Jalapenos

Bez přísad se vaří těžko. Oblíbená koření, bylinky, doporučení, varování

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod ToMMyK 27. 8. 2007 00:22

V Tescu ted prodavaji v plechovce zavarene nakladane papricky Jalapenos. Nevim, jestli je to jen nejaka omezena nabidka v ramci dni svetove kuchyne, ci to tam maji porad, ale papricky jsou moc dobre. Ted jsem jich snedl pul plechovky s rohlikem :)
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 8. 2007 17:43

Hmmm, zajímavé. Jak moc pálí? Rodiče přivezli z Mexika nějaký semínka, zasadili jsme to a plody, které keřík produkuje se moc jíst nedají - a to říká člověk, který víceméně pije Tabasco :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 28. 8. 2007 18:06

Ten previt v cem je to nalozene, nejaky olej ci co, to jsou docela ziletky. ALe kdyz se to trosku okape, tak krouzek te papricky si dam klidne na jednohubku. Ale ja mam taky hubu azbestovou :)
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 28. 8. 2007 21:08

Ono jak kdy,no....uz jsem mel taky sallsu z jalapenos a vubec nepalila :) tohle asi zkusim :)
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0ndra 29. 8. 2007 09:49

nakladaný jalapenos mají i jinde a v tom tescu budou určitě i mimo dny svetové kuchyně, od stejné značky mají i další mexické speciality - různý salzy a fazole....

papričky jsem zkoušel - jsou docela pálivý, ale ne až tak děsně, dá se to jíst aniž by člověk přišel u všechy chuťový buňky, dával jsem je do fazolí a na pizzu
0ndra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stenly77 14. 10. 2007 21:00

dnes jsem je koupil v tescu a jsou moc dobre akorat mrkev pali vic nez papriky
stenly77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ToMMyK 15. 10. 2007 17:45

stenly: jj, ta mrkev je fakt ostrejsi. Ale tu davaji jen do konzerv s celyma paprickama. Ty nakrajene na kolecka jsou bez mrkve:(, ale tyto me zase prijdou lepsi pomer cena/vykon
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madeleine 21. 10. 2007 10:35

Ja mam prilis slabe bunky na Jalapenos, ale priviezla som kolegom produkciu Casa Fiesta a boli nadsenim bez seba... Tesco veci ale posudit neviem...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků