Vestavné sporáky - to fakt zmizely z trhu?

Kuchyňské linky, spotřebiče, pravidla stolování a různé informační zdroje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 7. 2017 09:01

Odešla mi trouba a ani varná deska už není ve 100 % kondici, tak jsem si řekl, že dobrá příležitost pro výměnu, jenže ať koukám, jak koukám, "vestavné sporáky" (tedy set varné desky a trouby se společným ovládáním vepředu) zcela zmizely z trhu!

Je možnost si koupit zvlášť desku a troubu, ale to nechci - samostatně prodejné varné desky mají ovládání nahoře, kde ovládací knoflíky vadí při manipulaci s nádobím a také se více špiní.

Potřebuji plynovou varnou desku (elektrickou mi jistič neutáhne, navíc na vaření na plynu jsem zvyklý) a elektrickou troubu, cenu moc neřeším - klidně si připlatím za model s více funkcemi, třeba kombinaci s mikrovlnkou. To fakt nikdo nic nemá?

Psal jsem do Mory, tam mi odpověděli, že tohle přestali dělat před 5 lety.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 31. 7. 2017 23:25

„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 8. 2017 06:59

Díky za info. Nakonec se mi podařilo současnou troubu rozchodit i když má nějaké vady. Je to také Fagor a po zkušenosti s ní, si říkám, že Fagor už nikdy. Blbé je, že jak jsem obíhal různé obchody a kuchyňská studia, tak jsem zjistil, že opravdu tyhle "polyvalentní" (jsem si zjistil, jak se jim říká :) ) kombinace z trhu zmizely (kromě Mory jsem psal i do Siemensu).

No, zatím problém provizorně vyřešen, ale až skutečně odejde, budu asi muset koupit zvlášť desku a troubu, pokud někoho mezitím nenapadne opět polyvalentní trouby vyrábět.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků