Gazpacho

Polévka je základ. Umíte uvařit bouillabaissu?

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 8. 2010 17:17

michee: ani Praha. Občas se dá něco ulovit na farmářském trhu, ale i tak. A jezdit pro rajčata do Polska se mi teď moc nehodí :-/
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 8. 2010 17:28

A co Fruit de France? Aspoň ceny by tomu odpovídaly :D
http://www.fruitsdefrance.cz/info/maloobchod

Teda já jsem čím dál tím víc zvědav, jak to chutná :). Neprubnete někdo tu Lidlovou? Nebo kdybyste někdo z Prahy vařil, rád přijdu ochutnat :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 9. 8. 2010 15:29

PatrikChrz píše:....Nebo kdybyste někdo z Prahy vařil...

slovo vařil ve spojení s touto polévkou zní trošku vtipně :) leda pokud se za vaření počítá spaření a oloupání rajčat

Jinak já se dozvěděla, že v Opavě je kdesi trh se zeleninou od místních zelinářů. Akorát, že si nemůžu přesně vzpomenout, kde ten trh je (tak to dopadá, když se dozvím věci v hospodě a pak vypiju dvě lahve vína :D).
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 8. 2010 15:44

No, nemáme vhodné sloveso pro přípravu jídla u studené kuchyně, kromě neutrálního "připravoval".
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 9. 8. 2010 16:34

To je pravda....čeština, místy bohatá, v tomto ohledu selhává.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirinda12 11. 3. 2011 11:01

Nevie niekto recept na uhorkový-jablkový gazpacho? Ešte minnulý rok som jedla, bolo to naozaj chutné, jablko a uhorky boli spolu super. Už som na to skoro zabudla, super, že tu som našiel taký topic. :)
mirinda12
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků