Kvalitní dresinky

Nevíte, co uvařit k obědu? Tady je kategorie, kde hledat inspiraci

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 7. 10. 2010 18:12

Máte někdo tip na kvalitní a chutné dresinky? Ať už do salátu nebo k masu. Vím, že nejlepší je si dělat vlastní, ale spíš bych měl rád něco v lednici, co se prostě v nouzi rychle vytasí a vydrží to nějaký ten měsíc. Díky :)

Já si dovolím doporučit Blue Cheese dresink z McDonalds's (ano :) ), ten je vážně výborný, doporučuju (prodají i samotný).
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 7. 10. 2010 20:43

no helmans myslím bohužel chutnají nám nejvíc z nouze.

jednou jsme koupili v kauflandu z nouze, vyrobeno pro Kaufland, dá se to, ale cena (20 kč) odpovídala přesně kvalitě.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrej1 7. 10. 2010 20:44

Co se salátů týká, zkoušel jsem leccos, ale dospěl jsem k názoru, že žádný průmyslový dresink se nevyrovná čerstvě připravené vinaigrette. A tu připravím rychleji než otevřu dresink (no dobře o trochu pomaleji) ze surovin, které doma běžně mám. Dobré dresinky dělá Spak, ale opustil jsem to coby slepou vývojovou větev.
Ondrej1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 10. 2010 09:13

Souhlas - Vinaigrette je u mě No. 1 z dresinků na saláty. Recepty na různé omáčky k masu a podobně vlastně ani nemám - připravuji je intuitivně podle okamžitého nápadu (taky se občas stane, že se něco nepovede a pak ho konzumuji sám). Naprostá většina průmyslových dresingů mi do kuchyně nesmí.

Jediné co občas vezmu na milost jsou některé produkty Heinz (z nich u mě vede pepřová omáčka). Ale to jen pro případ, že se jedná o grilování v podmínkách, kde nejde připravovat vlastní.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 10. 2010 09:24

Jj od Heinzu taky kupujeme (cikánskou, středomořskou, grilovací) chci vyzkoušet i mexickou a chilli. Jinak také upřednostňuji vlastní výrobu a také i vlastní konzumaci (ostatním nevyhovuje chutí, ale mne ano :-) ). Když si připravuji do práce saláty (těstovinové a bramborové), tak je zaliji bílým jogurtem (ten kdo může, tak použije zakysanou smetanu či majonézu) smíchaný s různými kořeními a bylinkami (dle chuti a zda se dané koření a bylinky hodí).
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 9. 10. 2010 10:28

ja mam dresingy pomerne rad jakekoliv, ale k jidlu vzdy stejne vede klasicky ruzovy (smichat tatarku s kecupem, pridat najemno nakrajenou okurku a uplne hodne najemno cibulku, nekdy trochu navonet cesnekem)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 9. 10. 2010 13:05

Na salát dělám to nejobyčejnější co jde (olivový olej + ocet balzamiko + pepř, sůl, občas med, hořčice...). A dresinky/omáčky k masu? Podle chuti a zásob v lednici.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků