Nordsee - máme rádi ryby

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Slonik 13. 2. 2006 02:54

Nevím, kolik jich v republice je (vím o jedné a to v Paláci Flora v Praze), ale musím říct, že takovýhle fastfood docela můžu. Jí se tam nerezovými příbory z porcelánu, jídlo není plné tuku a soli ...

Jen ty ceny jsou krapet někde jinde - včera jsem tam nechal skoro 300,-, ale bylo to moc a moc dobré. Kdybych se trošku rozšoupnul, není problém utratit v tomto "fastfoodu" částku několikanásobně vyšší.

Znáte? Jedli jste tam?
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elflady 13. 2. 2006 06:40

tento fast fod je i v Brně v galerii Vaňkovka, občas tam jídám a je totam výborný - akorát ty ceny jsou trošku vyšší, ale stojí to za to
- miluju jejich salát s tuňákem a bagety
elflady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 2. 2006 13:05

vim, ze to existuje, ale vzhledem k tem cenam jsem jeste nenasel odvahu si tam neco dat...nicmene nekdy to udelam...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Merlin 13. 2. 2006 13:42

Tak na slovensku to nemame, ale urcite to vyskusam.
Merlin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 15. 2. 2006 11:12

caddy: docela zajímavé je představit si to jako bufáč:
- "dobrý den, prosil bych asi 20 deka rybího salátu tady"
- "prosím, ... 240,- korun"
- "děkuji."
:-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 15. 2. 2006 12:49

Nodrsee je super, i když jím jen málo co z tohodle sortimentu, tak si vždycky pochutnám
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 8. 4. 2006 14:49

N afloře kolem nich chodím už dlouho, ale ještě jsem neměl odvahu, protože sice mám ryby rád, ale jsem dost vybíravý a vzhledem k cenám se mi tam nechce nechat spoustu peněz za něco co mi možná nebude chutnat, ale někdy to musím zkusit.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 8. 4. 2006 15:59

Mám zkušenost,že v Německu se jedí ryby a mořské plody ve všemožných kombinacích a variacích a těch rybích fastfoodu je tam fakt dost.
Pavel Mareš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 3. 8. 2006 20:51

jo nordsee je fakt dobrý... Líbí se mi že je to tam pravý čistý jídlo, kdežto buhví co v MC a KFC do toho všeho dávaj... :)

ale super, nejvíc mi chutnal salátek z tygřích krevet :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 4. 8. 2006 06:16

Výhoda těchhle rybáren je to,že když jíš rybu,tak přímo vidíš kus tý filety a tak.Že to není nic mletýho.
Pavel Mareš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod private_joker 25. 1. 2007 13:23

keď som bol pred vianocami v prahe tak som bol v tej čo sloník a poviem vám stojí to za tie peniaze....síce som tam nechal 520 kč ale nebanujem....ja mám veľmi rád ryby a takto dobrú rybu som dlho nejedol....hlavne sa mi páčilo to že tam nebolo tuku a ako v reštaurácii porcelánové taniere a kovové príbory :) mňam
Vietnamská vojna to je moje
private_joker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 1. 2007 18:50

No těch 520,- je v podstatě 19,- EUR, čili normální oběd ve slušnější restauraci třeba ve Vídni (no rýpnul jsem si, vím, že vyděláváme o dost méně než v Rakousku). Pokud jsi na takovou útratu byl sám, musela to být docela opulentní hostina; já se obvykle vejdu s konzumací do 300,-
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod private_joker 25. 1. 2007 19:06

nie nie boli sme na to dvaja :D ....porcia ale bola sýta a veľká takže mi stačil iba jeden chod...myslím že jedna porcia stála 200 kč...už si presne nepamätám
Vietnamská vojna to je moje
private_joker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 1. 2007 21:57

private_joker: to jo. cca. 170,- za rybku + 35,- za přílohu + nějaké to pití, kafíčko .... a je to :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod private_joker 26. 1. 2007 22:56

jojo tak nejako to bolo je vidieť že máš prehlad ;-)
Vietnamská vojna to je moje
private_joker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků