Doporučte kvalitní restaraci v Praze.

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 10. 2008 17:43

Možná nebylo od věci vybudovat nějakou databázi restaurací s "férovou cenou nealko nápojů" :)
Bohužel mě kromě IDEA nic nenapadá :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 10. 2008 19:25

Myslel jsi asi IKEA. Idea je sice taky nábytek, ale kromě zaprášeného dvora, kde páchnou fekální vozy tam toho moc nemají. A restauraci už vůbec :-D

Mám vážnou obavu, že by ta databáze byla dost prázdná. Co jsem koukal ma McD, tak i tam stojí 0,25 l Cola nějakých 20,-. Vlastině i pitomý market si účtuje za 0,5 l Coly částku přesahující 20,- - a to jí dostaneš v plastu a teplou.

Pamatuju si, že v Maďarsku byl v každé restauraci na stole džbán s chlazenou vodou a sklenice..... Ale tady jsem to nidky neviděl.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 10. 2008 20:12

Jo, myslel jsem samozřejmě IKEA :)

Já vodu nepiju, minerálku taky ne, pivo a víno mi taky nechutná, kávu nebo čaj spíš po jídle, než k jídlu, ach jo, mám to těžkej život :(
Takže kromě IKEA a SUBWAY (kterou jsi uvedl v jiné diskusi, musím vyzkoušet, co tam za těch 40 Kč mají?)

A co třeba do 100 Kč / litr? (nebo ekvivalent 50 Kč / půl litru), to by se snad už něco mohlo najít :-[
Docela mě lákají nabídky různých restaurací na "brunch za 500 Kč", snězte co můžete, jenže to je zase bez pití :(. Mě by klidně stačilo i limo z Kauflandu za 2,90 za 2 litry :). Nemusím si na pití zrovna extra pochutnat, ale musím jídlo pořádně zapít!

Je fakt, že já dost piju, večer si k posteli dávám 2 litrovou láhev džusu (půl na půl s vodou) a někdy jí zvládnu za noc i vypít. Raději si ani nebudu nechávat dělat testy na cukrovku :-S
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 2. 10. 2008 23:02

ja taky vypiju dost, ale k jidlu vetsinou tu potrebu nemam, pokud to neni neco, co zizen vylozene probouzi...ale je fakt, ze ceny nealka jsou nehorazne, za jednu tretinku v restauraci mam v krame dvoulitrovku...vetsinou nechodim do restauraci zizznivy a pak se to da :) A kdyz uz, dam si birella, to je aspon pullitr za 25,- :)

a samozrejme dobre je, kdyz maji nekde tocene limonady, to byva jeste i pouzitelne...tuhle meli nekde tocenou kofolu a pullitr me vysel asi na 22,- coz povazuju za megauspech...(pravda, tretinka za 18,- a 0,2 za 15,- :mrgreen: ale ty naprstky pro me stejne nemaji smysl, vetsinou objednavam do pullitru, jakmile to jde...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 10. 2008 07:03

PCH: Nojo, to máš těžký, když jsi závislý na limonádách. Mě by třeba spíš chuť jídla kazily, ale každý máme jiný vkus.

Na možnost brunche jsem zapomněl. V Marriotu na Floře dělají nedělní brunch (12:00 - 15:00) za 495,- a mají na tabuli napsáno sotf drinks & bier included.

Pokud jsi ochoten zaplatit 100,- za litr, tak to i někde pochodíš. Odpovídá to třetinkové kofole za 30,- nebo jak psal Caddy - točená kofola je taky docela cenově přijatelná.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 10. 2008 08:35

Kofolu tak nerad :( (pravděpodobně jediný soft-drink, který nemusím, když jsem vyhrál účast v porotě na Febiofestu, tak jsem si jí užil až až (dostali jsme poukázky na pivo, kofou a kafe. A ty pvní jsem taky vyměnil za Kofolu).

Že bych ten Mariot vyzkoušel? :) No uvidíme, až bude nějaká příležitost. Jenže tam bude parchantů :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mates III 5. 10. 2008 14:27

Oj,
to ani nevím, že unás jsou také restarace typu, kde se zaplatí a jí se až do prasknutí...
Asi 2roky zpět jsem byl v Londýně, v právě zmíněném typu a dost se mi to líbilo, jediný problém byl, že Angláni neumí vařit... :roll:
Nokia 6500 slide
MacBook 2,4 GHz
mates III
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 10. 2008 18:03

mates III: třeba v Palladiu je sushi restaurace (takový ten pás) je za jednotnou cenu neomezená konzumace včetně úvodní polévky a sklenky saké.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 10. 2008 07:38

Slonik: ale taky bez pití :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mates III 6. 10. 2008 14:53

No jo, ale sushi není nic pro mě :-|
Ale narazil jsem na síť restaurací AMBIENTE a 2 z nich, konkrétně Pizza Nuovo a Restaurante Brasileiro nabízejí LA DEGUSTAZIONE "degustuj co zmůžeš".
Ta Brasileiro vypadá moc dobře, znáte to někdo?
Nokia 6500 slide
MacBook 2,4 GHz
mates III
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 6. 10. 2008 15:31

v Brasileru jsem jednou byl a nikdy v zivote mi nebylo tak blbe z prezrani :) A muzu jedine vrele doporucit, vsechno tam bylo naprosto vytecny :) A vyber je skutecne pestry...clvoek nevi, co driv...a i kdyz si rekne, ze ted si da pauzu a trochu si necha slehnout....tak prdlacky, to se neda vydrzet :)

ale pozor, neomezena konzumace se vztahuje opet jen na jidlo :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 7. 10. 2008 15:26

Brasilero je super, jen si to chce opravdu dát pozor a od každého ochutnat minimálně (musíte ale fakt důrazně, jinak dostanete hodně :)), protože jinak se "přežerete" už na začátku a nestihnete ochutnat ty největší lahůdky :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 7. 10. 2008 15:55

no prave, ja se prezral na zacatku a pak jeste tema lahudkama.....
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 10. 2008 18:06

Caddy: No to není špatný nápad. Asi tam půjdu oslavit konec diety :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lehtinen 7. 10. 2008 19:49

Čoveče, ať si nezadáš na novou dietu... O:-)


//Caddy: Netreba citovat predchazejici prispevek ;)
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků