Vyhovuje struktura sekcí?

Rady, náměty a připomínky

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 1. 2006 16:05

Strukturu sekcí v tomto fóru jsme se snažili vytvořit jako kompromis mezi dvěma extrémy:

• Aby zde byla všechna témata týkající se vaření a jídla
• Aby fórum nebylo příliš roztáhlé a aby každá sekce byla dostatečně „živá“.

Přivítáme samozřejmě tipy, co tady chybí, co by mohlo mít samostatnou sekci nebo co je naopak zbytečně oddělené.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 14. 1. 2006 12:24

Marku, jenom malá připomínka, nazapomeňte přidat Šéfkuchaře do součtu příspěvků a výpisu v profilu uživatele

Jinak struktura je myslím dobrá, možná jestli hlavní jídla nerozdělit na masová a bezmasá
MobilerxXx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 14. 1. 2006 12:26

Struktura velmi dobra :-).. Co bude chybet se urcite zjisti za pochodu..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod homomorfismus 14. 1. 2006 13:15

vzhledem k tomu, že se po vašich fórech pohybuje hromada studentů (mě nevyjímaje), nestálo by za uvážení zařadit nějakou sekci typu "když je hluboko do kapsy" či tak něco, kde by se daly najít recepty na levná jídla? na druhou stranu se to do určitý míry (do jaký nevim, s vařením si netykám) kryje se sekcí "rychlovky do 20 minut", tak nevim. jen takovej námět na zvážení :)
homomorfismus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caddy 14. 1. 2006 13:47

jojo, to se vetsinou kryje.... :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 14. 1. 2006 16:26

Už jsem přišel na to co mi tu chybí - sekce o zelenině a ovoci!
MobilerxXx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 14. 1. 2006 20:09

MobilerxXx píše:Už jsem přišel na to co mi tu chybí - sekce o zelenině a ovoci!v/quote]


A o čem bys tam chtěl diskutovat? nějak mě nenapadají témata, která by se nedala zařadit do již existujících sekcí.
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iva 14. 1. 2006 20:28

jenom chci upozornit na jedno nebezpeci pri cteni tohoto fora... :)
vzdycky, kdyz to tady procitam, tak dostanu pokazde chut na neco dobryho.... :D
zatim mam pevnou vuli a odolavam tomu jit vybilit lednicku, ale jestli to takhle bude pokracovat, tak nevim, jak dlouho mi ta pevna vule vydrzi.... :D
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 14. 1. 2006 20:55

iva: no to mi povidej...vzdy se zactu do fora a nasleduje nejake jidlo....mel by se nejak pridelovat povoleny cas pristupu nebo ze me bude za chvili vetsi koule nez ted :))) (a to ze ted uz je to na povazenou :))
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 14. 1. 2006 21:03

Aspon o duvod vic navstevovat tohle forum ne? Ze tu najdes jidla, na ktery dostanes chut a donuti te si je udelat.. :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 14. 1. 2006 21:04

CADDY, ja mam taky bohuzel pomalejsi spalovani, tak toto forum je pro me velice nebezpecne :)
pritom vareni zrovna neni muj nejvetsi konicek, ale strasne me bavi o tom cist :mrgreen:
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fales 14. 1. 2006 21:36

Struktura fora se me libi a musim souhlasit s ivou a caddym :lol: :lol: :lol:
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filomena 14. 1. 2006 22:36

Struktura sa mi paci. Len vo velkej sekcii RECEPTY by mohli byt len recepty a otazky typu: Mate radi cinu, Mate radi houbovou polevku atd by mohli ist na smetisko. Pretoze jedal su tisice a keby tam kazdy zalozil diskusiu Mate radi XY o chvilu tam nikto nebude mat prehlad. Ale to by si mali uvedomit diskutujuci.

Ak tu je moderator, mohol by tie veci presunut na smetisko, alebo by sa mohla vytvorit sekcia s nzavom MATE RADI...?

Inac sa mi forum paci, je super ze vzniklo.
filomena
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 15. 1. 2006 00:49

ze bych pozadal o moderatora? ;)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 15. 1. 2006 08:56

2Caddy: Tak to zkus.. (preju ti to a zaslouzis si to) I ja jsem nad tim uvazoval, ale ja jsem nazoru, ze se nikam vnucovat nebudu ze.. :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků