Medovník - recept

Kdo by odolal sladkostem? Zvláš?, když je umí připravit sám

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod myndel 11. 5. 2006 21:26

V poslední době se stává medovník čím dál tím populárnějším zákuskem. Podává se v každé druhé restauraci, nicméně vy si jej můžete udělat s pomocí tohoto receptu sami. Ale pozor, připravte si ke všem surovinám i nějaké nervy navíc, protože je možné, že ty vlastní začnete brzy ztrácet. :-)
Tento recept je určen spíše pokročilejším šéfkuchařům.

Co budeme potřebovat?

Do korupusu si připravíme přibližně:
700g mouky(hladká + polohrubá)
100 g másla
med (budeme jej potřebovat asi dvě lžíce)
250 g cukru
dvě vejce
jedlou sodu a ocet


Na krém budeme potřebovat :
Jednu plechovku kondenzovaného mléka (salko)
200 g másla
a doporučuji přidat i nějakou deci koňaku či Amareta.


Jak na to?

Nejprve dáme vařit hrnec vody do něhož dáme plechovku se Salkem. Vaření salka bude trvat asi tři hodiny a nakonec z něj bude karamelová hmota. Nezapomeňte, že voda se z hrnce vypařuje, takže vodu je potřeba čas od času doplnit!

Dalším krokem bude samotný korpus. Ten doporučuji dělat ve vodní lázni, je to pohodlnější, protože nemusíte tolik míchat. Nejprve rozehřejeme máslo, med a cukr. To se nám krásně spojí a my můžeme přidat jedlou sodu a ocet (od obojího asi kávovou lžičku), posléze i obě vejce. Po promíchání vše odstavíme a připravíme si mísu s moukou. Na tu nalijeme rozehřátou směs a vypracujeme těsto.

Až bude těsto vypracováno, rozdělíme jej na 5-7 dílů (záleží na tom, jestli chcete mít medovník spíše vyšší či širší) a každý dílek strčíme do ikelitového pytle, aby nevysychal. Každý dílek vyválíme do tenka a dáme jej péct. K tomuto doporučuju použít pečící papír (či papír na pečení, jak chcete), který koupíte v každém větším obchodě. To proto, že upečené těsto se láme, trhá, přichytává a celkově se chová právě tak, jak nechcete. Plátky korpusu pečeme 3-5 minut, dokud nezačnou hnědnout.

Plátky korpusu necháme vychladnout. Mezi tím jsme si uvařili Salko a to přelijeme do nějaké misky, kde jej smísíme s máslem, případně koňakem či amaretem. Pokud je tento krém moc řídký, strčíme jej na chvíli do ledničky, ztuhne. Jednotlivé pláty klademe na sebe a mei ně nanášíme vrstvu krému. Natřeme i vrchní plát.

Nyní máme dvě možnosti. Buď jsme si nechali jeden plát, který nastrouháme, případně smícháme s mletými vlašskými ořechy či kakaem a posypeme jím vrch medovníku, nebo seřízneme okraje již slepeného medovníku do estetického tvaru, nastrouháme odkrojky a ozdobíme jimi.


Nyní vám už mohu popřát jen dobrou chuť.


Medovníků existuje samozřejmě celá řada variací, máte-li nějaký vlastní recept, připište jej do diskuze.
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evina (novy) 12. 5. 2006 14:03

S receptem na medovník jste mi udělali obrovskou radost!!! Už ho pár měsíců sháním, doposud marně. Takže tento víkend určitě vyzkouším a dám Vám vědět, zda to má nervová soustava vydržela..... Díky!
Evina (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jemhadar 12. 5. 2006 14:12

Evina píše:S receptem na medovník jste mi udělali obrovskou radost!!! Už ho pár měsíců sháním, doposud marně. Takže tento víkend určitě vyzkouším a dám Vám vědět, zda to má nervová soustava vydržela..... Díky!v/quote]


Tak se tu, mami, přestaň poflakovat a koukej jít péct! :-)
jemhadar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evina (novy) 12. 5. 2006 14:15

S takovou rodinou mám nervy fakt vytrénované :D Ještě, že mám ty "zelené smetáky", které mě nezlobí! :lol:
Evina (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delph 12. 5. 2006 15:50

no výborný je to podobný recept jako já měl na ten svůj dortík :) akorát že jsem si tymedový plátky kupoval ale musím říct že nejsou to pravé ořechové. jen to salko, už jsme to říkal i u sebe ale řeknu to pro sichr i tady, je lepší vařit v papiňáku nemusíte dolívat vodu a navíc se doba vaření zkrátí na hodinu až hodinu a půl místo 2-3
vrrrm vrrrrrm ty angličáky maj fakt dobrý ovládání :-D....no jo na vlastní nemám :-D
delph
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 0ndra 29. 6. 2006 13:56

taky jde koupit přímo karamelová pomazánka, kterou stačí smíchat s máslem a náplň do medovníku je tu.... ještě jsem to s ní nezkoušel, takže to nemám z vlastní zkušenosti, ale paní od stánku to povídala :)

zkoušel jsem pár receptů a v jednom z nich bylo i to, že se pláty potíraly silným roztokem rozpustné kávy, každopádně v každém z těch receptů byly dva krémy, jeden ze salka jeden oříškovo máslový, ale bohužel nikdy z toho nebyl úplně ten pravý medovník :( z cukrárny
0ndra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LudvíkD 14. 1. 2007 01:11

Tak tady je můj recept na medovník.

Suroviny na těsto:
8 lžic medu,
200 g margarínu (Hera, Perla),
1 lžička sody (nebo celý prášek do pečiva),
5 vajec,
3 hrnky hladké mouky
Na obalení:
150g vlašských ořechů.

Postup přípravy:
Med a margarín zahřejeme ve vodní lázni, až se spojí, trochu vychladíme, přidáme vejce a dobře promícháme. Do mouky dáme sodu(prášek do pečiva), a přidáme rozpuštěnou směs tuku, medu a vajíček. Umícháme hladké řídké těsto. Táhne se jako hodně hustý med.
Na pečící papír si obkreslíme dno dortové formy, napatláme (stěrkou nebo vařečkou, jde to pěkně blbě) těsto na papír, asi 0,5 cm přes okraj v tenké vrstvě. Čím tenčí, tím víc jich bude.
Jednotlivé pláty dáme péct na 180 °C asi ?8? minut(za čas neručím, nemám el. troubu), až je těsto medově zlaté. V rozehřáté plyn. troubě max. 4-5min.
Z tohoto množství by nám mělo vyjít asi 4-6 plátů. Upečené pláty po vychladnutí okrojíme opět podle dna dortové formy tak, aby šly do formy hodně těsně. Okraje nevyhazujeme, budou se hodit na obalení!!

A začneme skládat. Do dortové formy se dá na dno upečený plát, pokape se medem, příp. i rumem, navrch se na něj dá krém(viz. dole), přiklopí se dalším plátem, ten se zase pokape medem atd. Až slepíme všechny pláty, nebo až nám dojde krém, Hi. Po slepení všech plátů se forma rozebere, a okraj je pěkně rovný.
Pokud nám nevyjde krém na potření vršku a boků medovníku, stačí trochu másla, nebo zbytek tuku(50gr) z pečení, ochucený a obarvený Grankem.
Zbylé, okrájené okraje (v mém případě zdaleka ne všechny) rozdrtíme na drobenku, smícháme s umletými ořechy a celý medovník touto směsí obalíme.
Necháme den uležet(nutné) a je jako opravdový, koupený v cukrárně.

Krém:
1 Salko, zkaramelizované po 3 hod vaření na velmi mírném ohni.
2 šlehačky na vaření (0,5l)
150g strouhaných vlašských ořechů
1 Karamelový pudink

Šlehačky povaříme se strouhanými(rozemletými na mixeru) ořechy asi 5 minut.
Přidáme Salko, a za stálého míchání přilijeme Karamelový pudink rozmíchaný v troše mléka,
a provaříme do zhoustnutí.

Jinak mám ještě recept na další dva krémy do medovníku, ale podle mě je tenhle nejlepší. Jinak doba pečení a plnění je tak asi 3-4 hodiny. Tak se na to připravte, Hi.
Když jsem blbej, tak se zeptám.
LudvíkD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0ndra 14. 1. 2007 12:16

"těch pravých" receptů na medovník jsem zkoušel už hodně, ale ani jednou to zatím nedopadlo tak jako originál... v něm jsou podle mě dva krémy, jeden ze zkaramelizovaného salka a druhý jiný, zkoušel jsem nějaký ze zkysané smetany...recept nemám, protože když to nedopadlo tak by mělo, tak jsem si ho ani nenechával... další věcí která v originálu je bude kafe - dělal jsem hodně silný a tím pokapával plátky upečeného těsta před mazáním krému...
0ndra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod madeleine 14. 1. 2007 20:36

Tak ja som zhodou náhod robila tiez dnes medovu tortu... :lol:

• 2 vajcia
• 100g Smetolu
• 150g práškového cukru
• 1 PL medu
• 400g hladkej múky
• 1 ČL sódy bikarbóny
• 500ml mlieka
• 5 PL polohrubej múky
• 1 bal vanilkového cukru
• 200g práškového cukru
• 125g masla
• mleté orechy

V miske vo vodnom kúpeli zahrievame vajcia, Smetol, cukor a med. Keď je zmes horúca, pridáme ju do misy, kde máme pripravenú múku a sódu bikarbónu. Vypracujeme cesto. Rozdelíme ho na šesť dielov, z každého vyvaľkáme kruh vo veľkosti tortovej formy a zvlášť upečieme na papieri na pečenie pri 150°C asi 10 – 15 minút. Ešte teplý plát zložíme z papiera a obkrojíme podľa formy. Odrezky vložíme do vrecka, nevyhadzujeme. Vo vodnom kúpeli uvaríme kašu z mlieka a múky s vanilkovým cukrom. Keď je kaša hustá a horúca, odstavíme z kúpeľa a vyšľaháme cukor a maslo. Odrezky rozvaľkáme valčekom, alebo inak nadrobíme na malinké kúsky. Plátky ukladáme na seba a prekladáme krémom. Ukončíme krémom. Naň nasypeme odrobinky. Aj z kraja torty natrieme krém a posypeme odrobinkami. K odrobinkám môžete primiešať pomleté orechy. V chladničke môžete hotovú tortu uchovávať takmer týždeň. Torta je krásna v reze, návšteva bude pozerať.

Obrazok zatial nie je odo mna, torta este nestuhla... 8) Manzel ale uz takmer polovicu vydzobkal, tak neviem, ci bude co fotit... nedockavec jeden... :roll:
madeleine
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 16. 1. 2007 21:46

http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=9 ... 75&ftid=50

tak som predsalen zachranila kus, ktory som stihla odfotit... takto vyzeralo to nase dielo...

a u nas sa predava v kaviarnach napriklad pod nazvom Marlenka, coz vyzera byt nakoniec ceska vyroba http://www.marlenka.cz/cz/obrazy/medovy_07.jpg :wink:
madeleine
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajda 17. 1. 2007 10:16

Výrobce medovníku http://www.medovnik.cz si toto jmén chrání jako ochrannou známku. Marlenka je něco novějšího, co podle mě těží z úspěchu medovníku.
Pokud se vám doma válí stará nepotřebná SPZ, tak bych pro ní měl místo ve své sbírce.
Pajda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajda 17. 1. 2007 20:32

70 g ztuženého tuku, 80 g moučk. cukru, 2 lžíce medu, 1 vanilkový cukr, 1 lžička jedlé sody, 330 g hladké mouky, 1vejce.
KRÉM: 500ml sladké 10% smetany nebo plnotučné mléko 1,5vanilkového prášku pudink, 200 g másla, 150 g moučkového cukru, 1 lžíce rumu, 50 g mletých ořechů
Do kastrůlku dáme tuk, moučkový cukr, med a vejce vložíme do vodní lázně a směs mícháme do zhoustnutí. Odstavíme, přidáme sodu a polovinu prosáté mouky a opět mícháme ve vodní lázni až vznikne hladká hmota.
Na vál dáme zbytek mouky a zpracujeme s teplou hmotou hned na tužší těsto. Těsto rozdělíme na 5 dílů a podle formy vyválíme placky. Pečeme na plechu při teplotě asi 200 C
Upečené placky dáme na rovnou podložku a necháme vychladnout. Placky spojíme krémem, oba druhy střídáme, natřeme krémem i boky a horní plochu dortu. Na povrch nastrouháme perník. V chladu nechat ztuhnout.
Příprava krému: v části smetany nebo mléka rozmícháme pudinkový prášek,zbylé množství přivedeme k varu a pudink uvaříme. Necháme vychladnout. Změklé máslo utřeme s cukrem do pěny a po částech přidáme vychladlý pudink. Do poloviny krému vmícháme vanilkový cukr s rumem a do druhé poloviny nastrouhané ořechy.

Zbytky těsta se upečou a na mlýnku na ořechy se nastrouhají na bok a vršek dortu. V nejhorším případě se na to použije perník na strouhání.
Takhle ho děláme my doma.
Pokud se vám doma válí stará nepotřebná SPZ, tak bych pro ní měl místo ve své sbírce.
Pajda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 17. 1. 2007 22:35

pajda, mozne to je... tazko sa chrani... skor ide o to, ze ja osm si vsimla u nas v kaviarnach len tento... mozno tazia len z toho ze maju viac a lepsiu reklamu... aspon teda v bratislave...

a este jedna otazka... kde sa da kupit 105 sladká smotana? Ja som videla len 33%.Resp. kto ju vyraba, to skor najdem... :D
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajda 18. 1. 2007 09:41

10% smetana se normálně prodává tuším v 0,5 litrovém balení. Z ní to děláme, plnotučné mléko jsme nezkoušeli.
Pokud se vám doma válí stará nepotřebná SPZ, tak bych pro ní měl místo ve své sbírce.
Pajda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0ndra 18. 1. 2007 10:38

medovník je ale lepší než marlenka, ta je taková moc nadýchaná... já nejradši originál....
0ndra
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků