Váš názor na instantní polévky

Polévka je základ. Umíte uvařit bouillabaissu?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Slonik 10. 8. 2007 21:07

michee: Jen tak pro zajímavost - kolik u vás stojí? Já za ní platím 13,- a je opravdu super. Osobně mám nejradši hrachovou, na kvasnicovou a cizrnovou jsem nenašel odvahu. Kupuju si zmíněnou hrachovou, japonskou a rajskou s kokosem. Doufám, že hovoříme o tom samém výrobku (výrobce Ekoprodukt Kuřim), EAN (japonská polévka) 859 4004 151 209
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 12. 8. 2007 22:00

Slonik: ano je to ta samá.....já ji kupovala v Rožnově pod Radhoštěm za 8.50Kč (to jsem fakt čučela), v mém městě ji nemají, tak jsem ji kupovala v české třebové za 11Kč. Hrachovou jsem ještě neviděla ani tu rajskou - až ji budou mít v nabídce v obchůdku tak ji určitě zkusím.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod userpup 29. 9. 2007 04:41

polievky su super a naj. mam hovadzi vyvar


//Caddy: Staci jednou ;)
userpup
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tessie 29. 9. 2007 11:20

Když instantní polévku, tak už jedině tuhle

Pravda - jsou trošku dražší (30kč na dvě porce), ale s ničím jiným v instantní podobě se to nedá srovnat. Obzvláště pórková - celé kousky pórku, které působí, jako kdyby je tam člověk hodil čerstvé:) Písmenková taky není vůbec špatná.

Obrázek
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 29. 9. 2007 21:18

tessie: kde se dají tyto polévky sehnat? ráda bych je zkusila.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tessie 4. 10. 2007 09:21

michee: nevím odkud jsi, ale v Praze je mají ve většině bioobchodech (např. Country life v Melantrichově ulici nebo Albio na Andělu - za kostelem sv.Vaclava). A nebo je to možné objednat na netu, třeba na http://bioobchod.cz/ a jmenuje se to "Polévky Natur Compagnie"
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 4. 10. 2007 21:47

tessie: děkuji za tip, jsem z Brna, takže omrknu tamní bioprodejny a kdyžtak zkusím tu internetovou adresu. :-)
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tessie 5. 10. 2007 11:17

michee: V tom případě doporučuji internetový obchod http://www.biosfera.cz, který je v Brně a umožňuje osobní odběr, takže člověk nemusí platit poštovné.
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků