Pilinový řez

Kdo by odolal sladkostem? Zvláš?, když je umí připravit sám

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 10. 2009 09:28

Přibližně 6-9 porcí (dle žroutů)

Suroviny:
a) Suroviny na těsto
200g krupicového cukru
1 ks vanilínového cukru
1 ks vejce (celé)
1 PL jedlé sody nebo 1 ks prášku do pečiva
350g polohrubé mouky
1 bal kefíru (0,5 l)
3 PL kakaového prášku
1 PL (zarovnaná) mleté skořice
0,2 l kvalitního rostlinného oleje (slunečnicového)

b) Suroviny na krém
0,4 l mléka
1,5 balení vanilkového pudingu
150g másla
0,2 l šlehačky (nejlépe Kunín De Luxe 40%)
1 ks vanilínový cukr

c) Suroviny na posyp
100g strouhaného kokosu
100g másla
70g moučkového cukru

Postup:

1) V míse promícháme všechny suroviny na těsto a vzniklou hmotu (pozor na hrudky) nalijeme na vymazaný plech (alternativně vyložený pečícím papírem). Pečeme při 180°C asi 25 minut, dáme vychladnout.

2) Uvaříme hustý pudink do kterého vmícháme máslo a smetanu a vyšleháme na hladký jemný krém. Doporučuji krém připravovat až téměř těsně před použitím - má tendenci tuhnout.

3) Posyp připravíme na pánvi (nejlépe wok). Rozpustíme máslo, přidáme moučkový cukr a přisypeme strouhaný kokos, který za stálého míchání na mírném plameni (má tendenci se připalovat) smažíme dokud nezíská nahnědlou barvu (bude připomínat piliny).

4) Na vychladlý korpus naneseme krém a následně posypeme osmaženým kokosem. Necháme krém zchladnout a dáme ztuhnout do lednice.

Fotky budou .... první experimentální várku jsem nefotil, druhou už fotit budu :D
Jo, cukr je už docela zredukovaný, takže kdo má tendenci umenšovat oproti receptům množství cukru o třetinu, tak jsem to už udělal ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 26. 10. 2009 14:02

Jééé tak tyhle řezy jsem chtěla dneska dělat :-) ale rozhodla jsem se pro perník. A s tím přehnaným množstvím cukru máš pravdu, docela jsem koukala, kolik ho je v receptu, který jsem četla na stránkách Vaření.cz.. A pro tatíka ho budu muset hodně zredukovat, protože nemá rád tlamolepy :-D takže mi zakazuje i různé polevy..
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 27. 10. 2009 09:15

fotky uvitam, at vidim, co to vlastne je :)

Jinak s tim cukrem je to pravda, dneska je bohuzel doba, ze se vsecho sladky dela, az to pali v krku, hruza :( Jsou recepty, kde jsem daval cukru polovic a stejne to bylo jeste moc...
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 10. 2009 09:57

Když se tak bavíme o tom cukru, tak koukám, že jsem ve svém "proticukrovém džihádu" zapomněl 1 ks vaninínového cukru do krému. Caddy, doplň to tam, prosím, editace už mi nejde (ač netuším proč).

//Caddy: doplneno....a odpoledne se jdu kouknout do spajzu, jak se to opravdu spravne jmenuje, ted uz z toho mam gulas, jak si to furt opakuju :)
Edit2: tak je to vazne vanilinovy, ja si dodnes myslel, ze je vaniliovy :)


Kirk: ano přesně odtud recept pochází, jen prošel mírnými modifikacemi (kromě redukce cukru jsem modifikoval krém - snížil množství pudinku a kromě másla ještě přidal šlehačku) ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 29. 10. 2009 08:40

Takže fotky výsledného produktu, tedy toho co z něj zbylo :-) (postup je tak jednoduchý, že ho nemá smysl fotit a navíc jsem na to zapomněl ;-) )

Obrázek

Obrázek

Zdrojové snímky ve větším rozlišení:
http://slonik.webzdarma.cz/img_6206.jpg
http://slonik.webzdarma.cz/img_6203.jpg
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků