Kde kupit lansmit?

Diskuze na témata, která se přímo netýkají vaření a jídla

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Caddy 16. 11. 2008 16:05

ale to zas neni nutne, v te hospode na vesnici urcite nemeli dovezenou z rakouska :)

jinak ja jezdim kazdorocne na srazy cadillacu so Kremsmünsteru, ale tam jsem zadnou nevidel :D
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 8. 2011 18:46

Horcicu kupujem st.nicolaus. Ta je vyborna k hocicomu.
Lunecheonmeat som si kupil konzervu ale bol to mastne- hnus. A vobec to nechutilo ako maso.
Domaci lansmit je ovela lepsi.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 12. 8. 2011 17:43

Tos tu konzervu sháněl 3 roky?
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honimír Udatný 12. 8. 2011 22:08

80 procent masa....prý ;-]

Obrázek

PS: čínskej lanč produkovanej v ČR...
Honimír Udatný
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 13. 8. 2011 14:34

kejki3: nie kupil som ju asi tyzden po tom ako som tu prvy raz pisal. Teraz nedavno znova.
Bola to znacky hame. Nie ze by som chcel robit zlu reklamu, ale myslel som ze to bude chutit aspon trochu ako doma robene. Vsetky konzervy z obchodu, ci uz leco, gulas, segedinsky, mexicky, madarsky atd (od hociakej znacky) su proste hnus. Vynimkou co mi chutia (hoci neviem z coho naozaj su)su pastiky roztieratelne na chleba. Tie v tej foliovej "plechovke" co sa otvara ako jogurt. A tiez sardinky v oleji a sproty. Tunieka nie. A potom este znesiem aj kotlikovy gulas v konzerve. Tiez nieje ako doma vareny ale z knedlou sa da zjest.
V jednom podniku, co som bol, bolo na kope maso trochu uz zazelenale a pachlo. Kamos mi povedal ze to ide na spracovanie. Na parky. Ale to bolo asi pred 10 rokmi. Najlepsie je skusit vsetky druhy a znacky konzerv a zistit co je dobre.
Bolonska omacka v konzerve je tiez hnus.
Potraviny na predaj vyrabaju tak aby co najviac zarobili a malo investovali. A tiez aby to dlho vydrzalo. Domace jedla su na treti den skazene a pritom tie iste z obchodu vydrzia mesiac.
Je sice pravda ze to byva balene v ochrannej atmosfere ale aj tak.
Take listkove cesto si doma spravim z masla, muky, zltky,olej,sol,kypriaci prasok.
Listkove cesto z obchodu ma napisane v zlozeni niekolko ecok.
Cital som, ze jogurt by sa asi nedal zjest keby do neho nieco umele nepridali, ze by bol kysli a hned by sa pokazil. Mama kedysi spravila doma jogurt (bez umelyn), ale hned sme ho musely zjest aby sa nepokazil.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 14. 8. 2011 09:18

Jogurt Holandia žádná éčka nepotřebuje.
Zkoušet který hnus je k jídlu? Zbývá mi tolik života, abych s ním takhle plýtval? Jediné paštiky hnusnější než hamé jsou polské, zřejmě dělané pro Kaufland, ale ty jsem nekoupil pro sebe, dal jsem je kočkám a ty to nežraly. Uvaž, co si za cenu konzervy uvaříš doma.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 18. 8. 2011 15:49

Faktem je, že pokud mám kuchyň, tak nevidím důvod si připravovat k jídlu konzervy.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 8. 2011 21:45

Kuchyň máme taky, ale konzervu si semtam neodpustím ani doma. Taková pixla fatzolí Heinz, do toho ze 3 stroužky česneku a k tomu čerstvý chleba, mňamka.
No a do práce kvůli hygieně taky, umyvadlo většinou nefunguje a kolikrát si nemám ani kde umýt ruce.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků