Burgerking

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod mokus 30. 9. 2009 23:10

no v Budapesti si na BK obcas skocim, kdyz neni cas/a madarsky umi jen pritelkyne... v CR je plno jinych ff, treba suschi ff v Letnanech... taky rychlovka a navic chutna...
2,0 TDI, haldex, 7DSG ..140PS
2,0 TSI, torsen, 6man. ..211PS pístní kroužky a ventily už cajk
EX A4 2,0 TFSI torsen, 6man. ..200PS
EX EOS 2,0 TSI 6DSG ..211PS
EX A4 Av.. torsen, 2,5 TDI, 6man ..180PS BAU
G-One, iP8, GEKKO GE-1
mokus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 30. 9. 2009 23:50

tak dneska konecne otestovan BK, jsem na nej nahodou narazil na hlavaku...dal jsem si Angry Double Whooper a fakt jsme si liboval, nemuzu si pomoct, tohle mi proste chutna :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 1. 10. 2009 09:32

Kryštof Korb píše:je tam jen bílo a logo BK zmizelo...


Beru zpet, naopak uz je tam nova velka plachta :)

Obrázek
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 17. 10. 2009 20:37

Tak další nové info; už přidali i horní panely s logem a otvírat se bude prý na konci října.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod staki 30. 4. 2010 00:45

private_joker píše:navštívil z vás niekto takýto fastfood?


byl jsem v BurgerKingu na Hlavnim nadrazi v Praze. Vlastne pravidelne, kdyz jednou za tyden jedu domu, tak si tam kupuji obed.
Smrad je stejny jako vsude jinde, ale oproti jinym fastfoodum neodflakavaji prilohy a hamburgery jsou opravdu vyborne.
Suroviny vypadají a chutnaji cerstve. Proste nezbyva nez doporucit. Navic kdo by nechtel standartni nabidku, muze si u vedlejsiho pultu vybrat cerstvou bagetu.

-- 30. 4. 2010 01:47 --

Caddy píše:tak dneska konecne otestovan BK, jsem na nej nahodou narazil na hlavaku...dal jsem si Angry Double Whooper a fakt jsme si liboval, nemuzu si pomoct, tohle mi proste chutna :)

nezbyva nez souhlasit. Muj favorit je Burger King. Nedokazu si bez nej predstavit navstevu Hlavniho nadrazi (jeste ze je to jenom jednou tydne)

-- 30. 4. 2010 01:48 --

Slonik píše:
mikicz píše:oco1: kuřecí sendvič v burgerkingu? tak to ti patří. dát si něco jiného, než double whooper si zaslouží trest :)


Zasloužím si trest. Asi před měsícem a půl jsem si dal Triple whooper :-D

seter: Docela mě štvou s tím, že jediné uváděné ceny jsou jen za "menu", takže to svádí k dojmu, že nic jiného než menu si nelze objednat. Očištěno o cenu předražených hranolků a předraženého pití to není až tak hrozné.


da se rict, ze kdyz si koupis 2 hamburgery, je to za cenu obeda v restauraci a najis se stejne. S tim ze vis, do ceho jdes - v restauraci je to prece jenom kazdy den original.

-- 30. 4. 2010 01:51 --

Fleur23 píše:sem vegetariánka ale občas zhřeším


to je jako rict jsem panna, ale pravidelne soulozim

-- 30. 4. 2010 01:57 --

Sauron píše:Banny : Pro ma za ma ať si každý jí a následně vypadá jak uzná za vhodné :) Máš tu jinak spoustu o dost levnějších fastfoodů než tyto nadnárodní řetězce, takže pokud by to bylo jak píšeš, už sme na tom hůř než amící dávno :)


ty tu pises o tom, ze jsou drahe... ale zkus si v Praze 1 najit restauraci, kde se najis za stejnej peniz?
staki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ToMMyK 1. 5. 2010 13:57

A mnohdy taky pomalej atd...

Hlavne me BK ***** tim, ze je (bude) v Brne v Olympii misto Villa Pizza. To je neodpustitelny hrich.
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hombre_71 16. 9. 2010 18:44

S tou Villa Pizza mě to taky štve, ale takové Double whopper menu s cibulovými kroužky navíc je taký "fajná mňamka". Nejlepším fastfoodem v mých očích je ale každopádně pořádný Döner Kebab od turků kdekoliv v Německu !
hombre_71
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 9. 2010 12:53

Toho bych se nedotknul ani tyčí ... to už radši McD ... :-(
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 20. 9. 2010 21:04

A zkusils to někdy? V Dejvicích jsem ochutnal u pravých Turků a nebylo to špatné. Naopak v Sasku to byla hrůza.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 9. 2010 09:08

Já bych řekl, že je to všude +- stejný - třeba jako ve Varšavě: http://zpravy.idnes.cz/plesnive-sklepen ... anicni_stf :-(
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 21. 9. 2010 18:41

ja s timhle nikdy nemel problem...ani chutovy, ani zazivaci....ono nektera zazemi nasich restauraci taky radsi nevidet...

A rozhodne lepsi kebab, nez polystyrenove haburgery na ulici...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 24. 9. 2010 16:08

V takovém případě zpravidla najdu nějakou pekárnu ... ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 24. 9. 2010 16:26

No v Burgerkingu mají lepší housky - méně sladké, víc těstovité a ne plastové jak u McD. Osobně jdu (když už) nejradši do KFC nebo právě do Burgerkinga, Double Whopper je gut a i ty cibulové kroužky jsou docela dobré :) Hlavně tam se z toho nažeru a ne jak u McD, kde Big Mac je leda pro děcka, protože to člověk dá na 3 kousnutí :D

Btw. Donner Kebab je dobrý, stejně tak arménská varianta na kebab od jednoho Arménce v Tetčicích u Brna :)
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 26. 9. 2010 22:02

No dal jsem si u McDonalda McTasty menu, či tak nějak a byl jsem přecpaný ještě o pár hodin později.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 27. 9. 2010 11:29

Jojo, 2x Big Tasty me nasyti skvele.... :D
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků