Vyprazany syr a hranolky ;-)

Mám hlad a nemám čas. Co uvařit? Recepty vhodné pro začátečníky

Moderátor: Moderátoři Šéfkuchař.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 16. 10. 2008 18:07

Tak to je podla mna to naj jedlo co sa da do 20min spravit ;-)

Akurat ze nieje velmi zdrave :D
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

LG G6 H870DS Astro Black | Lenovo ThinkPad T430s
Mr.Bombastic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sauron 17. 10. 2008 20:07

Stejnak tam mosíme nakonec šeci, tak jaké zdravé jídla.. :D Aaaano, smažák a hranolky, tak to opravdu možu :) A nebo aj klidně enom s vařenýma bramborama, eventuelně smažák v bulce s kečupem.
...I'm in love with my car, the machine of a dream, such a clean machine, with the pistons a pumpin' and the hub caps all gleam...
Sauron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 19. 10. 2008 00:39

s kecupem?? :) Ja smazak rad, ale jedine s tatarkou :) A radsi mam varene brambory klasicke, nez hranolky, ono ten syr uplne staci, pak uz by bylo toho smazeneho trochu moc :) Mnm, uplne s emi sebehly sliny...hezky obre udelany sejara, bramburky zlutoucke male kulatoucke posypane pazitkou a misticka tatarky s vmchanymi nadrobno nakrajenymi okurkami....uff..
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Moderátor

Odeslat příspěvekod christian 19. 10. 2008 00:49

Tatarka tulezzz.. Jinak já smažáky rád..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod michee 19. 10. 2008 11:39

Smažený sýr mám ráda, ale jím ho tak jednou ročně. A to vždy s vařeným bramborem, hranolky nee...nejsou dobré.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lehtinen 19. 10. 2008 20:49

Přidám se, dobrota, dostal jsem i chuť ;)
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009
lehtinen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Sauron 20. 10. 2008 19:24

Caddy : Nj, s kečupem :) Ale s ním enom když je v bulce, v pečivu. S bramborama nebo hranolkama si ho s kečupem představit taky nedokážu. Stejně tak v bulce s tatarků.

Jinak sa shodnem, s vařenýma bramborama a tatarků sů da best :D
...I'm in love with my car, the machine of a dream, such a clean machine, with the pistons a pumpin' and the hub caps all gleam...
Sauron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 21. 10. 2008 22:37

v bulce bych si ho asi nedal, pokud bych si ho neudelal sam teda,....protoze zatim vzdy, kdyz jsem nahodou zkusil smazak v nejakem obcerstveni do housky, tak to bylo neco strasneho, nepozivatelneho :)
Caddy
Moderátor

Odeslat příspěvekod Slonik 22. 10. 2008 09:31

No poslední poživatelný smažák, který jsem jedl v rychlém občerstvení, bylo za socíku poblíž tramvajové zastávky Václavské náměstí. Stál 2,70 Kčs a byla na něj fronta. Tahali ho rovnou z friťáku, takže byl 100% čerstvý a dobroučký :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Sauron 22. 10. 2008 19:56

Tak, jak doma samozřejmě ten ze stánku obvykle není (jediný případ kdy takový byl byl stánek v Brněnské Olympii, nahoře vedle současného KFC. Tam byl taky přímo z friťáku, navíc fakt obrovský a výborný. Teď už tam ale není..)

Ale když je na neco na zub chuť, tak si ve stánku kupuju buď hranolky, hambáč nebo právě ten smažák.
Sauron
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 11. 2008 13:17

Tak smažáček, to je klasika. S tatarkou, hranolkama, mňam. Jen mi vždycky nějak nesedne v žaludku a je mi blivno, ale to za to stojí :D
Sattero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 11. 2008 03:37

Řekl bych, že žádné jídlo, po kterém člověk ví, že mu bude blivno za tyhle pocity nestojí. Něco jiného je, když jde o "nehodu".

Ačkoli jsem relativně zdravý jedinec a mohu sníst leccos, tak kombinaci čehokoliv v trojobalu (mastné) + hranolky (mastné) + tatarka (mastné) si odpustím. Pokud bych už výjimečně jedl smažák tak bych mu do party přibral vařený brambor a buď kečup nebo odlehčenou tatarku (s jogurtem) a nějaký zeleninový salát.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Sattero 16. 11. 2008 11:14

Máš pravdu sloníků. Já si dám smažák jednou za hodně dlouhou dobu. Většinou je ale ten smažák z hermelínu nebo syrečků a ty miluji, tak si dám. Odlehčená tatarka je základ, mě i více chutná a hranolky, tak proti nim nic nemám. Sice mám radši Americké brambůrky, ale jinak je to jedno :)

Moje kombinace smažáku nejčastěji vypadá takto:
Smažený sýr (hermelín, syrečky, jednou za rok cihla) + Americké brambory + odlehčená tatarka.

Po tom mi není blbě, jen po té klasické kombinaci s hranolkami a klasickou tatarkou ;)
Sattero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 16. 11. 2008 17:07

tak tak, uz jsem to tu rikal, smazak jedine s bramborem, ale bez tatarky sito neumim predstavit...ale s hranolakam by mi to ani nejelo moc :)

A typicke jidlo, po kterem je mi divne, nicmene si dam, i kdyz vim, jak to dopadne, jsou obycejne parky :)
Caddy
Moderátor

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 11. 2008 20:36

Smažák s hranolkama nejím. Tatarkou se vše jen pokazí, bléé.
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Návštěvník

Další stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor