restaurace v brne

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod zamis 14. 1. 2006 17:34

urcite je vas hodne z brna, tak sem pak neco pridejte, at se muzu inspirovat. za sebe muzu doporucit stredovekou krcmu ( http://www.stredovekakrcma.com ), prostredi je tam opravdu stylove, jidlo i piti vynikajici. budete si tam pripadat vazne jako ve stredoveku. dale doporucuju mexickou restauraci chilli ( http://www.chilli.cz ). tolik druhu cili jako tam jsem nikde jinde nevidel, nektery pokrmy jsou opravdu hodne ostry :D . mezi takovej ten slusnej prumer bych jeste pocital potrefenou husu, varnu, amsterdam, restauraci main ( http://www.mainrestaurant.cz ) a restauraci empire. a pokud budete hledat nejakou "klasickou" pivnici v centru mesta, zavitejte do stopkovi plzenske pivnice. jeste jich je urcite spousta, ale to doplnim az zase casem :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 14. 1. 2006 17:43

Výborný je Brabander, vybrat se dá U starýho Billa, dobrá je kubánská restaurace v Líšni. Pokud chcete zkusit suši, tak v Olympii je nová Tizazu Sushi Restaurant.

A o dvě cenové třídy výš samozřejmě U kastelána a údajně i Rialto.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 14. 1. 2006 17:53

ten brabander budu muset vyzkouset, uz jsem o tom slysel mluvit vic lidi. na staryho billa jsem uplne zapomel :oops: a to jsem chodil na kudelovu na stredni. ted me jeste napada, nevite nekdo, jestli je v brne takova ta restaurace typu, ze zaplatis treba 150 nebo 200 kc a muzes snist vsechno co zvladnes. nikde jsem o nic takoviho nezakopl a pritom by se to obcas hodilo.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 15. 1. 2006 21:28

zamis: myslim ze v brne nic takovyho neni... Muzu doporucit pizzerii Zakki a jak psal Marek L. tak vyborna je Havana v Lisni, sice tam ted dost podrazili, ale sluzby jsou tam vic nez vynikajici a jidla jakbysmet...
1 383 HP :)
Bond007
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 15. 1. 2006 21:29

jeste pokud mate v noci krizi tak muzu doporucit hospodu u dvou kovboju nad Szegedem... teda ted ji renovovali tak nevim jak to tam je, ale driv si tam mohl clovek i v 5 rano dat vybornej steak...
1 383 HP :)
Bond007
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod game_over 17. 1. 2006 23:26

Nedávno sem byl v Brně v jedný řecký restauraci bohužel už si nepamatuju název ale byla poblíž prý vyhlášeného podniku jménem moulin rouge, musim říct že se mi tam líbilo
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tessie 5. 2. 2006 13:06

V Brne jsem byla na konferenci a jednoznacny vitez?
Cestovatelská hospudka "NA CESTE" (ulice Bašty 2, kousicek od nadrazi). http://www.na-ceste.cz/ Uzasne velke menu plne skvelych a napaditych jidel, pres poledne samoobsluha. Ale co me nejvic dostalo, ze tam bud muzete sedet normalne u stolu nebo polosedet, pololezet na vyvysenem "podiu" s polstari a lodnimi bednami. A navic u toho lezeni je piano, na ktere se muze hrat, knihovna, ze ktere si muzete pujcit knizku nebo spol. hru atd atd... pohodicka, nikdo vas nevyhani kdyz nejite ci nepijete :)
Naposledy upravil tessie dne 2. 5. 2006 13:19, celkově upraveno 1
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 1. 5. 2006 15:32

taky urcite navstivte Modrou Ruzi na moravaku. vyborne se tam vari, vyber ze 13ti druhu piva, priznive ceny. urcite stoji za zkousku :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delph 1. 5. 2006 21:13

já zase mohu doporučit restauraci Cola Transport, bohužel je poměrně z ruky - v Holáskách a nájít to není lehké. na netu jsme to nehledal ale věří mže tam budou. já si rozhodně našel cestu normálně vp lánovači tras na seznamu nebo centrumu teď nevím. potom výše zmiňovaný emire, ale radši mám ten v E- pasáži na josefské je tam podle mě aspoň příjemější obsluha než na svoboďáku.
ps: na veveří je Torino Lamborghini, nebyl tam už někdo? já si říkám že bych tam rád zašel ale sám nechci, přítelkyni nemám a s kamarády.. ti radši do obyč hospody na pivo.
vrrrm vrrrrrm ty angličáky maj fakt dobrý ovládání :-D....no jo na vlastní nemám :-D
delph
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lehtinen 1. 5. 2006 21:49

Doplním kolegu stránkou na netu http://www.colatransport.cz vypadá zajímavě, asi se někdy zastavím.
delph: Vidíš, já přítelkyni mám, ale na jídle nějak neulítává.
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delph 2. 5. 2006 20:35

no tak třeba před nebo po kině si zajít do restaurace je přece docela normální sp řítelkyní ale kamoši hned do té hospy na pivo. nebo jednou za čas nějakýá příležitost.

ps: můj bratr a jeho přítelkině jsou zamilovaní do McD a KFC takypodle toho vypadají :D
vrrrm vrrrrrm ty angličáky maj fakt dobrý ovládání :-D....no jo na vlastní nemám :-D
delph
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eddie 3. 5. 2006 13:41

Jo, tak Colu Transport nemám tak daleko od baráku, ale většinou sem tam byl s kamošema jenom na pivu.
Moje oblíbená barva růže je železná.
eddie
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 10. 5. 2006 11:45

no ja chodim iba na skacelku do pizzerky (super pizza za tie prachy) a iba raz som bol v normalnej restauracii - ale stalo to zaprd (myslim, ze to bola Lucerna "na" Veveri).
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lehtinen 10. 5. 2006 17:48

delph: Kdo má platit kino, jen aby se najedl, že? :-D
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 5. 2006 19:38

Dávné časy, jídlo naprosto vynikající.
Tomáš Marný
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků