Váš názor na instantní polévky

Polévka je základ. Umíte uvařit bouillabaissu?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Dráček 18. 1. 2006 13:12

jaký je váš názor na instantní polévku,podle mě je to taková obarvená a ochucená voda ale pro mě je to k televizi do hrnečku docela mňam :P
Dráček
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filomena 18. 1. 2006 13:58

presne tak, ale v pripade nudze (nie je cas alebo prisady uvarit si normalnu) mi to postacuje, hlavne terz v zimnom obdobi.
filomena
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 1. 2006 15:50

Maximálně někam na vandry a podobně, kde není možnost vařit a kde je člověk rád, že pojí občas něco teplého. Jinak se těmto chemikáliím obloukem vyhýbám
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 18. 1. 2006 16:14

taky me to nijak moc neoslovuje, ale obcas se sikne mit v rezerve takove ty "cinske polevky", diky tem nudlim to aspon trochu zasyti nerozdil od jinych obarvenych vod :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 18. 1. 2006 17:26

No dam si jí když neni nic jinýho,docela mi i chutná,ale nesmim je mít moc často
Zelik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Plexisklo 18. 1. 2006 17:42

Su sice nezdrave, ale mne fakt strasne chutia... Najlepsie su Vifon-ky krevetove, niekedy som jedaval aj 2-3 za den. Ale teraz to uz jedavam pomenej :)
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eddie 18. 1. 2006 18:27

Někde sem četl (možná pauza), že někdo pořád pojídal ty čínský "polévky" a pak z toho zkolaboval.
Moje oblíbená barva růže je železná.
eddie
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 18. 1. 2006 18:28

Instantni polevky mam moc rad a delam si je docela casto. Je to pro me mnohem jednodussi nez varit vodu atd. :roll:
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 18. 1. 2006 18:30

To je možný, ty polévky obsahují vlké množství soli, která odvodňuje a v extrémním případě může dojít k dehydrataci a kolapsu... Nicméně asi bych tomu moc nevěřil, musel by je jest po kilotunách....

Jinak co se mě a inst. polévek týča, tak si radši, když už pytlíkovat, udělám omáčku (amore mio apod.), která se dá přeci jen trochu více pozměňovat.(a vylepšovat )
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dráček 18. 1. 2006 18:48

Marek_Litzman píše:Jinak co se mě a inst. polévek týča, tak si radši, když už pytlíkovat, udělám omáčku (amore mio apod.), která se dá přeci jen trochu více pozměňovat.(a vylepšovat )a/quote]


ano to mě taky chutná,ale stačí tam hodit pár testovim na víc a chutná mi to tak jak to je :lol: :lol:
Dráček
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 18. 1. 2006 23:23

Ja s instantnima polevkama nemam problem..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 20. 1. 2006 17:13

Čínské nudle se hodí,pokud mam na něco malého chuť,ale už nechci nic jíst.Z instantních mám rád hovězí s celestýnskými nudlemi a nebo česnečku.
Pavel Mareš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 20. 1. 2006 21:13

ja jim taky jenom ty cinske polevky, ale ja na nich mam rada jen ty nudle, takze si je neochucuju, ostatni pytlikovy polivky nejim
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pepke-pletke 28. 1. 2006 21:27

No...ja proti instatným nič nemám...aj tak ich nejem až tak často.Moja mama ich ale neznáša :)
História je svedkom doby, dňom pravdy, životom pamiatky, majstrom života a hlásateľom uplynulých čias.
pepke-pletke
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod veverqa 28. 1. 2006 21:44

nahodou taka francuzska polievka a k tomu palacinky..hmm.. :) ale take tie vifonky mi nejak nejdu dole krkom :(
veverqa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků