Babicovy dobroty

Kuchyňské linky, spotřebiče, pravidla stolování a různé informační zdroje

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod Slonik 19. 1. 2009 08:40

Byl jsem upozorněn na kuchařský seriál na TV N@VA s tím, že jde o dost obskurní záležitost. Nevěřil jsem, leč výsledek překonal moje nejhorší očekávání. Nejsem žádný profík, ale řadu hrůz co ten člověk předvádí jsem nedělal ani když mi bylo 14 let.
Recept na plněné papriky (http://tv.nova.cz/ext/projekty/anno2008 ... priky.html) mě dostal. Chvíli jsem si představoval, že bych to měl jíst ..... :-!

A když připočteme, že velmi často používaná slova mají slovní základ blemc, tak je obrázek dokonalý.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 19. 1. 2009 16:46

Ten chlap mi je nesympatický a jeho recepty taktéž. Jednou jsem viděla, že cosi vařili a vypadalo to dost nevábně...tak jsem ihned přepínala na jiný program.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 2. 2009 18:48

Mi osobně je také nesympatický, to už raději dříve když dávali na Primě Vařečku se Zounarem ... ale tohle opravdu ne!
includes
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 18. 2. 2009 20:25

Velmi nesympatický, ale myslí si, že je zajímavý, opravdu bych si ho dovedla představit prodávat někde v kiosku na tržišti, možná bych to tržiště urazila jeho přítomnosti Opravdu ho nemusím.........
hejjar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michee 5. 3. 2009 13:28

Tady jsem našla úžasný článek, myslím, že poslední část článku stojí za přečtení a pobavení.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 5. 3. 2009 15:27

Jsem o něm četla článek ve Vlastě a stačilo mi to na to, abych si o něm udělala ten správný obrázek ;-) Tam měli dát 1 000 výroků, ty poslední dva, hovoří za vše :-D
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 7. 3. 2009 17:30

Dneska se asi budu dívat, nic jiného mi nezbývá.. :-( :-D
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 3. 2009 18:42

Dneska to nebylo ani tak moc obskurní. Trochu zklamal. Tu paštiku obšlehnul z ČT .... (tam do ní jen nematlali olivy)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 7. 3. 2009 18:54

No ale ledový salát s medem bych si tedy nedala :-D pár hlášek tam bylo, ale hrůza je i to, jaký používá výrazy..
Kirkwood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 3. 2009 17:14

On je celej jedna velká hrůza. :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beďa 11. 3. 2009 11:38

Slonik píše:On je celej jedna velká hrůza. :-D

Mám stejný názor.
Beďa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 3. 2009 16:32

Tohle je teda opravdu "speciálo" - po omývání masa z guláše a jeho znovupoužívání pro jiné jídlo a smaženém bůčku "zdobeném" v přepáleném tuku rozblemacenou pažitkou je tohle další "klenot" české gastronomie ....

http://archiv.nova.cz/multimedia/babico ... litem.html
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza CZ 26. 3. 2009 16:27

Tohle jsem naštěstí neviděl. Z guláše by se dala vytvořit tak gulášová polívka. Jinak je to kreten od kterýho se může učit nějaká slepice co nerozezná bramboru od rejže.
Honza CZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 26. 3. 2009 18:37

Slonik píše:Tohle je teda opravdu "speciálo" - po omývání masa z guláše a jeho znovupoužívání pro jiné jídlo a smaženém bůčku "zdobeném" v přepáleném tuku rozblemacenou pažitkou je tohle další "klenot" české gastronomie ....

http://archiv.nova.cz/multimedia/babico ... litem.html

8-D :shock: :shock: :shock: :shock:
Ten člověk je urážka vkusu, a to jsem ho ještě neviděl. :-S
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 4. 2009 14:37

no uz dlouho jsem nevidel aby nekdo delal na panvi smazeny vejce, z uz udelanych varenych na velikonoce. hnus velebnosti. ten clovek to nema v hlave v poradku. asi moc kouka na kulinarske vydobytky Nemcu.tam kuchtej radny blafy. tam by se mozna hodil.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků