Doporučte kvalitní restaraci v Praze.

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod (uzivatel odstranen) 26. 8. 2006 03:34

Doporučte kvalitní restaraci v Praze.
(uzivatel odstranen)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 8. 2006 05:29

A jakou máš představu? Styl? Kuchyně? Cenová hladina? Na večeři? Na oběd? Na romantický večer? Chce to trochu upřesnit, v Praze jich je docela dost :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod (uzivatel odstranen) 26. 8. 2006 11:56

Slonik píše:A jakou máš představu? Styl? Kuchyně? Cenová hladina? Na večeři? Na oběd? Na romantický večer? Chce to trochu upřesnit, v Praze jich je docela dost :-)-/quote]


Příjemná obsluha, romantické prostředí, široká nabídka, a hlavně tam musejí mít dobré hranolky.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(uzivatel odstranen)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 26. 9. 2006 18:29

no tak to zajdi do mwkáče: hranolky maj dobrý, příjemnou obsluhu si uděláš sám romantické prostředí se někde najde :D:D

no něco ve větší cenový hladině bych veděl, ale je to tam už moc drahý... ;)
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ares952 30. 9. 2006 12:33

Kobyla v Kobylisich, az na to romaticke prostredi je to fakt dobra restaurace
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x.e.n.i.e. 1. 10. 2006 16:59

tady se ti urcite bude libit, ta restaurace je zarucene kvalitni... :D

http://www.laveranda.cz/
x.e.n.i.e.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alexandra 19. 12. 2006 13:51

Akorát v La Verande nebudou mít vůbec hranolky :-)
Dobré hranolky mají v Brasserie M http://www.brasseriem.cz/
Alexandra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 17. 6. 2007 13:29

tak dnes jsem navštívil restauraci, hodně novou, U rytíře Jakuba v Kunraticích. Super, prostředí, jídlo, příjemná obsluha a ceny tak akorát, je to v nově opraveném areálu zámku. Konečně konkurence pro Bezuchy :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 6. 2007 13:11

No podle těch stránek rozhodně nevypadá špatně. A i ceny mi přišly velmi přijatelné ... Škoda, že to mám trochu z ruky :-(
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skoricisko 23. 3. 2008 14:33

ak mozem odporucit tak velmi slusna je restauracia Školička ,je na ulici Kličovská, je to blizko Proseku. Robia tam veľké porcie a nie je tam az tak draho, jedlo je vynikajuce.Obsluha je sice niekedy pomalsia ale to je sposobene tym,ze je tam casto vela hosti,co hovori nieco o kvalite tejto restauracie. A na Proseku Ta pizzeria v Bille na poschodi, myslim ze sa vola Corleone-Primerane ceny, rychla a slusna obsluha,a pizza je vynikajuca- obvzvlášť tie druhy s listkovým spenatom.
inak Nadja :)
skoricisko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 4. 2008 08:42

Pokud preferujete opravdu kvalitní potraviny a jejich šetrnou přípravu a jste za to ochotní zaplatit o něco málo více, zkuste navštívit restauraci Zadní vrátka (http://www.zadnivratka.cz). Najdete jí v Praze 3 na Žižkově. Zdravé jídlo neznamená nutně absenci masa, takže i masožrout si přijde na své (biohovězí, rybky). Podnik je 100% nekuřácký, za denní obědové menu se zaplatí 80,- - 100,-, oběd poskládaný ze stálého lístku vyjde na nějakých 150,- - 200,-.

Podotýkám, že mám s tímhle podnikem společné akorát to, že jsem jejich velmi spokojený zákazník.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akroj 24. 4. 2008 16:27

Jsou různé kategorie a různá očekávání. Ale naše oblíbená "hospoda" je Na Urale - Puškinovo nám. na Praze 6. Super jídlo, super obsluha. Oblíbená "restaurace" je Ambiente v Mánesově na Praze 2. http://www.ambi.cz
Je to klasika, ale prostě nezklamou mě nikdy. A pokud mám chuť na nějakou exotiku, tak Tiger Tiger - thajská restaurace v ulici Anny Letenské na Vinohradech. Super kari!!!! Nejlepší je červené kari s kachními prsíčky. Už si slintám do klávesnice...
akroj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 26. 4. 2008 20:48

Ambiente je super, jen si tam poslední dobou (ale možná už je to pár let) začali hrát dost na "hogo fogo", takže jen tak si zajít na oběd už to prostě není. Ovšem jejich Party four two je jedinečná :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 27. 4. 2008 09:21

Tuto středu jsem byla v Praze 3 v restauraci Amores Perros a tu musím jen doporučit - jídlo bylo moc dobré, obsluha také vcelku příjemná, ceny akorát, prostředí příjemné.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 28. 4. 2008 07:40

Michee: JJ, taky tam občas zajdu. Jen nikdy nechodím dolů, protože si ten spodní prostor moc netyká s mojí lehkou klaustrofobií :-).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků