Co si o tom myslíte [závěrečná jízda v AŠ]

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Alex0147 29. 5. 2017 10:17

Jsem pěkně *****ý, protože má jízda skončila defakto hned na prvního kruháči. Pěkně jsem si zpomalil na 20, viděl že vozidlo které právě jede po kruhovém přejezdu odbočuje vpravo a tudíž vyjíždí, byl jsem už motorem u kruháče a neměl jsem zastaveno a v ten moment se staly dvě věci: Já dupl na plyn, abych to projel teda, ale instruktor mi dupl na brzdu, protože měl pocit že bych se tam už nevešel před druhé vozidlo které po pruháči jelo z protiležicího výjezdu nejspíš, který není vidět přes porost. Přitom je to praxe kterou dělají snad všichni řidiči (s kým jsem jel tak to tam takhle "foukne" aniž by riskoval) a pokud nechcete zdržovat, jinak to ani nejde. Ale prostě jsme v autoškole, vysol prachy za opravky, instruktor mi do toho musel zasáhnout + nedání přednosti v jízdě, komisař přitakává, na shledanou.

Vím, že je to i moje blbost že jsem se tam tak cpal, příště jim tam radši vystojím důlek i s autem dokud nepojede nic na kruháči, ale není to už trochu až moc přehnané stejně? Byl jsem fakt *****ý, a ještě mě pak komisař s instruktorem buzerovali ať jim zaparkuju po zadu přesně mezi čáry, i když jsem to nedal a šlo o houno, tak samozřejmě mě už se to ani nechtělo parkovat a dělat jim tam šaška, tak jsem to hodil trochu křivě, ale stejně jsem musel jak blbec na dvakrát asi ještě srovnávat auto, než teda uznali že by mě mohli z toho auta vyrazit už a komisař ještě čumel jako že jestli to teda přeparkuju nebo ne, když po mě jede ještě další obětní beránek.
Naposledy upravil Alex0147 dne 29. 5. 2017 10:29, celkově upraveno 4
Alex0147
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jean ViC 29. 5. 2017 10:21

klasicky si o tom myslim ze je to klidne domluveny ze parkrat te nechaji opakovat
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 29. 5. 2017 10:22

Já opakoval protože měl komisař hlad :-(
anonym

Odeslat příspěvekod Alex0147 29. 5. 2017 10:30

GrandeurV6 píše:Já opakoval protože měl komisař hlad :-(

Docela by mě zajimaly detaily, to zní jako dobrá "blbost" k zasmání se nad ubohostí statem placených zaměstnanců
Naposledy upravil Alex0147 dne 29. 5. 2017 10:31, celkově upraveno 1
Alex0147
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 5. 2017 10:30

No ja bych asi zjebal instruktora, co je to za kokota, ze mi macka brzdu a kvuli nemu jsem neudelal papiry. Udelal bych mu tak negativni PR, ze by si u nej uz papiry nesel nikdo udelal. Co ti ma ***** co kecat do rizeni.
anonymni

Odeslat příspěvekod Alex0147 29. 5. 2017 10:32

goes píše:No ja bych asi zjebal instruktora, co je to za kokota, ze mi macka brzdu a kvuli nemu jsem neudelal papiry. Udelal bych mu tak negativni PR, ze by si u nej uz papiry nesel nikdo udelal. Co ti ma ***** co kecat do rizeni.

Tak zase je to jeho auto a od toho tam dokonce prý je (aspoň se to říká), aby zabránil potenciálně nebezpečným situacím nebo i nehodám a koneckonců tu pravomoc má. Ale na tomhle zas nic tak nebezpečného nebylo, proto to naštvání.

Ale až ty papíry dám, ani jednomu určitě nepotřesu rukou.
Alex0147
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonym 29. 5. 2017 10:34

Vypni si cenzuru. A detaily, no , prostě bavil se s instruktorem kam zajdou na oběda řekl mi že pojedu příště :-(
anonym

Odeslat příspěvekod brasci 29. 5. 2017 10:35

Alex0147 píše:
GrandeurV6 píše:Já opakoval protože měl komisař hlad :-(

Docela by mě zajimaly detaily, to zní jako dobrá "blbost" k zasmání se nad ubohostí statem placených zaměstnanců


Tam bola najvacsia chyba to, ze tomu mamlasovi vobec niekedy papiere dali. Vobec ho neries.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 29. 5. 2017 10:35

Ja som rad že som autoškolu robil ešte veľmi dávno. Väčšina mojich mladých príbuzných urobila teraz až na druhýkrát.
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 29. 5. 2017 10:37

V autoskole pri zkouskach musis jet naprosto presne a extremne opatrne.tak to proste je.u nas napriklad vyhazovali i za to kdyz clovek pri odbocovani mirne liznul obrubnik kolem.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 29. 5. 2017 10:38

Hlavne neprist na skusky zjavne nadrbany, to sa im tiez moc nepaci.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 29. 5. 2017 10:40

brasci píše:
Alex0147 píše:
GrandeurV6 píše:Já opakoval protože měl komisař hlad :-(

Docela by mě zajimaly detaily, to zní jako dobrá "blbost" k zasmání se nad ubohostí statem placených zaměstnanců


Tam bola najvacsia chyba to, ze tomu mamlasovi vobec niekedy papiere dali. Vobec ho neries.

Náhodou si mě instruktor pochvaloval ^^ tehdy... :D
anonym

Odeslat příspěvekod SerifJohn 29. 5. 2017 10:43

To te ale nezazil s sestivalcem - to by se mu nelibilo ;)
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod anonym 29. 5. 2017 10:45

Co se šestiválcem, v miatě taky nejezdím ukázkově ale aj s toyotou jsem nejezdil jak beránek :oops:
anonym

Odeslat příspěvekod Alex0147 29. 5. 2017 10:54

brasci píše:Hlavne neprist na skusky zjavne nadrbany, to sa im tiez moc nepaci.

Neznám slovenský slang, slovník je bezradný, slovensky znanemá nadrbaný nahněvaný nebo opilý?
Alex0147
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků