Kde se v Praze nadlábnu do +-100 Kč včetně polévky a pití

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod marvy 2. 10. 2008 14:29

Mimochodem znáte jídelnu u SUPA v Praze 10 Vršovicích? Já jsem s nima spokojenej.Dobré jídlo a přímo lidový ceny. :D
marvy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 2. 10. 2008 16:31

Zkus denní menu restaurací Potefená husa. Za 99 Kč je tam polévka a hlavní jídlo, je to tedy bez pití, ale polévku bez problémů odečtou.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 10. 2008 17:00

Opět pár tipů ze Žižkova:
Restaurace Lavička: polední jídlo + polévka bez pití cca. 105,-; velké pifko k tomu za cca. 30,-

Pizzeria Buon Giorno (ale nedělají jen pizzu): polední jídlo + polévka od 97,-; velké pifko k tomu cca. 30,-

U Dvou Hrabalů: Polední menu polévka + hlavní jídlo + salát nebo desert - jednotná cena 95,-; velké pifko k tomu cca. 30,-

Ve všech těchto podnicích jsem již několikrát obědval a byl jsem vždy spokojen jak s obsluhou, tak s porcemi tak i s kvalitou jídla. Bohužel to nevím jenom já, takže je v nich v exponovaných obědových časech docela často narváno k prasknutí :-(
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 2. 10. 2008 18:37

Haaaaaa kucíí díky za tipy :-)) vyzkouším.
marvy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 10. 2008 19:24

IKEA, v dnešním metru je v kupón na 2 jídla za 89 Kč.

Jo a mají "bezedné skledičky" za (tuším) 20 Kč (džus, soft-drink, káva, čaj) si jí můžeš doplnit kolikrát chceš. A pokud jsi členem Ikea Family (zdarma) máš kávu k jídlu (vždy?) zdarma plus slevu na některá jídla.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 10. 2008 19:36

káva vždy ne. jen po-pá. Kdyby to bylo jinak, tak by těm rodinkám co se tam chodí akorát nažrat vařili kávu grátis ;-)

Bezedná sklenička je za 20,- v restauraci resp za 15,- v bistru za pokladnami.

Další bezedná sklenička (kelímek) je v Subway. Tam se tuším platí 40,-
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 10. 2008 20:18

Jo, ještě mají dobré ceny restaurace v supermarketech, např. v Intersparu nebo v Globusu.
I když poté, co kolega dostal dvakrát po smažáku s tatarkou v Intersparu (Europar Hostivař) průjem, tak už tam ani nepáchne.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 11. 2008 11:30

Aktuální nabídka IKEA - při koupi dvou jídel je to levnější z nich zdarma. Neplatí o víkendech a pro jídla balená s sebou. Samozřejmě je kombinovatelné s bezednou skleničkou. ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 11. 2008 17:16

Ta absence o víkendu je škoda, ale i tak díky za tip. Je to "za všech okolností" nebo jen po předložení nějakého kuponu nebo karty Ikea Family?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 11. 2008 17:20

O víkendu je tam už tak dost narváno lidma, kterým říkám "dementní rodinky". Mělo by to být bez kuponu, bez karty - pro každého. Pokud máš kartu, tak ještě dostaneš kávu nebo čaj grátis.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 11. 2008 17:51

No, asi se tam vypravím. Docela mi chutnal ten jejich sendvič s losem (nebo to byl sob?), že bych si dal dva :D? Platí to i při dvou identických jídlech, nebo musí být jedno levnější?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 11. 2008 17:54

Platí to pro teplá jídla ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 11. 2008 19:05

:-/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 1. 1. 2009 20:32

Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jadeoasis 29. 1. 2011 00:20

jadeoasis
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků