba takovouhle směsku:

30g rozkrájeného eidamu 30% - (330 kJ)
50g neboli 3 plátky na kousky nakrájené šunky (340 kJ)
30g překrájených zelených oliv (170 kJ)
50g rozkrájených paprik (40 kJ)
150g ogrilované zeleniny 75g cuketa+75g lilek+10g olivového oleje ´(525 kJ)
100g cherry rajčat (100 kJ)
10g balsamico na dochucení (40 kJ)
Celková Energetická hodnota je sice 1545 kJ, ale jde o skoro 3/4 kila jídla, o které se u večerního sledování filmu v pohodě podělí dva lidi, takže na osobu vychází nějakých 770 kJ.

Mimochodem, klidně bych si k tomuhle dal bez větších výčitek sklenku (2 decky) suchého bílého vína (raději smíchané s vodou), což přidá dalších cca. 450 kJ. Pořád jsi ale s 1220 kJ hluboko pod energetickým příjmem z prakticky všech výše uváděných pochutin.


něco málo tomu do 3/4 kila chybí, asi 300g. 8-P
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 2. 2010 21:50

Nj, sloníkovi vypadlo 300 g psího sádla ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 2. 2010 22:39

Nojo, chtěl jsem napsat půl kila. To je tak, když člověk píše příspěvek a desetkrát od počítače odejde.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 14. 2. 2010 10:41

viewtopic.php?p=7174341&sid=471a37597fca2edb45e095bcbb28dbcc#p7174341
;-] Tady jsem,moravando. :D teda zda myslíš mě :-[
Stále svěží a vitální.Dietka je stále.Trošku sem se sklidnil*nejím jen tak do ruky.Váha jde dolu a to je dobře.Jím málo,více zeleninky,hodně piju.Stále chodím/mírním se v této zimě.Třeba jen hodinku..cvičím doma.Jednoduché cviky..

Jo,ty chlebíčky,to je brutál teda.Hned bych si dal.Možná i celou mísu. :D
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 14. 2. 2010 13:07

Ahojky :-) .
Tak to klobouk dolů před tvou pevnou vůlí :tleskani :tleskani :tleskani . Ta u mne chybí :-[ . Držím pěsti ať to vydržíš i dál ;-) . Ale taky to chtělo na takovéhle téma, aby jsi sem vložil tvoji fotku před a po dietě :D :twisted: aby jsme viděli jak ti to po ní sluší :-D .
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 14. 2. 2010 13:23

S fotkou nevím,nevím.. :D :-[ možná časem.
Pevnou vůli mám.Když tě tlačí vyzáš sama sebe..Představ si kouli s rukama :D
No teď už né.. Ale vypadám pěkně.Už mě v práci chválí baby :-[
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 14. 2. 2010 13:31

Tu si nemusím představovat, stačí když si stoupnu před zrcadlo :D :-[ . ALE VYDDRŽ, VÁŽNĚ TI FANDÍM :!: Obdivuju všechny co to dokážou. Přiznám se ti že já to zkouším pořád ALE..... :-[
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 14. 2. 2010 17:50

Když se podíváš zpět..a říkáš,že to zkoušíš pořád,kolik si vydržela dní/týdnů/atd..máš spíš chuť nebo hlad.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 14. 2. 2010 18:11

Tak čo mirdasl, čo nového? Koľko kíl svalov si už "zhubl"? :mrgreen:
#ledžendery
Breaker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 14. 2. 2010 18:25

Mirdo to je u mne těžká otázka :hm . Moje babička vždycky říká, že můžeš jíst všechno, ale malé dávky a víc pohybu. U mne to ale nějak nefunguje. Ale je fakt že co jsu doma pohybu mám málo. Musím se přemlouvat abych šla ven. Jinak když jím malé dávky všeho, tak mě nic nechybí ale dolů s váhou nejdu. A když si plno jídel zakážu, tak nemyslím na nic jiného než že mám na ty zakázané věci chuť :-[ Já si třeba nedovedu představit že bych si ŘÍKÁM OPRAVDU JEDNOU ZA ČAS nedala třeba Palačinku s tvarohem ObrázekObrázek. Je to Calorická bomba, tak si dám jednu nebo dvě, myslím že to není moc.Ona jedna uplně stačí dávám hodně tvarohu tak to zasytí. Ale když je jdu dělat upravím si snídani a večeři ;-). Na druhou stranu já si nedokážu představit celej život jíst jen mrkev. Já ji sice můžu taky, ale protože jsem přece jen osoba starší :-[ , už mi chybí i nějaký ten zub, tak ten párek přece jenom pokoušu líp :D :twisted: . MYSLÍŠ ŽE MŮŽU TAKOVÝHLE PŘÍSPĚVEK PSÁT DO DIETY :nenapadne ? Jestli ne, ona to snad administrativa vymaže ;-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 15. 2. 2010 21:31

to neni mozny jak tady porad mluvite jak hubnete ale ve skutecnosti zerete snad 6 jidel denne jo jako 1kg/za rok asi dobry...ale toto neni dieta to je vyzranost
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 16. 2. 2010 03:11

The_mike píše:to neni mozny jak tady porad mluvite jak hubnete ale ve skutecnosti zerete snad 6 jidel denne jo jako 1kg/za rok asi dobry...ale toto neni dieta to je vyzranost


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
To je teda blábol.....

Moravando takový chutě mi dělat takhle v noci... :D Palačinku bych si hned dala... :-)
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 16. 2. 2010 06:57

Ahojky :-)
Diety jsou na prd. Má se jíst zdravě pětkrát denně a malé dávky. A hodně pohybu. Jen škoda že se tím moc neřídím, hlavně tím pohybem :-[ .
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The_mike 16. 2. 2010 08:31

kdo rika ze nejsou...ale kdo chce zhubnout at nezere...to jedine pomuze....na to si nikdo nemuze stezovat ze to nefunguje
All C*ntent Cop*right 1999-2010
The_mike. All r*ghts reserved.
The_mike
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 16. 2. 2010 13:35

The_mike píše:to neni mozny jak tady porad mluvite jak hubnete ale ve skutecnosti zerete snad 6 jidel denne jo jako 1kg/za rok asi dobry...ale toto neni dieta to je vyzranost
Neuraz sa, ale ty si iný blázon. :)) Prd o tom vieš a poučuješ tu. Tými tvojimi "radami" človek dôjde tak do blázinca alebo, čo je horšie, do nemocnice...
#ledžendery
Breaker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků