Ovocný Světozor - Praha Václavák

Doporučte svoji oblíbenou restauraci, nebo naopak varujte ostatní

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod ludwig1 8. 3. 2014 14:04

Ahoj,
zajímalo by mě, jestli někdo nevíte, proč se zavřel Ovocný Světozor na Václaváku?
Na oficiálních stránkách FB nic nepíšou, ani na WWW stránkách žádná zmínka, pobočku pouze smazali ze stránek a adresu taky.
Je mi divné, že po tolika letech provozu + permanentně full návštěvnosti nemůžu nyní najít ani jedinou zmínku :shock:

Zavřeno je to zřejmě od března 2014.
ludwig1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 3. 2014 14:27

Tak mají pořád spoustu dalších poboček.
http://www.ovocnysvetozor.cz/nase-cukrarny
Občas zajdem do té u Masaryčky nebo v pasáži Světozor.
Naposledy upravil myšpulín dne 8. 3. 2014 14:29, celkově upraveno 1
myšpulín
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ludwig1 8. 3. 2014 14:29

Ano :-)

Ale já se ptám na to, proč zavřeli tuhle pravděpodobně nejnavštěvovanější a proč to v podstatě tají :-)
ludwig1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 3. 2014 14:36

Tak ono v centru bude nájemné asi pěkná pálka. Možná má majitel těch prostor s nimi jiné úmysly. Ta pasáž Světozor je pár kroků. Myslím, že není důvod proč by to měli vysvětlovat. Spousta obchodů zavírá a otvírá pobočky a nikde to nevysvětluje a jen na webu provede aktualizaci a na prodejnu dají tak maximálně ceduli, kde mají další prodejny a to hlavně kvůli reklamacím.
myšpulín
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ludwig1 9. 3. 2014 10:07

Ještě to zkusím jednou :-)

Očekával bych, že provozovna, která je tam řadu let, napíše na své stránky aspoň větu ze slušnosti:
"sorry, ale zavřeli jsme naši nejsuprovější provozovnu, ale těšíme se na vás jinde"

A z druhé strany bych očekával, že někoho z těch davů lidí, kteří tam stáli donedávna fronty den co den, to aspoň trochu zajímá.

P. S. Samozřejmě těch důvodů, proč zavřeli, se dá vymyslet hypoteticky hodně. Mě ale zajímá ten pravý. (Co kdyby to byla třeba hygiena, že? To by byla např. zajímavá informace. Proto to chci vědět. Tím, že ten pravý důvod v podstatě tají, se pro spekulace otevírá velký prostor.)
ludwig1
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků