KFC nebo McDonald's?

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Který fastfood preferujete?
KFC 19 %  23%  [ 19 ]
McDonald's 21 %  25%  [ 21 ]
Burger King 14 %  17%  [ 14 ]
Jiný (uveďte) 6 %  7%  [ 6 ]
No fuj, ani jedno 22 %  26%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 82

Odeslat příspěvekod Šéfkuchař 12. 1. 2006 21:32

Boj začíná, hlasujte, diskutujte, argumentujte.

Rovnou začínám: KFC, protože uvnitř je maso a ne homogenní rozemletá směs. Jídlo má navíc aspoň nějakou chuť.
Šéfkuchař
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myndel 13. 1. 2006 16:31

Nemám rád ani jednoho, ale když už, tak k McDonaldovi. Víc mi to chutná a když zavřu oči....
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tajnej 13. 1. 2006 21:41

Nevim ani poradne proc, ale kdyz si muzu vybrat tak radsi KFC. No a jinak to co je nejbliz... hlad si nevybira...
Člověk se nenaučí nadávat, dokud se nenaučí řídit auto.
tajnej
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 13. 1. 2006 21:43

Ja jsem zvyklej na McDonald :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 13. 1. 2006 21:48

Ani jedno. Nej hamburgery maji ve stancich u metra :)
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 1. 2006 21:59

Howard: nene, nej hamburgery maji v RoadCafe :)

Jinak mne chutan v obojim, ale KFC vyhrava diky twistru :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unknown 13. 1. 2006 22:01

Samozrejme KFC, diky jejich skvelejm kuratkum, ja si tam davam Double menu :wink:
7,46 kg/hp
unknown
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 13. 1. 2006 22:37

jasne McDonald..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duch Fóra 14. 1. 2006 00:57

Normální člověk se KFC i McDonaldu vyhne dlouhým obloukem. Krátkým to nejde, ten smrad se nedá vydržet...
Duch Fóra
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 1. 2006 07:27

Když si vezmete takový ten papír co dávají v McD na tácy a otočíteho, najdete tam nutriční hodnoty většiny "báječných pochoutek" servírovaných v tomto podniku. Vyplývá z ní, že pokud si člověk dá jedno XL menu z BigMacu, dejme tomu s Fantou, přidá k tomu jablečnou taštičku, tak má v sobě skoro denní doporučený energetický příjem (tahle porcička má cca. 5200 kJ; doporučený deení příjem pro člověka bez významnější fyzické aktivity je něco málo přes 6000 kJ). Asi nemá smysl říkat, že po tomhle jídle je za chvilku hlad (má vysoký glykemický index). O luxusnosti použitých surovin si rovněž nelze dělat velké iluze - velmi tučné (až lojovité) přední hovězí maso, konzervovaná zelenina, kečup plný škrobu a dalších aditiv, spousta tuku a cukru. To celé za cenu poledního menu ve slušné restauraci (cca. 120,-).

O KFC si rovněž nedělám iluze. Spousty mouky máchané v přepáleném tuku a "chemicky" živená kuřata. To celé opět za přibližně stejné peníze jako v McD.

Jediný fastfood o kterém jsem ochoten uvažovat by asi byla restaurace Nordsee, ale ta je trochu jinde - člověk dostane porcelánový talíř, nerezový příbor a pije ze skla. Faktem je, že cenově je to taky o něco výš (jídlo + nápoj se snadno vyhoupne nad 200,- i více).

V McD/KFC se stravuji jen v krajní nouzi a pokud tato nastane, dám si nějaký salát.
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 14. 1. 2006 09:39

Já mám stejnej názor, v KFC mají maso a ne rozmletý kosti, možná i to maso a zbytek kuřete v hamburgeru. KFC má alespoň trochu dobrý jídlo...
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Merlin 14. 1. 2006 10:23

Ak si mozem vybrat fastfood, tak beriem jednoznacne cinu. Ak ale nedate a som v CR tak KFC, len skoda ze na slovensku nemaju pobocku, tu je len McDonald.
Merlin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ares952 14. 1. 2006 13:57

ja radsi KFC, vic mi to chutna, ale snazim se tomu vyhybat, asi to neni moc zdravy:-)
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vebloud 14. 1. 2006 14:45

Záleží na tom jak kdy, radši mám KFC, zvláště Twister nebo Strips, ale když mám rozhozenej žalůdek, tak je třeba Twister docela dobrá pohoná hmota do střev. To pak radši chodím do McD. Nevím jak to dělaj, ale to jejich jídlo je jak ustalovač na žalůdek.

Mno ale stejně si nejčastějc vařím sám, protože si v za 1/3ceny dám i s pitím podstatně lepší jídlo.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario1 14. 1. 2006 19:28

fastfůdům se vyhýbám. Jejich kvalita ani cena mě nepřitahují.

B.T.W. vyděli jste dokument SuperSize Me ??? Tam se ukázala pravda o fastfůdech.
Mario1
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků