Váš názor na instantní polévky

Polévka je základ. Umíte uvařit bouillabaissu?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod lehtinen 28. 1. 2006 22:23

Instantní, takový ty jen zalít vodu mi nelezou ani omylem.
Ale "klasická polívka z pytlíku", co se vaří mi neva, naopak mám párkrát do roka na ni chuť. Hlavně, když potřebuju rychle nabral sůl třeba po sportu, při chřipce, tak se prostě neudržím a udělám si jednu
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Merlin 29. 1. 2006 18:09

Mam rad tie klasicky varene, hlavne od Maggi tradicny a knedlickove. Obcas ich doplnim mrazenou (certvou) zeleninou a potom chutia vyborne.
Merlin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 29. 1. 2006 21:31

To je jako se všema ostatníma potravinama, které jsou plné éček od začátku až do konce. Dokud je ti dvacet, tak ti to chutná a baštíš to jak opuchlý. Pak je ti čtyřicet, zkolabuješ, najdou ti vředy a krvácení do žaludku, následuje pět operací a přísná dieta až do smrti. Zkus se vrátit do mlátí a vyházet všechny ty instantky z okna.. nejde to.
bigdoc
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Merlin 29. 1. 2006 23:01

bigdoc: Ja uz som v tej druhej faze (36.r), pred nedavnom mi rozbijali zlcnikove kamene ultrazvukom :-) Ale skor to bude zo stresu ako z jedla...
Merlin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 30. 1. 2006 12:36

Merlin píše:bigdoc: Ja uz som v tej druhej faze (36.r), pred nedavnom mi rozbijali zlcnikove kamene ultrazvukom :-) Ale skor to bude zo stresu ako z jedla...


Jo, ono je to jedno s druhým. Stress často vede k tomu, že nemáš čas se v klidu a dobře najíst, lítáš po fastfoodech a házíš to do sebe ve stoje. Tak nejedli ani otroci ve starověku, co my teď děláme dobrovolně a rádi, ve jménu pokroku, prosperity a bohatství :)
bigdoc
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepke-pletke 31. 1. 2006 21:27

veverqa píše:nahodou taka francuzska polievka a k tomu palacinky..hmm.. :) ale take tie vifonky mi nejak nejdu dole krkom :(


To je teda kombinácia... :mrgreen:
História je svedkom doby, dňom pravdy, životom pamiatky, majstrom života a hlásateľom uplynulých čias.
pepke-pletke
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myndel 31. 1. 2006 22:11

bigdoc píše:To je jako se všema ostatníma potravinama, které jsou plné éček od začátku až do konce. Dokud je ti dvacet, tak ti to chutná a baštíš to jak opuchlý. Pak je ti čtyřicet, zkolabuješ, najdou ti vředy a krvácení do žaludku, následuje pět operací a přísná dieta až do smrti. Zkus se vrátit do mlátí a vyházet všechny ty instantky z okna.. nejde to.y/quote]


OT :

Mám obavu, že éčkám se nevyhneš. Máš dvě možnosti - lítat pro každou pitominu do bio nebo se s tím smířit. Já udělal to druhý.
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Merlin 1. 2. 2006 08:52

Nie vsetky Ecka su skodlive su tak na skratenie oznacovane aj napr. kyselina citronova...
Merlin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tessie 5. 2. 2006 12:58

Ja na cinskou polevku (kari) nedam dopustit... vim, ze je to hnus, co se tyka slozeni, ale nemuzu si pomoct... snad neskolabuju
pak mi jeste chutnala jedna rajska s testovinami a syrem..ale byla to limitovana edice:-(
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 2. 2006 19:07

tessie: máš pravdu, je to obrovský hnus co do složení. hlavně spousty nekvalitního tuku (čínské nudle) a glutamátu
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 5. 2. 2006 19:09

Nazor nemám.Nikdy jsem to nepožil a doufám,že k tomu nikdy nedojde. :mrgreen:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 2. 2006 19:16

šťastý člověk :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tessie 8. 2. 2006 00:02

Slonik: ja jinak ziju docela zdrave (dokonce jsem prestala kourit), tak snad se to nejak vyrovna...:-) Ale omezim to
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 12. 2. 2006 08:54

Instantní asijské polévky mi chutnají. Ale vzhledem k tomu, že to je jeden z vrcholů neydravého jídla, snažím se je konzumovat co nejméně. Dám si tak jeden pytlík za 3 měsíce.
XXTeens
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dráček 14. 2. 2006 18:59

ja jeden pytlík za tyden,no dobře dva
Dráček
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků