Cibulový Quiche

Nevíte, co uvařit k obědu? Tady je kategorie, kde hledat inspiraci

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 3. 2009 17:07

Tohle jídlo jsem dělal na sobotní rodinný oběd. Je to docela jednoduché a výsledek překvapí.

Pro 4-5 porcí (no, asi to snědí i dva větší jedlíci - viď, Caddy :-) ):

Suroviny
5-6 středních cibulí (já použil 3 červené a 2 žluté)
150g libovější anglické slaniny nebo uzené kostičky (prodává se v Albertu 150g balení za cca. 50,-)
300g hladké mouky (lépe celozrnné špaldové)
125g másla
1 dl vlažné vody
200g husté zakysané smetany
150g nahrubo nastrouhaného sýra (co dům dá ale nic plesnivého nebo moc výrazného - nejlépe Eidam nebo Gouda)
Dvě špetky provensálských bylinek
Olivový olej

Postup
Z rozměklého másla, mouky a vody se vypraje tuhé těsto tak aby se nelepilo. Těsto je vhodné nechat odpočinout v chladu přes noc (nebo alespoň hodinku či dvě). Alternativou je zakoupení hotového "těsta na koláč" (mají ho třeba v Tescu 250g za nějakých 40,-).

Z těsta se na pomoučeném válu rozválí 3-4 mm silný plát do kterého se "obtiskne" použitá koláčová forma. Tu mírně vytřeme olivovým olejem a napěchujeme do ní těsto.

Náplň:
Cibule přepůlíme a nakrájíme na silnější půlkolečka. Dáme na pánev na olivový olej, když začne cibule sklovatět, přidáme slaninu a provensálské bylinky. Když začne cibule zlátnout, odstavíme jí z plamene a směs necháme vychladnout. Do prochladlé směsi vmícháme 2 žloutky, zakysanou smetanu a nastrouhaný sýr. Směs navrstvíme na těsto, uhladíme a dáme na 30 minut péct do trouby předehřáté na 180°C. Hotový Quiche vyndáme z trouby a necháme asi 15 minut zchladnout (aby se trochu sýr trochu zatáhnul). Krájíme a jíme ..... Ideálním nápojem je suché bílé víno.

Do směsi je možné přidat třebas i pórek, žampiony, rozkrájet do ní zbytek uzeného masa a podobně ....

Fotky budou :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 22. 3. 2009 00:26

auu...musim si ho uz taky udelat....tohle by ani pro dva nebylo, vsechno bych si nahrabal sam pro sebe...kamaradka Lydia potvrdi, kdyz ho udelala, jak jsem se cpal :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 3. 2009 17:46

Ta konečně slíbené fotečky:

Těsto:
Obrázek

Výroba náplně:
Obrázek

Plnění:
Obrázek
Obrázek

Ready to eat :-)

Obrázek
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 31. 3. 2009 17:53

Ještě hezčí :-D
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 1. 4. 2009 21:57

Tedy ta dokumentace povýšila recept na extratřídu. Vážně k sežrání...
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 4. 2009 08:59

Včera jsem si dělal k večeři variantu se žampiony.

Při té příležitosti jsem objevil skvělou zakysanou smetanu - Zakysaná smetana 18%, balení 250g, výrobce Mlékárna Valašské Meziříčí. Koupil jsem jí v Tescu za 14,90 (což je docela dost, ale fakt stojí za to).
Také jsem neměl uplatnění pro bílek, tak jsem místo dvou žloutků dal jedno celé vejce. Rovněž jsem maličko přidal na sýru - předevčírem jsem špatně zabalil balíček, takže jsem měl skoro 20 deka okoralého eidamu, který jsem do Quiche zpracoval. Výsledek byl ještě o něco lepší ;-).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 19. 3. 2010 21:22

tak jsem to dneska konecne zkusil udelat a docela dobre, nicmene vim, kde mam jesteezery a co priste udelat jinak :))) Ale mnam tak jako tak :)

A Slonik ma velkou pochvalu za recept, to je POPRVE, co vsechno krasne vychazelo, testo presne do formy, napln naprosto na centimetr ctverecni kolac vyplnila, ani nezbylo, ani nechybela...bravo

Obrázek
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 21. 3. 2010 16:56

No vida ... gratuluji. A dobré že? :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 21. 3. 2010 20:40

no aby ne... :) Zjistil jsem, ze studeny druhy den je mnohem lepsi :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 22. 3. 2010 08:51

Ano, ale to člověk zjistí dost nahodile. Zpravidla do druhého dne moc nezbyde :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků