Autopotahy ano či ne?

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Axerák 19. 1. 2009 14:46

Zdravím,

používáte v autě potahy? V prodejně mi říkali, že je to zbytečné, dnešní látky jsou prý na sedadlech velice odolné proti otěru. Na druhou stranu, když budu mít auto např. v červené barvě a dám tam pěkné červené potahy s nápisem tak to auto v interieru hodně získá... 8-)
Švagr si koupil 3 roky starého Opla Astru z AAA dovoz z Itálie a je na tom docela znát, že se potahy nepoužívaly, hodně se to žmolkuje, barva vybledla.....můj názor autopotahy v novém autě určitě mají své opodstatnění.... hlavně když v něm cestojí malé děti.... :-))
Axerák
Nováček

Odeslat příspěvekod S-Tony 19. 1. 2009 14:53

No jistě že potahy používám. Jednou ročně je vyperu a sedátka jsou krásně čistá. Nesnáším zasr*né a ošuntělé sedadla. První co jsem co do auta pořídil byly právě potahy.
Ono vždy můžeš nešťastnou náhodu na sedátko něco upustit, rozbít, vylít. Pak si rád, že máš potahy.
Pak když auto prodáváš a máš interiér jako nový, tak to samozřejmě zvyšuje cenu. Hodně vypovídá o tom, že se majitel o auto staral a bude asi celkově v dobrém stavu.
Naposledy upravil S-Tony dne 19. 1. 2009 14:56, celkově upraveno 2
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoKo_ 19. 1. 2009 14:54

nie, nie a nie. na cliu som mal potahy od predchadzajuceho majitela a ten bordel co bol pod nimi... hned prvy den som ich dal dole. na terajsom mam svetly interier a neuvazujem nad potahmi. spinavcov a bordelarov nebudem vozit... 8-)
JoKo_
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nordkapp 19. 1. 2009 14:56

hustotuningove potahy z tesca jednoznacne rulezzz, ine si neviem v aute ano predstavit ... pripadne imitacia tigra ...

ale inak potahy nepouzivam :-) ..jedine penovy na volant, lebo filcka ma ukrutne divny veniec volantu :-)
Niektoré ženy sú všetky rovnaké. :-P
nordkapp
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 19. 1. 2009 14:56

Ne
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 19. 1. 2009 15:02

Souhlasim, ze dodanim "potahu s nápisem" auto ziska zcela jednoznacne. :mrgreen:
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 19. 1. 2009 15:06

Taky používám potahy, i když bylo hodně těžké je sehnat. Aspoň se mně neošoupe kůže na sedačkách :lol: :lol: :lol:
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Axerák 19. 1. 2009 15:12

Další dobrá věc je dát si do kufru takovou gumovou vanu s protiskluzovým povrchem a zvýšenými okraji...Stojí to sice dle typu auta od 900-1200Kč, ale koberec v kufru je pak jak nový..... :-)
Axerák
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 1. 2009 15:15

Potahy jsou tuzing nejhrubšího zrna... 8-S
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 19. 1. 2009 15:16

a to auto si kupuješ pro sebe, nebo pro dalšího majitele???
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 19. 1. 2009 15:16

Když už, tak koňský potah místo auta.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 19. 1. 2009 15:18

Axerák píše:Další dobrá věc je dát si do kufru takovou gumovou vanu s protiskluzovým povrchem a zvýšenými okraji...Stojí to sice dle typu auta od 900-1200Kč, ale koberec v kufru je pak jak nový..... :-)


Oproti potahum chapu v nekterych pripadech ucelnost teto vany. Jsou lide co v kufru vozi veci, ktere opravdu neni uplne idealni davat na koberecek v kufru (treba psa :mrgreen: ).
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 19. 1. 2009 15:18

HondaMan:
Auto i potahy si lidé kupují pro sebe, aby auto nevypadlo jak prasečinec a dalo se snadno čistit.
Že bude mít pak díky tomu při prodeji vyšší hodnotu je už druhotný efekt.
Když auto vypadá jako nové, mám z něj větší radost.

MELLO:
Gumové koberečky mám celoročně.
Naposledy upravil S-Tony dne 19. 1. 2009 15:22, celkově upraveno 2
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 1. 2009 15:19

Potahy jsou to samé, jako když si někdo dává na zimu gumové koberečky... :-P
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefish 19. 1. 2009 15:19

Potahy jsou davno prekonana komunisticka moda. Kdyz je auto zasrany, tak se proste da na vycisteni. Ja s potahama jezdil v ziguliku, na kterym jsem se ucil ridit a byl to peknej opruz - zejmena se furt shrnovaly.
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků