Zubar v Brne

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 15. 2. 2010 14:59

Shanim kvalitniho zubare/zubarku v Brne co umi a ma cas, samozrejme pocitam s doplatkem z me starany - potrebuju opravit tak 5 zubu, takze bych pocital s doplatekem tak 1000 za zub + material. Nejake doporuceni?

Predim si nehte nazory o tyci do drzky a pod. od cesty - zaijimaji me seriozni doporuceni.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 15. 2. 2010 15:05

> 1000 za zub + material

To mas zuby ze zlata nebo co? ...beznou praci ti zaplati pojistovna.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 2. 2010 15:05

ano "beznou" ve kvalite pro totalni socky bez zajmu o zuby do budoucna
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.II 15. 2. 2010 15:31

Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 2. 2010 15:53

goes píše:ano "beznou" ve kvalite pro totalni socky bez zajmu o zuby do budoucna

No a znas neco pro me radoveho obcana? Nejsem zas takvoa elita abych platil 5k za zub ... i kdyz dost o tom uvazuju, protoze nic v pro me prijatelne cene najit nemuzu.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 15. 2. 2010 16:48

Prodáš sedmu, no.
Oops!
Stříbrný avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heini 15. 2. 2010 20:23

goes píše:ano "beznou" ve kvalite pro totalni socky bez zajmu o zuby do budoucna


Čéče, já mám moc dobrou zubařku, kde sice nedoplácím nic, ale péče perfektní a na úrovni. Ale je fakt, že jich je jak jehel v kupce sena...
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 2. 2010 20:25

Heini píše:
goes píše:ano "beznou" ve kvalite pro totalni socky bez zajmu o zuby do budoucna


Čéče, já mám moc dobrou zubařku, kde sice nedoplácím nic, ale péče perfektní a na úrovni. Ale je fakt, že jich je jak jehel v kupce sena...


Tak nejak, koza zase placa nesmysly. Zakladni ukony jsou na pojistovnu (jako treba trhani, amalgam, resekce... Vse uz jsem si uzil ;-) )
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 2. 2010 20:30

jake nesmysly? rika neco o tom, ze zakladni pece neni zdarma? ale je to napr. jako s kloubnimi nahradami, kdo to necha na pojistovnu, dostane taky, ale jakou, pokud si to clovek zaridi, dostane spickovou, ale uz si zaplati. to same je o zubarske peci. odvrtat, zrengenovat a vyplnit amalganem to umi vazne kazdy zubar a naprosto zdarma, ale taky to pak tak vypada. paradontozy, obnazerne krcky, zubni kamen apod. spickova pece stoji penize a dobrou peci at uz vyplne, nebo cokoli jineho bozuzel u zubu pojistovna neplati, ta plati druhou-treti kategorii. ale i ta beznym lidem staci jak tak koukam a jsou nadseni, ze maji "zdarma" peci. ja radeji kvalitni, nez zdarma.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 2. 2010 20:31

evlo píše:
goes píše:ano "beznou" ve kvalite pro totalni socky bez zajmu o zuby do budoucna

No a znas neco pro me radoveho obcana? Nejsem zas takvoa elita abych platil 5k za zub ... i kdyz dost o tom uvazuju, protoze nic v pro me prijatelne cene najit nemuzu.


bohuzel, bud kliniky, kde se dostanes cenou jinam, nebo bezne strediska, ja pro beznou peci chodim k profikovi po znamosti, ten neprijima a pro vetsi zakroky na kliniku. dle meho idealni.
anonymni

Odeslat příspěvekod Heini 15. 2. 2010 20:32

Nechápu známý - u zubaře musej platit, s jeho prací taky moc spokojení nejsou, ale když jsem jim chtěl dát kontakt na tu moji Zubejdu, tak nechtěli, že "radši ne". Ještě 20 let po revoluci mají někteří lidi vítr z doktorů - a to je jim kolem třiceti.
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 15. 2. 2010 20:33

Vtipne ovsem je, ze ze zdravotniho a technickeho hlediska se nic lepsiho nez amalgam zatim nevymyslelo. Ano, je to problem z estetickeho hlediska, to jo, na predni zub je dobre si priplatit. Ale spis je to o pristupu zubare, jsou spatny *****, dobry *****, spatny levny a dobry levny - ja mam kliku jak z riti na tu posledni kombinaci.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heini 15. 2. 2010 20:34

goes píše:jake nesmysly? rika neco o tom, ze zakladni pece neni zdarma? ale je to napr. jako s kloubnimi nahradami, kdo to necha na pojistovnu, dostane taky, ale jakou, pokud si to clovek zaridi, dostane spickovou, ale uz si zaplati. to same je o zubarske peci. odvrtat, zrengenovat a vyplnit amalganem to umi vazne kazdy zubar a naprosto zdarma, ale taky to pak tak vypada. paradontozy, obnazerne krcky, zubni kamen apod. spickova pece stoji penize a dobrou peci at uz vyplne, nebo cokoli jineho bozuzel u zubu pojistovna neplati, ta plati druhou-treti kategorii. ale i ta beznym lidem staci jak tak koukam a jsou nadseni, ze maji "zdarma" peci. ja radeji kvalitni, nez zdarma.


Já jsem se "základní" plobou neměl nikdy problém. Nizméně jde o to, že spousta zubařů si nechá platit i za to - což by mělo být zdarma.
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heini 15. 2. 2010 20:34

JardaB píše:Vtipne ovsem je, ze ze zdravotniho a technickeho hlediska se nic lepsiho nez amalgam zatim nevymyslelo. Ano, je to problem z estetickeho hlediska, to jo, na predni zub je dobre si priplatit. Ale spis je to o pristupu zubare, jsou spatny *****, dobry *****, spatny levny a dobry levny - ja mam kliku jak z riti na tu posledni kombinaci.


Přesně můj případ.
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 2. 2010 20:37

JardaB píše:Vtipne ovsem je, ze ze zdravotniho a technickeho hlediska se nic lepsiho nez amalgam zatim nevymyslelo. Ano, je to problem z estetickeho hlediska, to jo, na predni zub je dobre si priplatit. Ale spis je to o pristupu zubare, jsou spatny *****, dobry *****, spatny levny a dobry levny - ja mam kliku jak z riti na tu posledni kombinaci.


jenze ono to neni jenom o tom, jakou ti daji vypln, ale o to, jak to delaji, jde o to co pouzivaji, jde o to jak setrne, jde o spoustu dalsich veci. ale chapu, ze amalgan je nejlepsi, kdyz ho uz taki dlouho davaji.
to taky zkoumas u tech cidel?
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků