Poraďte americkou lednici s výrobníkem ledu

Kuchyňské linky, spotřebiče, pravidla stolování a různé informační zdroje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Lubro 14. 3. 2010 16:58

Jak jsem psal ještě v tom příspěvku nahoře, našel jsem i americkou lednici bez výrobníku ledu, například Samsung RS20CRSV s objemem 510 litrů, která se dá pořídit od cca 16.tis.Kč (1 kompresor, energetická třída: A). Ovšem těžko říct, zda je kvalitní nebo ne a jak dlouho vydrží...
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 3. 2010 17:07

1 kompresorovou bych nedoporučoval, nemůžeš odděleně nastavit teplotu v chladničce a v mrazáku
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 14. 3. 2010 17:18

PatrikChrz píše:1 kompresorovou bych nedoporučoval, nemůžeš odděleně nastavit teplotu v chladničce a v mrazáku



Játo vím...Ale např. u těch amerických ledniček jsem viděl do 25.,30 tis.Kč stále s jedním kompresorem...A i u těch větších klasických,kombinovaných ledniček se dostaneme do vyšší cenové katagorie se 2 kompresory... :hm
Navíc 2 klasické ledničky postavené vedle sebe nepůsobí až tak esteticky :roll:
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 3. 2010 17:33

Ta Electroluxka za 10,5 tisíce, co jsem na ní dával odkaz, je 2 kompresorová.
Druhou možností je ta stavebnice (zvlášť mrazák a zvlášť lednička)

Náhodou ty dvě klasické vedle sebe nemusí vypadat až tak špatně. Předěláš otvírání dveří aby se otvíraly proti sobě a máš vlastně americkou ledničku :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 14. 3. 2010 22:25

Vždyť jsi psal délku té linky jako hrom a najednou chybí 30cm na lednici?
Já jsem osobně vystěhoval ledničku z kuchyňoobýváku kvůli hluku a ještě můžu mít pocit, že ušetřím.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 14. 3. 2010 23:25

vidim tady docela odboj proti americkym lednickam....ja nevim, ja se jich musim zastat, docela po ni touzim, jen kdyby to bylo kam dat. Bonusy jko vyrobnik ledu/triste, cepovac filtrovane vody, okenko minibaru (nemusi se otevirat cele velke dvere kvuli jedne plechovce...) jsou fajn, nemluve pak o kapacite a o tom, ze pro nejpouzivanejsi veci se clovek nemusi ohybat ani v lednici, ani v mrazaku....tohle zadna ***** proste neumi a mrazak nahore je jeste horsi...

a jako tresnicka na dortu to skvele vypada :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 3. 2010 07:44

Caddy: myslím, že kdyby sis nechal udělat rozbor vody z ledu z toho výrobníku po pár měsících, že bys byl asi hodně překvapen a do nápoje by sis ho nedal :)
A nebo bys ho musel pravidelně dezinfikovat.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 15. 3. 2010 08:06

kejki3 píše:Vždyť jsi psal délku té linky jako hrom a najednou chybí 30cm na lednici?
Já jsem osobně vystěhoval ledničku z kuchyňoobýváku kvůli hluku a ještě můžu mít pocit, že ušetřím.



Na lednici nechybí 30 cm...Ale je na ní předběžně počítáno s místem cca 90-95 cm = přibližně velikost té americké lednice. Pokud tam bude klasická se 60 cm, tak bude zbývat 30 cm volného místa.
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 28. 11. 2015 20:20

Něco nového v amerických lednicích? Co doporučíte?
PatrikChrz doporučovat nemusí...
GeneHawkins
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tatoch 29. 11. 2015 12:09

Mám LG a jede už 10 let bez jediného zádrhelu. Jen občas vyměním filtr na přívodu vody do lednice...
Výrobník ledu je báječná věc.
tatoch
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků