Pokuty z cele EU, uz dnes

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PiratSilnic 8. 11. 2013 21:55

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/318631-ridici-jsou-od-nynejska-stihatelni-po-cele-eu.html

aneb vitejte v totalite... zbytecne se rozcilovat, ze kvanta ovci v diskusi blazene tleskaji... :'( K tomu regulace vysavacu, elektronickej smirak do auta aka eCall, regulace osiva, regulace igelitek, povinne vynucovani tolerance, vcetne prevychovy (viz dokument na strankach eu parlamentu) a jedeme z kopce, drzte si klobouky.... :grr:
PiratSilnic
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JimmyFL 8. 11. 2013 22:43

Mel by jsi o tom neco vedet nez si zacnes stezovat ;) Vsechno zalezi na smlouvach mezi zememi. Teoreticky to melo vstoupit v platnost touhle dobou, prakticky to bude jeste par let trvat (alespon pro Ceskou republiku). Treba Francie uz ma smlouvu s Belgii, Spanelskem, Lucemburskem a Svycarskem, ale treba na Slovensko nikdo nic posilat nebude (do CR taky ne). Navic se jedna jen o par typu pokut a minimalni castka je 70€. Takze s CZ SPZ jsi zatim v pohode ;) CR nema zatim smlouvu s zadnou jinou zemi (ani se slovenskem). Cetl jsem vyjadreni nejakeho FR politika a ten rikal ze to do "exotickych" zemi (rozumej CZ) stejne nikdo posilat nebude, protoze se jim nevyplati platit prekladatele na tech par pokut (pokuty museji byt prelozene do jazyka zeme kam to posilaji)...
Brzdy ani vykonem nenahradis...
JimmyFL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weeper 9. 11. 2013 08:34

To je sice pravda, ale už začíná bejt mokro od bot. Nastává doba vyřizování legitimní RZ místo D něco mimo EU.
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PiratSilnic 31. 1. 2014 10:17

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/326183-policie-by-mohla-na-dalku-zastavovat-vozy-nebezpecnych-ridicu.html

dalsi dobra chujovina.... aneb vse pro nase dobro... clovek by fakt uz blil.... :grr:
PiratSilnic
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 31. 1. 2014 10:30

by mě zajímalo podle jakého identifikátoru chtějí policisté to ujíždějící auto jednoznačně určovat. Podle RZ? :D
Dejme tomu, že toto zařízení nepůjde deaktivovat (utopie) ... když budu zloděj a budu chtít ukrást stříbrnou Oktávku, tak si snad přinesu cizí RZ z jiné stříbrné Oktávky. Jak mne pak zastaví, když signál k zastavení přijde na auto bez RZ, které stojí někde na sídlišti?3
Nebo to bude realizované pomocí nějakého RFID, NFC či podobných identifikačních technologií?

Co když se tu zblázní režim a já budu chtít ujet do zahraničí (Ruska atp.)? Státní dohled zmáčkne tlačítko a stojíme. Nezaplatils daně, výživný, je na tebe vedena exekuce? (byť třeba omylem). Bác, stojíš, jeď si MHD. Je venku smogová situace? Bum, všichni stojíte, je nám jedno, že manželka rodí, počkej si na sanitku, která se snaží prokličkovat mezi odstavenými auty. Jede kolem nějaký potentát (Obama a spol.?), nikam nejedeš ...

Takže díky, ne.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hongmi 31. 1. 2014 18:17

Poldove budou mit asi nejaky univerzalni kod. ;-)
hongmi
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod paty07 31. 1. 2014 18:22

Počkejte jak se budou opravovat staré vraky bez této fičury :D To bude business vlastnit vrakoviště :D

Teď si představte až ten systém někdo nabourá a bude zastavovat ostatní jen tak z *****...
Naposledy upravil paty07 dne 31. 1. 2014 18:25, celkově upraveno 1
paty07
Pozorovatel


Odeslat příspěvekod JardaB 31. 1. 2014 18:29

Tak na skoleni nas na to upozornovali pred par dny, asi na tom neco bude. A v cem je problem? Staci jezdit dle zakonu, ne?
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PiratSilnic 31. 1. 2014 21:04

nooo, i podle zakonu posilali zidy do plynu... :o(

Ten napad je tak zneuzitelnej, ze je jen otazkou casu kdy bude zneuzitej... stejne jako eCAll.. Jen oni budou preci vedet co je pro nas nejlepsi...hnus.. ani me neprekvapuje ze podobny de.biloviny prichazej z UK, to je zeme dopravnimu fasismu zaslibena...
PiratSilnic
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 31. 1. 2014 21:08

hongmi píše:Poldove budou mit asi nejaky univerzalni kod. ;-)

kód je ti k prdu, musíš přeci určit které auto zastavit. Podle čeho jej určíš? Doposud k identifikaci sloužila RZ/SPZ.
Nebo si to mám představit jako total stop pro všechna auta v dosahu 250m od policejního stíhače?
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 1. 2. 2014 08:55

Je to normální výkonová širokopásmová rušička, která má tak silný signál, že se do kabeláže cílového objektu naindukuje natolik silné rušení, až to ovlivní chod řídící jednotky. Nebo jí to rovnou zničí. Žádný sofistikovaný princip v tom nehledejte.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hongmi 1. 2. 2014 09:29

eLzyx píše:
hongmi píše:Poldove budou mit asi nejaky univerzalni kod. ;-)

kód je ti k prdu, musíš přeci určit které auto zastavit. Podle čeho jej určíš? Doposud k identifikaci sloužila RZ/SPZ.
Nebo si to mám představit jako total stop pro všechna auta v dosahu 250m od policejního stíhače?

Treba budou mit zarizeni, kterym pujde namirit na urcite auto. ;-)
hongmi
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 2. 2014 09:34

Sranda bude, az bude mit nejaky nevinny spolujezdec kardiostimulator a exne pri tom...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 1. 2. 2014 09:34

má to směrovou anténu, takže kam to namíří, tam to vysílá

-- 1. 2. 2014 09:35 --

Jojo, jim jde o to zastavit za každou cenu
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků