Čínské restaurace a čínská bistra, ano, nebo ne?

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod ewing 24. 5. 2006 13:09

bistro halong v brne na hlavaku rullez :mrgreen:
za 2 petky mas vysmazany syr. bozskyy ;) maso nejedavam takze to neviem posudit.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 24. 5. 2006 14:39

Spíše ne...radši Čínské zelí :mrgreen:
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 25. 5. 2006 07:08

Caddy: Oni totiž prdí na účetnictví.Zatímco poctivý obchodník musí mít na všechno papír o původu a nezávadnosti,tak restaurace snese všechno.
Pavel Mareš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delph 25. 5. 2006 19:38

pokud někdo chcep řipravit doma čínu takvovou jako je v těch bistrech tak jsme se doslechl že v té tržnici co je na olomoucké hned vedle školy tka se tmadají sehnat ty ingredience které oni používají a nedají se sehnat jinde
vrrrm vrrrrrm ty angličáky maj fakt dobrý ovládání :-D....no jo na vlastní nemám :-D
delph
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eddie 25. 5. 2006 19:43

Jo, ale do té tržnice co je na Olomoucké vedle školy bych nevlzezl asi z 250 důvodů :D BTW: a ten smrad tam :-(
Moje oblíbená barva růže je železná.
eddie
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod game_over 25. 5. 2006 20:44

nevím jestli to sem taky patří páč tam nevaří čínani ale větnamci :) ale docela jsem si v Ústí na tržnici vedle kostela oblíbil takové troj bistro - mají tam dobrou kuřecí polívku s nudlemi a závitky ty závitky jsou opravdu elitní lepší sem nejed
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 6. 9. 2006 16:51

ewing píše:bistro halong v brne na hlavaku rullez

Jo, tam chodim vzdycy v patek vecer cestou z hopsody, kdyz uz je v mekacu a v KFC zavreno : ))
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod ladin2 29. 1. 2007 21:03

do mekače bych nevlez ani kdyby jidla davali zadara,nedobrré ahlavně nezdravé jídloí
ladin2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hazellee 21. 4. 2007 14:26

já do číny chodím na obědy v pracovní dny pomalu denně, mám čínu moc ráda, a "moje" restaurace dopadla prý dobře při hygienické kontrole, po jídle se taky cítím dobře, nemyslím, že by mi z toho něco bylo a chodí tam lidi, co znám a myslím si, že se mají celkem asi rádi a jen tak někam by nešli.polívku dělají taky, ale mně to nechutná, výjimečně. ale jinak tam chodím ráda, výhodou je, že to tam jde celkem rychle, mají menu, ceny slušné. takže spokojenost.
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 0ndra 23. 4. 2007 17:40

caddy: ještě že tam nepřišel někdo s pytlem co ještě slabě mňoukal... :)
0ndra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 0ndra 23. 4. 2007 17:42

jinak čínský restaurace mám rád ze stejných důvodů, jako ostatní - levné jídlo, velké porce, chutné, rychlé - i když mě přijde že vzhledem k rychlosti s jakou mají jídla hotový musej mít nějakou univerzální směsku, do který dají pokaždý něco jinýho a menu o 50 položkách je na světě...
0ndra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 24. 4. 2007 22:57

v nekterych to tak bude, fakt se jednotliva jidla moc nelisily....ale v tech lepsich je to skutecne rozmanite .)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 25. 4. 2007 13:57

0ndra píše:jinak čínský restaurace mám rád ze stejných důvodů, jako ostatní - levné jídlo, velké porce, chutné, rychlé - i když mě přijde že vzhledem k rychlosti s jakou mají jídla hotový musej mít nějakou univerzální směsku, do který dají pokaždý něco jinýho a menu o 50 položkách je na světě...n/quote]

Ano velké porce, to je pravda. Občas to ani nesním :lol:
MichaelJackie.S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 4. 2007 20:50

tak to se mi jeste nestalo :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 26. 4. 2007 10:03

Caddy píše:tak to se mi jeste nestalo :)

LOL :mrgreen:
MichaelJackie.S
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků