Kde kupit lansmit?

Diskuze na témata, která se přímo netýkají vaření a jídla

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Caddy 12. 11. 2008 18:08

neni...jen jsem smutny, driv na moje narozeniny vsude veseli praporky a pod....a dneska uz po men nikdo nestekne :D
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 11. 2008 18:19

jasně, jako dítě sis myslel, že jsou ty praporky kvůli tobě :tleskani
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 11. 2008 10:17

Slonik píše:jasně, jako dítě sis myslel, že jsou ty praporky kvůli tobě :tleskani


no neasi :mrgreen:
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 13. 11. 2008 22:45

sauron vyzera to dobre. Znovu som dostal chut s majonezou a zemiakmy. Mne sa to tak spravit nikdy nepodari. Mama to robi na panvici. Ja si na sporaku zohrejem len vodu na caj. Inak pouzivam len mikrovlnku a ruru.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 11. 2008 06:26

Sauron: brrr a k tomu ještě kremžská hořčice Kaufland .... Ale když ti chutná, tak nakonec proč ne. ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 11. 2008 09:59

Já nevím, já bych si nic co je "vyráběno pro Lidl" nekoupil. Jednou jsem si u nějaké pumpy koupil debrecínku a po prvním soustě, které jsem vyplivnul jsem začal zkoumat proč že je tak hnusná. Prošlá nebyla. Drobný nápis "Vyrobeno pro Lidl" pak hovořil za vše.
Všimni si, že cokoliv tam mají z normálního zboží (Becherovka, Plzeň, CocaCola, ....), tak má cenu +- stejnou jako jinde.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 11. 2008 10:42

No, ony tyhle ošizené potraviny často mohou mít i zdravotní dopady. Samozřejmě netvrdím, že zrovna tyhle rybičky a samozřejmě, že ne hned.

Mě osobně přijdou tyhle rádoby levné rádoby potraviny ve skutečnosti spíš hodně drahé.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 11. 2008 11:58

Ale já neříkal, že jsou závadné. I ty nejodpudivější musí splňovat normy. Fór je ale právě v tom, že normy splňují takříkajíc "s odřenýma ušima" a často v nich jsou věci, které sice přípustné jsou, ale v normálních potravinách se prakticky nevyskytují. Ber to asi tak, že když budeš pravidelně pít 1,5-2 litry CocaColy Light denně (není to takový problém), může takový přísun aspartamu způsobit zdravotní komplikace, i když výrobek sám o sobě splňuje všechny normy a de facto jedovatý není.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 14. 11. 2008 15:32

Mně jedině chutná hořčice z Lidlu značky Pagusa. Ta Kauflanská je humus :-!
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 11. 2008 16:04

Já teda když můžu, tak Bornier nebo Amora ... A nebo takovou slovenskou ve skleničkách (dělají kremžskou, křenovou a francouzskou)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 11. 2008 16:36

Sauron: to je právě úskalí privátních značek ale i "značek/neznaček" jako třeba "Mikado", "Pikok", "Pilos", "Milbona", "Vian", ..... každou chvíli se u nich mění výrobce, nemůžeš se spolehnout ani na to, že jakoby ten samý výrobek nebude za týden pocházet z druhého konce Evropy.

Privátní značky (Tesco výhodný nákup, Clever, Dr. Halíř, Aro,....) mi přijdou férovější - člověk ví na čem je. Ty co jsem jmenoval výše mají vzdubit v zákazníkovi dojem, že si kupuje normální výrobek a ne velmi často totálně ošizený šunt.

Abych se vrátil k luncheon meatu: Konzerva o gramáži 415 gramů by měla podle mého soudu stát tak něco k 50,- korunám, pokud by se jednalo o výrobek z masa a nikoli strouhanky, kůží a drůbežího separátu (eufemistické označení pro rozemleté kuřecí kostry vč. zobáků a pařátů). Za nižší cenu se to nedá vyrobit a prodávat, pokud je to poctivý výrobek.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 11. 2008 19:19

Od výrobku, který má v názvu slovo "meat" bych maso očekával ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 11. 2008 18:05

no, kdyz jsme u tech horcic - jakou kremzskou koupit, aby byla fakt dobra a mela riz (lezla do nosu)? Mne ted prijsou vsechny takove vyseptale...a zase pak ty ruzne specialni mi tolik nechutnaji..proste fakt klasickou poctivou kremzskou...?
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 11. 2008 04:31

Caddy: v Rakousku .... ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 11. 2008 15:13

Přesně ... ale dá se objednat i v e-shopu
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků