Angus Burger

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 30. 11. 2007 21:30

Tak co, byli jste někdo v Angus Burger v nově otevřeném Palladiu?

Já ano, a je to jeden z mála fastfoodů, kde mi připadalo, že jídlo bylo opravdu poctivé. Doporučuji vyzkoušet :)

Obrázek
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 1. 12. 2007 12:11

real meat, real burger - to zní dobře :D

EDIT: tak jsem googlil :)

Obrázek

vypadá to hodně dobře ;)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monajs 7. 12. 2007 14:47

Jo, jo. Nikdy jsem nedala na fastfoody, ale musím říct že Angus burger mě opravdu dost překvapil. Maso je opravdu maso, žádná náhražka jako u jiných fastfoodů, navíc prý biokvality, takže jsem opravdu nadšená po všech stránkách. Všem doporučuji!!! :D
monajs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 12. 2007 15:53

Vypadá to zajímavě. Ovšem na druhou stranu je třeba říct, že fotky ze stránek McD jsou podobně lákavé. Nějak jsem si tohoto fastfoodu nevšimnul. Budu holt muset být pozornější. Jaké jsou ceny? Přeci jen je to houska, trocha zeleniny a kousek mletého masa ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 9. 12. 2007 09:45

slonik: proč hned tak negativně? :D v postu nad sebou máš nějaké drobné reference... :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 10. 12. 2007 07:27

Slonik: jeden burger stál asi 89 Kč - jak který. To je víc, než za cheeseburger v McD, ale taky tenhle byl řikrát větší...
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Banny 10. 12. 2007 19:33

krystof: tak ciste teoreticky - cheeseburger u McD stoji kolik? 20? 25? jestli je ten "tvuj" burger 3x vetsi, tak si muzes koupit 3-4 cheeseburgry u McD za tu cenu, a mas vystarany :D pokud stoji jen dvacku, tak si koupis 4 a jeste usetris 9Kc.
...a to se vyplati :D
ale tak samozrejme, ze kvalita bude nekde jinde, to je mi jasny.
Banny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod V.coudik 11. 12. 2007 13:09

Já jsem tam byl taky kvalita fakt super, je to pravé maso né žádná soja, u McD prodávaj proti tomuhle burgru toaletní papír je to samá sladká chemie.A ta cena je o.k. jezdim jsem do zahraničí a taková flákota tam stojí 2x tolik.Jsem rád že konečně dorazil pořádnej burgr na náš trh vždyť burgr kterej stojí u McD 20,- nemůže obsahovat nic jiného než samé náhražky za opravdové maso a čerstvou zeleninu sami všichni dneska víte co kolik stojí a McD nedělá hambáče pro zábavu ale pro peníze tak už se nenechte okrádat těma mrzákama z chemie a zajděte na pořádnej burgr.A nedávno jsem četl článek kde McD vychvaluje novej burgr a zaručuje že je z vyspělích krav proto je tak šťavnatý , já osobně jsem kuchař a z hovězím dělám pořád a vím že maso z krávy nebude moc štavnaté???!!!!
V.coudik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 13. 12. 2007 09:40

V.coudik: ačkoli se gurmánským pohřebištím typu McD důsledně vyhýbám, musím se jich zastat ohledně masa. To co dávají do těch svých sladkých housek je opravdu mleté hovězí maso nikoli nějaká náhražka. Na jeden hamburger připadá tuším 42 gramů a jedná se o přední hovězí. O tom, že nejspíš nepůjde o maso z mladých býků a že se na semletí použije maso jinak neprodejné, se asi nemusíme bavit. Ale maso to je ... ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 5. 2008 13:54

Deli píše:slonik: proč hned tak negativně? :D v postu nad sebou máš nějaké drobné reference... :)


Odvolávám jakékoli byť jen náznakem negativní výroky o Angus Burger. Ochutnal jsem jak jejich fastfood tak i steakhouse. Nechci se vyjadřovat v superlativech, ale jiná slova než "skvělé", "úžasné", "vynikající", "dokonalé" ... a podobná me nenapadají. Není to levný podnik, ale v parametru hodnota za peníze bez mrknutí oka poráží "konkurenci" na lopatky. Hamburger ani steak bych si doma lépe nepřipravil ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 10. 8. 2008 19:28

Tak jsem právě dojedl Double bacon ANGUS BURGER
180 g masa, 2 plátky smažené slaniny, medovo-hořčičná omáčka, 3 kolečka cibulky, rajče (3 kolečka), ledový salát, majonéza

A je to prostě opravdový burger, prostě výborný. Lepší jsem snad jedl jen v Kolkovně, ale to maso, to mají v Angusu prostě nejlepší. Znovu potvrzuji to, že Angus Burger je nejlepší fastfood, který znám. :tleskani
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 24. 10. 2008 20:26

Tak jsme nedavno chtěli opět zavítat do Angusu, a světe div se, oboje (jak fastfood tak restaurace) je zavřené a zrušené. Je to opravdu škoda, protože kvalitou masa se jim jen tak něco nevyrovnalo. Vůbec celé Palladium jde do kytek...
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 10. 2008 07:52

Cože? Žeby další důkaz toho, že Češi nejsou ochotni zaplatit za kvalitu? Ale může to být i naprosto nehoráznými nájmy v Palladiu. A nebo taky obojím. Nevíte někdo kde by se dalo koupit to skvělé hovězí? Až mi skončí dieta, tak hovězí bude jedno z povolených mas, které budu moct. A ty flaksy z vydojených krav se mi jíst nechce.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikina 26. 10. 2008 16:45

tak jsem to tedy nestihl :(
žít a nechat žít
Mikina
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 28. 10. 2008 20:43

Můžeš ještě zajet do Brna, tam by v Olympii měl pořád být.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků