Subway

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 1. 2007 00:01

Znáte tenhle fastfood? Čerstvě připravované bagety, možnost modifikace podle aktuálního rozmaru zákazníka, široký sortiment a standardní kvalita. Doma mám radši třeba Boullevard nebo Panerii (stejné parametry, ale levněji), ale v zahraničí je to dobrá jistota.
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 27. 1. 2007 09:28

tohle je muj sen mit zase nekde v dosahu.....zatim jedina bageterie, jakou jsem kdy videl, byla na namesti v Pribrami, to bylo naprosto skvely, vsechny McD a KFC se mohly jit zahrabat :)
Jenze tohle se bohuzel tak nerozsiruje :(
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod private_joker 27. 1. 2007 10:38

asi 200 m od môjho domu ej jedna skvelá bagetáreň....nie je to žiadna sieť bagetární má to nejaký súkromník..najlepšie bagety v meste.........spravia vám bagetu podla vášho výberu takže si poviete no dám si šunku, kukuricu atď......dajú vám to ako chcete....ešte si možete vybrať či chcete polovicu alebo celú a poviem mám že s tou veľkou máte čo robiť...polovica je ešte väčšia než bežná bageta z benzínky alebo nejakého bufetu ktoré konzumujem iba vtedy ak som hladný a nič iné nie je k mání....takú pravú domácu si dám ale vždy mňam.....je to aj celkom prijateľná cena myslím 45 sk za tú polovicu......nedávam si ale často myslím tak raz za 3 mesiace keď si zmyslím že som dostal chuť :D
Vietnamská vojna to je moje
private_joker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0ndra 28. 1. 2007 14:31

tohle mi tu taky chybí, prostě bagety dle chuti a z čerstvých surovin, který si člověk vybere.... ale třeba to za pár let dojde i k nám.
0ndra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 28. 1. 2007 22:18

Ondra: právě v možnosti modifikací jsou v Subway nepřekonatelní. V Boullevard nebo v Panerii jde taky leccos měnit, ale Subway je přeci jen dál. Větší možnost volby jsem viděl jen v Paříži, kde jsem zaplatil paušál za suchou bagetu a náplně byly na váhu za jednotnou cenu.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 28. 1. 2007 22:26

Pořádnou bagetu jsem měl naposled v Paříži.. tušíte o něčem takovém v Brně?
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 1. 2007 21:20

Marek_Litzman: No jak jsem koukal, tak Subway je jenom v Praze (3 provozovny) a u vás máte jen Panerii (Česká ulice 32 - kousek od Moravského náměstí). Co se týče variability, není to sice Subway, ale když se s personálem dohodneš, je možné téměř cokoliv).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod private_joker 29. 1. 2007 21:42

len aby boli ochotný to je to ;-)
Vietnamská vojna to je moje
private_joker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 1. 2007 00:18

Joker: to oni jsou, alespopoň naprostá většina ano.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod private_joker 30. 1. 2007 15:58

nevieš ako sú tam platený? ak sú ochotný tak ja myslím že musia zarábať slušne lebo väčšinou tam kde niesú ochotný tak aj málo dostávajú
Vietnamská vojna to je moje
private_joker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 2. 2007 02:39

private_joker: Výši platů netuším, ale asi to bude podobné jako všude. Jako brigáda pro studenta je to výborné, na stálý job asi nic moc. Alespoň v Boullevardu a v Subway, jak jsem si všimnul pracují téměř výhradně mlaďoši tak okolo 20 - 25 let. V Panerii, která není ryzím bagetovým fastfoodem, ale také obchodem s pečivem, je věkový průměr personálu o něco vyšší.
Pokud mohu hodnotit ochotu personálu, tak Subway 1*, Boullevard 1, Paneria 1-. Rozdíly v chování personálu jsem opravdu téměř nevnímal.
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod private_joker 6. 2. 2007 08:12

sloník: ďakujem ti za také pekné zhrnutie a ešte jedna otázka na teba už si sa stretol vo fastfoode alebo reštaurácii s absolútne neochotným personálom? mne sa niečo podobné stalo túto sobotu a ešte teraz som z toho zhrozený :(
Vietnamská vojna to je moje
private_joker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 2. 2007 16:34

Subway? To slyším poprvé ...
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 2. 2007 19:20

Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 13. 2. 2007 12:42

Marek_Litzman píše:Pořádnou bagetu jsem měl naposled v Paříži.. tušíte o něčem takovém v Brně?
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků