Burgerking

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 9. 2009 14:53

Asi se díval moc na televizi, včera tam byl dokument: Máma XXL O:-) Já se rychlému občerstvení snažím vyhýbat, do mekdonalda ani nepáchnu, ale taky nechápu, co to má společného.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fleur23 8. 9. 2009 21:09

Včera sem si nechala přiníst jídlo,(sem vegetariánka ale občas zhřeším)zelenina se dala jíst a houska byla kupodivu poživatelnější ale že by to bylo nějak extra dobré to né
Fleur23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vencos 9. 9. 2009 06:31

já na to měl dokonce včera i chutˇ:mrgreen:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 11. 9. 2009 20:15

Fleur23 píše:Včera sem si nechala přiníst jídlo,(sem vegetariánka ale občas zhřeším)zelenina se dala jíst a houska byla kupodivu poživatelnější ale že by to bylo nějak extra dobré to né


kecas
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 9. 2009 11:53

Fleur23 píše:Já s toho radost nemám!FUj dalšý fast food jo to nám tu chybelo potřebujem lidi který seděj na vozíčku a jejich super pohyb je zmačknout čudlík na tv


Aby nedošlo k mýlce - jsem zarytý nepříznivec fastfoodů, ale tohle nechápu. Co má společného Burger King se "sezením na vozíčku"?

Jídla McD, KFC a nakonec i BK (ta z jmenovaných asi nejméně) mají společné tristní nutriční hodnoty, kdy v jídle s obrovským glykemickým indexem příjmáš jídlo plné soli, tuku a sacharidů s mizivým množstvím vlákniny, hobnotných bílkovin a vitamínů. O tom většinou není sporu, ovšem to jestli se člověk, který se krmí ve fastfoodech hýbe nebo ne, je čistě na něm.

Jinými slovy, hledat univerzálního nepřítele mi přijde dosti hloupé.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oco1 17. 9. 2009 20:32

V Burgerkingu jsem byl poprvé na letišti a asi i naposled v životě! Dal jsem si nějaký kuřecí sendvič a ještě po dobu celého letu z toho měl můj žaludek husí kůži :D bohužel jsem měl fakt velký hlad, tak jsem to musel sníst :grr: Ale to maso, to se snad s McD nedá srovnat, to je kuřecí z mekáče oproti tomuhle řízek z luxusní restaurace, dresingu tam bylo asi tolik jak by na to někdo plivnul, salátu podobně... no utvrdilo mě to v jednom - mekáč je mekáč :D :love:
S7 edge
oco1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 18. 9. 2009 09:48

oco1: kuřecí sendvič v burgerkingu? tak to ti patří. dát si něco jiného, než double whooper si zaslouží trest :)
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 9. 2009 11:28

Se dívám, ten double whooper je za vskutku ''lidovou'' cenu. Za to se najím už raději v restauraci :-)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 9. 2009 16:41

mikicz píše:oco1: kuřecí sendvič v burgerkingu? tak to ti patří. dát si něco jiného, než double whooper si zaslouží trest :)


Zasloužím si trest. Asi před měsícem a půl jsem si dal Triple whooper :-D

seter: Docela mě štvou s tím, že jediné uváděné ceny jsou jen za "menu", takže to svádí k dojmu, že nic jiného než menu si nelze objednat. Očištěno o cenu předražených hranolků a předraženého pití to není až tak hrozné.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 18. 9. 2009 21:31

Slonik: trestem za tripple je nehorázné přežrání. teda aspoň pro mě.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 9. 2009 22:20

No když vynecháš tu strašnou majonézu a nejméně polovinu housky, tak se to dá :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 19. 9. 2009 10:33

majonézu? nevím, v burgerkingu jsem byl jenom párkrát a vždy v Zurichu, ale majonézu si tam nevybavuju. Jenom pořádně těžký hamburger, hranolky a kolu. Nějaká omáčka byla jenom k nějakým pálivým kouskům a americkým bramborám, co si dala manželka.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 19. 9. 2009 13:54

Majonéza je v tom hamburgeru. Je hnusná, ale naštěstí si lze objednat aby jí tam nedávali
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Užovka 21. 9. 2009 13:06

nevíte kdy mají otevřít ten BK na Chodově ???
BMW 320d (E93) Bj. 2013
Fiat Fiorino JTD
Užovka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 23. 9. 2009 21:11

Nevím, každopádně teď už je tam jen bílo a logo BK zmizelo...
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků