Restaurace Depo Orlová

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Monika 84 20. 6. 2015 14:29

Nedávno tady byla debata na restauraci Depo v Orlové... bez ohledu na to,co bylo řečeno,nám byla doporučena kamarádkou a hlavně skvělou kuchařkou( která pracuje jinde) a výsledek? Jedním slovem luxus! Dali jsme si s manželem steak a na jídlo v restauraci jsme nároční a steaků jsme jedli už hodně a musím se přiznat,že jsme nic lepšího nejedli!!!!!! To byl chu´tový orgasmus! určitě tam nejsme naposled,jídelníček mě zaujal! Gratinovaná zelenina...ňam...prostě parádička a kuchař zaslouží velkou pochvalu! kuchař,který umí skvělý steak je pan kuchař a to pan v Depu je! A co se týče prostředí...vyzvedli jsme děti od babičky v tepláčkách a Ti byli naprosto spokojení!!!!! A my taky,kluci si vyhráli a dle mého prostředí pro děti naprosto vyhovující a hlavně bezpečný! A písek u klouzaček? další palec nahoru! Takže kdo jste se nechal přesvědčit špatným hodnocením...vřele doporučuji se přesvědčit...nebudete litovat....I obsluha milá,pozorná...podávání jídla na úrovni...nemám co vytknout!
Monika 84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GuruJára 21. 6. 2015 04:28

A ceny?
GuruJára
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 6. 2015 14:13

Jen dělá reklamu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 8. 2015 20:05

Kolemjdoucí Moniko 84 - celkem to tu čtu a žádnou takovou debatu jsem nezaregistroval :-)

Guru Jára: Ceny celkem normální - většina hlavních jídel do 200,-, taková ta větší jídla (typicky žebra a spol, kachna) kolem 250,-, nejdražší jídlo pro jednoho jsem našel nějaký steak za asi za 330,-.

Nealko pití jako všude hnusně předražené (Bonaqua za 35,-); nápojový lístek začíná nesmyslně kávou
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků