Jamie Oliver

Kuchyňské linky, spotřebiče, pravidla stolování a různé informační zdroje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Šéfkuchař 12. 1. 2006 20:51

Jste taky někdo uchvácen kreativitou tohoto šéfkuchaře bez čepice?
Co tvoříte jím inspirováni? Co se vám podle něj povedlo? A co bylo nic moc?

(téma z Pauza.cz)
Šéfkuchař
Návštěvník

Odeslat příspěvekod V0cas 15. 1. 2006 22:19

nektery ty jidla vypadaj zajimave, ale nic jsem od nej nevaril. Zrejme kvuli tem nezbytnym ingrediencim, ktere udajne sezenete v kazdem supermarketu :shock:
V0cas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iva 30. 4. 2006 20:20

V Reflexu jsem o nem cetla zajimavy clanek, tak koho tenhle sympatak zajima, tak si muze precist....

http://www.reflex.cz/Clanek23098.html
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod delph 30. 4. 2006 20:58

no já ho viděl jen jednou takže nevařil jsme nic ale vypadal jako simpaťák
vrrrm vrrrrrm ty angličáky maj fakt dobrý ovládání :-D....no jo na vlastní nemám :-D
delph
Návštěvník

Odeslat příspěvekod scater 3. 10. 2006 18:13

Jamie je borec největší.O prázdninách sem ten jeho pořad hltal :)
Škoda že nemůžu nikde najít český díly :(
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simi 5. 12. 2006 20:12

Já mám 6 DVD Jamie Olivera v českém jazyce. Případě zájmu se možná dohodneme.
P.S.: Taky ho strašně žeru a vařím podle něj.
simi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod madeleine 5. 12. 2006 20:41

ja osm bola sklamana tym, ze si ho vypestovala nejaka telka... ja som si povodne myslela ze je samorost a nie ze z neho niekto silou mocou urobil hviezdu... :-/

Ale piekla som podla neho pizzu, chlieb, kura v soli a cokoladove dorticky a vsetko bolo velmi dobre... :)
madeleine
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 8. 12. 2006 21:59

tohle je fakt hodně velkej frajer, spolu s tim černochem co tam v tom pořadu účinkoval dřív (to byl snad ještě větší machr) skvělé recepty až na to že jsou dost často velmi nezdravé
Skinny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sweetpopcorn 27. 12. 2006 14:22

Ahoj lidičky, strašně moc bych chtěla českou verzi dvd Jamie Olivera, nemohu ji nikde sehnat, jeho kuchařky mám téměř všechny, jen ta dvd chybí, pokud byste někdo veděl, kde je možné je sehnat prosím dejte mi vědět, a kdyby se našel někdo, kdo je již má a byl by ochoten mi je také nějak za domluvenou cenu zprostředkovat budu moc ráda.Díky za odpovědi.
sweetpopcorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vafliik 16. 2. 2007 13:57

Ahoj, taky shánim CZ DVD, ale prakticky to už nejde :( Pokud byste někdo měl možnost prodat DVD Jamieho v češtine, dejte prosím vědet na vafliik@centrum.cz

díky moc
vafliik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iva 16. 2. 2007 18:46

vafliiku a sweetpopcorn, nad vama simi nabizi DVD, tak nevim, proc jste se mu neozvali...
o vlakno dal, dalsi nabizi Jamieho Olivera...

http://sefkuchar.abecedazahrady.cz/view ... =7524#7524
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sweetpopcorn 18. 2. 2007 18:39

ivo, to, že jsme se neozvali tady na foru, neznamená, že už jsme se se šimim dááááávno nespojili, dávno už je od něj mám!!!
sweetpopcorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bb 19. 6. 2007 12:53

Pokud nekdo jeste shani DVDcka, tak je jich dostatek na servisnich centrech mlade fronty: http://sluzby.mafra.cz/kontakty/kontakty_regiony/

Ja jsem kupoval dnes v Brne. Cena je 38,-/kus pokud nejste predplatilele. Pokud jstem je to o neco levnejsi. Pani mi k tomu musela dat jeste dnesni noviny, takze celkem me to vyslo na 239Kc. Doporucuju, pro ty co to nestihli v beznem prodeji jako ja, si tam zajit.
bb
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ww.erka 23. 12. 2007 17:55

nemáte někdo Jamieho DVD - Šéfkuchař bez čepice? prosím, prosím, dejte kdyžtak věděšt na mail ww.erka(a)centrum.cz děkuju:)
ww.erka
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků