Bagety

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Šéfkuchař 12. 1. 2006 21:02

Tak co, jite bagety? Jake? Od jake znacky apod.

Ja jim bagety pouze od zncky Crocodile a nebo z fast foodu Boulevard Bagetaria(myslim ze je jenom zatim v Praze) od Corocodile mam asi nejradsi:

z hubenych: Syrovy mlsoun nebo neco takovyho a barbecue kure

z tlustych: nazev me uplne vypadl z hlavy pritom kdyz jsem premyslel co napisu tak jsem to vedel no proste jsou tam kousky kurete, curry omacka a jeste neco...

(téma z Pauza.cz)
Šéfkuchař
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 1. 2006 22:00

Bagety miluju a je pro me pozitek nekam jet a behem cesty si dat u benzinky bagetu...

ale nejlepsi byla bageterie v Pribrami, skoda, ze to neni rozsirene i jinde, kam se hrabal jakykoliv mekac :((
Clovek si vybral,c o chtel do cerstve na miste upecene bagety (jeste teple), super suroviny, bageta docela velika a cena okolo 40,- korun...na to vzpominam moc rad...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 13. 1. 2006 22:04

Joo bagety Crocodile to je moje.. Jinak i nekdy kupuju v jednom supermarketu sunkovou..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 13. 1. 2006 22:06

Bagety jsou super. Chutnaji mi skoro vsechny.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unknown 13. 1. 2006 22:22

Ja jsem taky jeden z mnoha konzumentu baget Krokodyl a nekdy si dam bagetu od jiny znacky, nazev znacky nevim, ale ta bageta se jmenuje myslim "sunkovy special", ta mi taky smakuje :P
7,46 kg/hp
unknown
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 13. 1. 2006 22:36

Jo bagety jsou super mnamka..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 13. 1. 2006 22:48

bagety jsou zrádná věc, občas zafungují jako velice dobrá střevní pohonná hmota :mrgreen:
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 1. 2006 23:16

kosch: jednou za cas je vhodne procistit zazivaci trakt.... :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 13. 1. 2006 23:24

caddy: no problém ale je, že ty bagety člověk většinou konzumuje někde na cestách, kde na čištění střevního traktu většinou nebývá vhodná doba....
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 13. 1. 2006 23:25

Já výhledávám bagety od firmy BaPa, zejména ty s kuřecími řízečky.......mňam,mňam :wink:
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 13. 1. 2006 23:27

kosch: no a proč myslíš,že má Caddy tak velký auto??? Lehce do něj schová i latrínu! Takže očista na cestách NO PROBLEMO! :mrgreen: :mrgreen:
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 13. 1. 2006 23:54

kosch: no to je pak opravdu problem :D Ale ja musim zaklpat, jeste mi spatne z bagety nikdy nebylo :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosch 13. 1. 2006 23:56

Caddy: tak to jsi šťastnej člověk :mrgreen:
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Merlin 14. 1. 2006 10:26

Bagetu si kupujem len na pumpe, ak som hladny v aute. Ak je na vyber, tak jednoznacne vyhrava tuniakova.
Merlin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ares952 14. 1. 2006 14:08

bagety mam rad, delam si i doma ;-)
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků