Caddy a večeře ve Zlaté Praze

Kuchyňské linky, spotřebiče, pravidla stolování a různé informační zdroje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Caddy 19. 1. 2006 20:46

Marek_Litzman: ted mi bude kazda takova rada draha....zena mi oznamila, ze jedem na vikend do contiku a vecere bude v jeho restauraci Zlata Praha (http://www.zlatapraharestaurant.cz/)....je to sice hezke, ale vubec se necitim... :) Urcite ochutnam neco zajimaveho, ale bojim se, ze tam budu pusobit jak buran...treba jen namatkou, jak se spravne objednava jidlo?

//Marek L.: Odděleno z jiného threadu
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 19. 1. 2006 21:51

To zvládneš, všechno je to jenom o tom, aby ses choval tak, jako tě učili jako malýho + přidáš nějakou tu specialitku, kterou si holt musíš pamatovat.

Jste pozvaní, nebo tem jdete jednom dva - ty a žena, nebo to bude stylem "každý platí sám za sebe" ?
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kosch 19. 1. 2006 22:16

Caddy: nejlepší budeš mít když se zamotáš do šátku stylu Arafat, budeš něco nesrozumitelně mumlat a zapíchneš prst do jídelního lístku (a pokud u sebe budeš mít něco připomínající výbušninu tak to třeba budeš mít i bez placení.. :mrgreen: )

ne vážně, je lepší se vystupovat decentně, nehrát si na suveréna a nebrat to zas až tak smrtelně vážně...
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 19. 1. 2006 22:37

Úplně nejlepší je nechat si poradit od číšníka. On stejně pozná, že do takové restaurace nechodíte denně, a ostatním kolem je to úplně jedno. Nechte si od něj doporučit jídlo, přílohu, nápoj, pobavte se o alternativách, zeptejte se, co znamená nějaký francouzský termín atd. V podobných podnicích jsou číšníci komunikativní a velmi rádi poradí.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 20. 1. 2006 00:53

Marek_Litzman: No jak se to vezme - jsme pozvani managerem hotelu, ale stolovat s nami nebude, takze tam budem sami...a treba nevim, jestli si objedna napred zena, pak ja..nebo jestli mam ja hlasit celou objednavku...a vubec vsechno...citim se fakt velice nervozne.... :)

kosch: presne to me napadlo taky, ale bohuzel budou vsichni vedet, co jsme zac, takze to neprojde :-D A bez placeni to mame tak jako tak, jiank bych asi za takovy vikend musel prodat auto :-D

Marek L.: ok, apson to me trochu uklidnuje, ja se bal, ze na nas budou koukat spise rezervovane a ne zrovna shovivave..asi moc koukam na americke filmy :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 20. 1. 2006 00:54

Jinak si tak prochazim to menu..... (http://www.zlatapraharestaurant.cz/cz032.php)...
a zatim me nejvice zaujalo tohle:

Pošírovaná telecí svíčková v lanýžovém fondu, pórkovo-hříbkové ragú, glazírovaný brzlík v silném Madeira jusu

(a Markovi bych apson mohl pak sdelit svuj dojem z lanyzu ;) )
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 20. 1. 2006 08:03

Caddy: nezapomen tu napsat, jak se ti ve Zlate Praze libilo.... :)
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 20. 1. 2006 10:48

iva: neboj...asi pak pozadam nejaho moderatora, at tuto diskusi odlouci a tam budem pokracovat :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 1. 2006 14:44

Caddy: Brzlík? Myslel jsem, že se to už nesmí dělat (kvůli BSE). V každém případě dej vědět jak bylo ;-) A sice se to nemá, ale kdyby se ti povedlo ulovit nějakou fotečku (hlavně nenápadně, moc to s etiketou nejde dohromady) :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 20. 1. 2006 14:48

Slonik: taky jsem si rikal, ze fotecku musim nejak udelat, ale moc sanci, ze okolo nikdo nebude a cisnik se nebude divat, asi nevidim..... :)
A hlavne se nerozesmat...vcera se mi zena cely vecer smala, ze tam budu mit brzlik, takze az to prinesou, halvne se nedivat na ni :-D
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 20. 1. 2006 21:08

Muj posledni zazitek z nobl podniku....
Byla jsem na vylete v jednom krajskem meste a zasla jsem si tam do nejake restaurace na obed, byla to asi nejaka mistni hogo fogo /ceny jidla byly za 270 Kc a vyse.../, ale byla tak z pulky zaplnena. Mela jsem na sobe rifle, mikymu, riflovou bundu, tenisky, maly batoh, proste sportovni obleceni. Ja to absolutne neresim, jestli si nekdo o mne mysli, ze jsem buran, hlavne pokud si to maji myslet cisnici. Asi jsem tam byla trochu netypicky stravnik, protoze tam furt okolo me krouzili, jak vosi a spis byli usluzni, tak jsem si vydedukovala, ze si bud o mne mysli, ze jim utecu bez placeni, anebo ze jsem maskovana kontrola z ČOI. :D
Caddy: opravdu je nejlepsi, kdyz nebudes cokoli vedet, tak se proste cisnika zeptej, je tam od toho.... A uz vubec nereš, ze si tam o tobe vsichni budou myslet, ze jses buran...
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iva 20. 1. 2006 22:26

Muj posledni zazitek z nobl podniku....
Byla jsem na vylete v jednom krajskem meste a zasla jsem si tam do nejake restaurace na obed, byla to asi nejaka mistni hogo fogo /ceny jidla byly za 270 Kc a vyse.../, ale byla tak z pulky zaplnena. Mela jsem na sobe rifle, mikymu, riflovou bundu, tenisky, maly batoh, proste sportovni obleceni. Ja to absolutne neresim, jestli si nekdo o mne mysli, ze jsem buran, hlavne pokud si to maji myslet cisnici. Asi jsem tam byla trochu netypicky stravnik, protoze tam furt okolo me krouzili, jak vosy a spis byli usluzni, tak jsem si vydedukovala, ze si bud o mne mysli, ze jim utecu bez placeni, anebo ze jsem maskovana kontrola z ČOI. :D
Caddy: opravdu je nejlepsi, kdyz nebudes cokoli vedet, tak se proste cisnika zeptej, je tam od toho.... A uz vubec nereš, ze si tam o tobe vsichni budou myslet, ze jses buran...
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Caddy 20. 1. 2006 22:31

iva: no budu se snazit....kdyz ja hrozne nerad nekde ze sebe delam vola :) ja bych nejradsi zasel do mesta do normlaniho podniku a v contiku jen prespal...i kdyz na druhou stranu to muuze byt gurmansky zazitek :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 20. 1. 2006 22:53

Caddy. urcite si nenech ten zazitek ujit!!! Ale pocitej s tim, ze tam nejsou takovy porce, jak Dětenicích... Takze se budes muset mozna jit dorazit nejakym poradnym jidlem v nejake obycejne hospudce :D
Muze se stat, ze ti jako prilohu prinesou 3 brambory. To se mne prave stalo v te restauraci, jak jsem popisovala zazitek hore /ty brambory byly presne ctyri :D /
Takže kdyz budes chtit jit si spravit naladu a chute do nejake normalni hospudky, tak ti dam tip "U Rudolfina", je to Křižovnická 10, neni to daleko od Contiku, pesky tam dojdes v pohode. Pujdes po te silnici, jak po ni vedou tram. koleje /ne pres most/, je to hned kousek u Rudolfina, kousek u tramvajove zastavky na Staroměstské. . Neni to tam drahy, dobre tam vari, ale je tam furt plno... /webovky nemají,jinak bych sem dala odkaz.../ :D
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lehtinen 21. 1. 2006 00:20

Caddy: Já být tebou se nebojím a jdu do studenýho a teplýho předkrmu, polévky, hlavního jídla i desertu, takových 5 chodů bude slušných a k tomu nějaké výborné víno, nejlépe ke každému chodu speciální ;-)
Renault Twingo 1,2, r.v. 93 - rád na tebe vzpomínám, 5 let, 60 tisíc km
Citroen C4 1,4i 16V, SX r.v. 2009 - 2023
lehtinen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků