Bagety

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod kwak 21. 5. 2007 18:39

Bagety miluju, Nejlepší maj v Expresu to je na Andělu, maj ešte dvě pobočky v Praze ale nevim kde.Tady v Příbrami kouda od školy mam bageterku tam si zajdu občas docela dobrý jsou.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mulisi 15. 1. 2008 12:37

Bagety mám ráda, ale jen jako "nouzovku", protože člověk nikdy neví, jak staré jsou suroviny, co do nich dávají - mám teď na mysli bagety zabalené do celofánu (např. Crocodile apod.). Ale nedávno jsem objevila prima obchůdek v Brně na Veveří, kde dělají bagety plněné na přání, a to tak, že mají pevnou cenu za bagetu a můžete si do toho dát klidně všechno, co tam mají (pokud se vám to tam vejde :lol: ). Zkusila jsem to mňam... byla fakt dobrá... Vřele doporučuji vyzkoušet. Myslím, že i ta cena byla docela lidová...
mulisi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brasci 16. 1. 2008 09:06

[quote="Kryštof Korb";Doporučuju, až budete mít šanci, dejte si bagel v Coffe & Co., sice to vypadá dost obyčejně, ale jsou neskutečně dobrý. Ale bohužel taky celkem drahý... :(
Tiež odporúčam, najmä s lososom....
brasci
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 16. 1. 2008 09:39

mulisi píše:Bagety mám ráda, ale jen jako "nouzovku", protože člověk nikdy neví, jak staré jsou suroviny, co do nich dávají - mám teď na mysli bagety zabalené do celofánu (např. Crocodile apod.). Ale nedávno jsem objevila prima obchůdek v Brně na Veveří, kde dělají bagety plněné na přání, a to tak, že mají pevnou cenu za bagetu a můžete si do toho dát klidně všechno, co tam mají (pokud se vám to tam vejde :lol: ). Zkusila jsem to mňam... byla fakt dobrá... Vřele doporučuji vyzkoušet. Myslím, že i ta cena byla docela lidová...s/quote]

Prosím, prosím, kde na Veveří?
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 1. 2008 09:44

Musím zhubnout, takže bagety mám momentálně na blacklistu. Ale už se docela těším, až zase budu moct zajít do Boulevard, Subway a nebo až si nějakou sestavím doma ;-).

Jinak, ač pražák, připojuji se s žádostí o podrobnosti k té brněnské bagetárně. Občas do Brna jezdím a takováhle informace by se mi mohla hodit ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mulisi 17. 1. 2008 09:12

Bagetárna na Veveří, hnedle vedle dílny Cupák, jestli to tam někdo znáte. Jinak je to asi tak uprostřed ulice Veveří po pravé straně, když jdete směrem dolů do města...
mulisi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lehtinen 17. 1. 2008 09:16

Díky
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 23. 5. 2008 22:36

ja doufam, ze konecne bude v pardubicich nejaka bageterie, az tady dostavi to nove obchodni centrum....

nejradsi bych to vzal sam jako francizu :))) Jenze ja bych vsechno sezral a zkrachoval :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 16. 10. 2008 18:16

Boulevard na Kulaťáku se mi líbil, ale vyhnala mě "hudba". Asi jim tam lidi seděli moc dlouho...
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 22. 2. 2009 13:18

Tip pro bagetožrouty: do konce února mají v Boulevard v Paláci Flora 50% slevu na úplně všechny bagety. V praxi to znamená, že nejdražší bagetu pořídíte za 45,- resp. za 50,- (v případě "příplatkového" pečiva). Na ostatní sortiment tato sleva neplatí
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 26. 3. 2009 03:04

Si koupim v bufetu vzdy dve bagety s anglickou slaninou, ted jsou jeste lepsi protoze zacali pouzivat francouzskou horcici a cena je take dobra, dotavana stoji 16Kc.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veolw 11. 4. 2009 21:36

Bagetu si obcas dam ale nesmi v ni byt ingredience zpusobujici v nekterych pripadech ocistu organismu :hm

Jinak pokud jste milovniky baget tak doporucuji Francii. Tam jsou bagety k dostani "kazdych 20 metru" ;-] a jejich kvalita je na uplne jine urovni.
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tractoristos Cubanos 3. 8. 2009 14:32

Bagety jsou nejlepší v Rad´s Baguettes ve Varech, každý ráno čerstvoučká kuřecí za 35, tuňáková za 28 atd atd... dřív dělali karbanátkouvou, ale na tu se tam stály fronty jak na banány za bolševika, leč nevim proč, už se nedělaj. Jen si vzpomenu na ty minikarbanátečky v tý čerstvý křupavý bagetě s tou výbornou remuládou a hořčicí s cibulkou, která krásně křupne v puse, když do ní kousnete, tak bych tuhle špelůňku zapálil.
Kdybych já byl koňadra, sedl bych ti na ňadra.
Tractoristos Cubanos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tractoristos Cubanos 3. 8. 2009 14:33

Jinak Crocodile zvláště pak Golf je taky mňamka
Kdybych já byl koňadra, sedl bych ti na ňadra.
Tractoristos Cubanos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michee 13. 8. 2009 11:02

Teď jsem jedla výbornou bagetu v Pardubicích v Afi paláci v Bageterie Boulevard. Mají tam studené a teplé. Já si dala teplou zapečenou a ta fakt neměla chybu, všechny suroviny čerstvé, kvalitní a moc dobré. Džusíky tam ale dobré nemají, těm je lepší se vyhnout.
Jinak studené balené bagety jím minimálně, taková nouzovka do vlaku.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků