Bagety

KFC, McDonald's, Nordsee a další podniky, kde se dá rychle najíst

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod lehtinen 14. 10. 2006 12:59

MichaelJackie.S píše:Jj, bagetky to je něco. Neni to sice na každodenní konzumaci ale tak 2x za tejden paráda. Crocodile dělá dobrý ale u nás ve škole v automatu jsou cca 20cm bagety a ty jsou fakt nejlepší!! Maj šunkový a kuřecí ale než se tam vždycky propracuju tak mám po kuřecích a jdu na šunku ale ta je fakt super. Prostě mňamka!s/quote]

když jsem byl na gymplu, tak jsem šel v hodině na záchod, nebo na "záchod" a po cestě jsem si koupil jakou jsem chtěl, jinak bych měl pech jako ty
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 14. 10. 2006 13:18

Tak takovouhle fintu sem měl taky ale vždycky když sem šel tak to buď ještě nikdo nedoplnil a nebo to právě doplňoval :(
MichaelJackie.S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lehtinen 14. 10. 2006 16:58

MichaelJackie.S píše:Tak takovouhle fintu sem měl taky ale vždycky když sem šel tak to buď ještě nikdo nedoplnil a nebo to právě doplňoval :(-/quote]

ten není problém se domluvit s dolňovačem, kolikrát jsem to bral přímo od něj ;) Gut bylo, když jsem nakupoval pro víc lidí, jsem se vracel s igelitkou do třídy... no ze "záchoda" to bylo divný :lol:
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 14. 10. 2006 17:41

lehtinen píše:
MichaelJackie.S píše:Tak takovouhle fintu sem měl taky ale vždycky když sem šel tak to buď ještě nikdo nedoplnil a nebo to právě doplňoval :(-/quote]
ten není problém se domluvit s dolňovačem, kolikrát jsem to bral přímo od něj ;) Gut bylo, když jsem nakupoval pro víc lidí, jsem se vracel s igelitkou do třídy... no ze "záchoda" to bylo divný :lol:


Brát to přímo od toho doplňovače mě napadlo taky ale byl takovej nepříjemnej, že prej by v tom měl zmatek atd :( Takže sem musel spoléhat jen na ty přestávky :roll: Jinak vracet se ze záchoda s igelitkou bylo asi dost dobrý :lol: To musel kantor čumět co se tam děje za výměnný obchod :D
MichaelJackie.S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lehtinen 14. 10. 2006 19:52

tak poslední rok na gymplu, nějaký nudný předmět, tak to nikoho moc nebralo ;)
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 10. 2006 13:27

Kámoši si ve škole taky chodili v hodině pro kuřecí bagety. Učitel se jen usmíval a ptal se, jaktožena záchodě rostou bagety. Jednou sem ochutnal kuřecí a myslel jsem, že se pobluju.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 20. 10. 2006 12:25

seterwohipikule: tak to sem teda nakonec rád, že sem tu kuřecí nikdy nestihnul :lol:
MichaelJackie.S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 10. 2006 11:09

MichaelJackie.S: Nikomu nechutná všecko, že? Zkus ji, třeba ti zachutná..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 10. 11. 2006 12:24

[quote="Šéfkuchař"oTak co, jite bagety? Jake? Od jake znacky apod.
Ja jim bagety pouze od zncky Crocodile..[/quote]
Já taky.Konkrétně Chlebíčkového labužníka,Mexiské kuře,Šunku a rukolu.Mají je u nás v menze za velice sympatické ceny :P
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skimpy 22. 11. 2006 13:53

Nejlepší bagety byly na Karlovce jako student na lístky za 15kč které stály normálně 30 a více. Dobrý byl šunkový speciál nebo kuřecí.
Dobré bagety taky mají v Ostravě na kolejích VŠB za 20kč kuřecí nebo gyros nemá chybu :P

A nejlepší Hamburgery je kuřecí u Vyhlídala v Ostravě ... nejlepší zeleninová příloha :-)
Skimpy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SusHa 6. 1. 2007 20:44

Bagety od "krokodýla" a sendviče z CoffeeHeaven

Crocodile patří pod Boulevard (Boulevard je jejich reprezentační bageterie - 2x v Praze)
SusHa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajda 6. 1. 2007 23:39

Nejraději mám Golf nebo chlebíčkovou. Ještě tak kuře barbecue, jinak moc ne.
Pokud se vám doma válí stará nepotřebná SPZ, tak bych pro ní měl místo ve své sbírce.
Pajda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 1. 2007 15:10

SusHa: To sice jo, ale na rozdíl od toho co prodávají v Boulevard, není jejich ostatní produkce téměř k jídlu. Balené bagety považuji dost za hnus. O těch čerstvých zde nemluvím, ty jsou moc fajn ;-)

Mimochodem, jednu předvánoční sobotu jsem obědval v Subway a bylo to moc mňam ... a taky drahé jako sviň.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod private_joker 26. 1. 2007 20:41

bagety milujem napríklad dneska som si na hokeji kúpil celkom lacnú bagetu a bola veľmi dobrá....bola to celozrnná bageta, nejaká nátierka (nebola tam majonéza) paprika mladá cibulka, paprika a šunka....bol naozaj dobrá doporučujem...myslel som že celozrnné nie sú vôbec dobré ale dneska som zmenil názor :) :)
private_joker
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 21. 5. 2007 12:01

Doporučuju, až budete mít šanci, dejte si bagel v Coffe & Co., sice to vypadá dost obyčejně, ale jsou neskutečně dobrý. Ale bohužel taky celkem drahý... :(
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků