Vyprazany syr a hranolky ;-)

Mám hlad a nemám čas. Co uvařit? Recepty vhodné pro začátečníky

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 16. 10. 2008 17:07

Tak to je podla mna to naj jedlo co sa da do 20min spravit ;-)

Akurat ze nieje velmi zdrave :D
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 18. 10. 2008 23:39

s kecupem?? :) Ja smazak rad, ale jedine s tatarkou :) A radsi mam varene brambory klasicke, nez hranolky, ono ten syr uplne staci, pak uz by bylo toho smazeneho trochu moc :) Mnm, uplne s emi sebehly sliny...hezky obre udelany sejara, bramburky zlutoucke male kulatoucke posypane pazitkou a misticka tatarky s vmchanymi nadrobno nakrajenymi okurkami....uff..
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 18. 10. 2008 23:49

Tatarka tulezzz.. Jinak já smažáky rád..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 19. 10. 2008 10:39

Smažený sýr mám ráda, ale jím ho tak jednou ročně. A to vždy s vařeným bramborem, hranolky nee...nejsou dobré.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 19. 10. 2008 19:49

Přidám se, dobrota, dostal jsem i chuť ;)
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 21. 10. 2008 21:37

v bulce bych si ho asi nedal, pokud bych si ho neudelal sam teda,....protoze zatim vzdy, kdyz jsem nahodou zkusil smazak v nejakem obcerstveni do housky, tak to bylo neco strasneho, nepozivatelneho :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 22. 10. 2008 08:31

No poslední poživatelný smažák, který jsem jedl v rychlém občerstvení, bylo za socíku poblíž tramvajové zastávky Václavské náměstí. Stál 2,70 Kčs a byla na něj fronta. Tahali ho rovnou z friťáku, takže byl 100% čerstvý a dobroučký :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 11. 2008 12:17

Tak smažáček, to je klasika. S tatarkou, hranolkama, mňam. Jen mi vždycky nějak nesedne v žaludku a je mi blivno, ale to za to stojí :D
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 11. 2008 02:37

Řekl bych, že žádné jídlo, po kterém člověk ví, že mu bude blivno za tyhle pocity nestojí. Něco jiného je, když jde o "nehodu".

Ačkoli jsem relativně zdravý jedinec a mohu sníst leccos, tak kombinaci čehokoliv v trojobalu (mastné) + hranolky (mastné) + tatarka (mastné) si odpustím. Pokud bych už výjimečně jedl smažák tak bych mu do party přibral vařený brambor a buď kečup nebo odlehčenou tatarku (s jogurtem) a nějaký zeleninový salát.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 16. 11. 2008 10:14

Máš pravdu sloníků. Já si dám smažák jednou za hodně dlouhou dobu. Většinou je ale ten smažák z hermelínu nebo syrečků a ty miluji, tak si dám. Odlehčená tatarka je základ, mě i více chutná a hranolky, tak proti nim nic nemám. Sice mám radši Americké brambůrky, ale jinak je to jedno :)

Moje kombinace smažáku nejčastěji vypadá takto:
Smažený sýr (hermelín, syrečky, jednou za rok cihla) + Americké brambory + odlehčená tatarka.

Po tom mi není blbě, jen po té klasické kombinaci s hranolkami a klasickou tatarkou ;)
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 16. 11. 2008 16:07

tak tak, uz jsem to tu rikal, smazak jedine s bramborem, ale bez tatarky sito neumim predstavit...ale s hranolakam by mi to ani nejelo moc :)

A typicke jidlo, po kterem je mi divne, nicmene si dam, i kdyz vim, jak to dopadne, jsou obycejne parky :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 11. 2008 19:36

Smažák s hranolkama nejím. Tatarkou se vše jen pokazí, bléé.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 16. 11. 2008 21:52

Já jo.Smažák,hranolky,tatarka. :-) Co můžu doporučit,tak si na něho kupte si sýr ve Francii.Koupil jsem tam na smažení a ve fritovacím hrnci při smažení se neroztekl,narozdíl od českých.Já kupoval v Paříži v obchodním domě ve čtvrti La Defence.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 17. 11. 2008 15:59

Před pár lety jsem tohle jídlo zbožňovala, dávala jsem si ho vždy jako nedělní oběd v restauraci (každou druhou neděli jsme celá rodina jezdili na oběd do restaurace) nejvíc mi chutnala ta jejich tatarka :-D no a pak už jsem zkoušela i jiná jídla..
Pokud někdy dostanu chuť na smažáka, tak si ho udělám bez smažení (našla jsem si recept na jedné stránce) + brambory a jogurt smíchaný s okurkou, jarní cibulkou a čerstvým koprem a pepřem.
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 11. 2008 09:19

Mohla bys to trošku rozvést? Já dělám smažené řízky bez smažení (v horkovzdušné troubě) ale sýr si nějak nedovedu představit. Leda že by byl v těstě a upekl se
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků