Dobrá restaurace v Plzni

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Lenka 2. 3. 2006 11:46

Dejte tip na dobrou restauraci v Plzni :-))
Lenka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KubbY 23. 5. 2006 16:17

Záleží jak dalece to chceš hodnotit :-)

Super se dá najíst například "U Lízala", pak třeba "U Šenku" a hned vedle je Plzeňská bašta, dobře taky vaří "U Salzmanů" atd. ;-)
Ou tů - ken dů
KubbY
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ambiente 2. 12. 2006 14:03

no nevim jestli u salzmannu zrovna dobre vari, spis tezi jen ze sveho jmena. U Lízala rozhodně doporučuji a k zahození není ani U saského mostu

Jinak kde se v plzni najist nelepe zjistite na serveru Plzeňské hospody a restaurace
ambiente
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saww 28. 7. 2009 18:13

Tady několik typů na restaurace, které jsme navštěvovali během studií:

U Lízala, U Lízalky ... výborně vaří, dělají obrovské porce, což může být výhoda i nevýhoda...někdo by si raději dal místo 200 g pouze 150, nebo klidně 100 g...ale kvalita je moc dobrá a obsluha taktéž...cena odpovídá množství...;-)

Řemeslnická beseda ... vítečná restaurace, kde si objednáte tradiční česká jídla i minutky...jsou velmi ochotní, obsluha výborná...pořádají svatební pohoštění i jiná pohoštění (promoce, setkání, záleží na domluvě)...obstojné ceny...

Pizzerie ... Café Pizzeria Roma (Americká), Paganini (Rooseveltova)

China ... Shanghai (Klatovská)
saww
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saww 28. 7. 2009 18:17

A co takhle dobrá mexická restaurace v Plzni? Máte nějaký typ? Nějaká, kde se dá dobře vybírat a za rozumné peníze? (Našel jsem jednu, kde chtěli za tortilu 80,- kaček...to se mi zdá dost přehnaný...a navíc na mexickou restauraci tam měli výběr asi jen z deseti jídel všeho všudy...;-))
saww
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 7. 2009 21:58

Dukelské náměstí 8... Dneska vlastně Masarykovo :-) . Koukni na pilsnerubs, ta hospoda je fakt dobrá-
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saww 1. 8. 2009 18:51

Tomáš Marný píše:Dukelské náměstí 8... Dneska vlastně Masarykovo :-) . Koukni na pilsnerubs, ta hospoda je fakt dobrá-


No, nevím sice, zda je to ta samá o které píšeš ty, ale já byl zhruba před třičtvrtě rokem v Posada Mexicana a musím říct, že je mexickou restaurací jenom svým názvem. Spíš to na mě působilo jako obyčejná hospoda v trošičku jiných barvách, kde nabízejí asi jenom tři jídla za docela velký peníze (a jsem zvyklý dát za porci bez přílohy tak do 120,- Kč) a obsluha byla pohotová tak, že se nás chlapec po čtvrthodině sezení v prázdné hospodě přišel zeptat, jestli si něco dáme. Dali jsme si pivko - něco kolem třiceti korun - a z jídelníčku jsme si nevybrali. Těch pár specialit (byly, mám dojem, všehovšudy tři a za ty gramáže bez přílohy za celkem balík) - to už jsem psal. Dorazily nás přílohy a další sortiment - dvě tortily za cca 80,-??? No, dopili jsme pivko a šli jsme jinam.

Myslel jsi doopravdy Posada Mexicana? Možná tam někdy zajdu, abych zjistil, zda tam nebyla jenom špatná obsluha a nedali nám namísto jídelního lístku nějakej malej vtipnej sešítek a pokud se to nezměnilo, asi ho i nafotím a fotky poskytnu i na Pilsnerpubs. Pokud se to změnilo, omlouvám se, ale bohužel takové mám zkušenosti s touto hospodou já.
saww
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 8. 2009 22:34

Jo, Posada Mexicana... Pokud si pamatuju, výběr jídel měli slušný, tak se třeba změnil personál nebo majitel :hm .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 9. 8. 2009 22:09

Doporučuju vinárnu a restauraci Pálava. Super personál, velký porce, rozlévaná vína i s odborným komentářem.
Revan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saww 27. 11. 2010 12:22

Mexická restaurace - nedávno jsme dostali opět chuť na mexiko, tak jsme zašli do města. V Posada Mexicana se bohužel nic nezměnilo - je to spíš prostor, kam si jít sednout, dát si jedno pivo a když má člověk jó hlad, tak zaplatit nehorázný peníze za téměř nic. Výběr velmi, velmi malý!

Daleko lepší to bylo tady: http://www.pilsnerpubs.cz/restaurace/ixcatlan.html Mexická restaurace na Mikulášském náměstí. Dostatečný výběr, perfektní prostředí, chutnalo mi - dobře jsem si vybral. Ale bacha na jídla s kukuřicí - kuchař si asi myslí, že když dá do porce hromadu kukuřice, bude se už z principu tvářit jako "mexické"! Mě chutnalo, ale asi jako všude můžete narazit na něco nepovedeného.
saww
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alžbětina 11. 12. 2018 15:19

U Salzmanů vaří dobře a taky na Parkánu
Alžbětina
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků