Moje dieta: Za 3 měsíce 15 kg dolů!

Co je zdravé? A co není? Diskutujte také o dietách a vegetariánství

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod hurkar 22. 4. 2008 09:36

... ja to robím kôli tým schodom, lebo pri "výstupe" na druhé poschodie som fučal ako parná lokomotíva, a mokrý som bol ako tender na tej lokomotíve, nakoľko výťah nemáme. ale včera som neodolal sušeným slivkám naložených v olivovom oleji s cesnakom a cibuľou na chlebe, a ráno bola váha zase 0,5 kg hore :oops: ...
hurkar
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 23. 4. 2008 00:31

ja mam vytah :-D
Caddy
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurkar 23. 4. 2008 07:07

"no jo no, někdo se má" ;-) keď dudem veľký aj ja si ho dám postaviť 8-)
hurkar
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 5. 2009 14:12

Tak zase bojuju se "zimními kily" a musím říct, že je to rok od roku obtížnější :-(. No, koupil jsem si dva pomocníčky - jeden se jmenuje rotoped a druhému říkám "XENICAL s lidskou tváří" (neboli volně prodejný lék s orlistatem). Tak uvidíme. Zatím 3 dny a kilo je dole :-).
Lék je to sice účinný, bezpečný, ale jakýkoli prohřešek proti stravovacímu režimu citelně potrestá :-[. Jo a porce na měsíc stojí skoro 1300,- :-/
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Gonzo 5. 7. 2009 23:49

Jednoduše jsem shodil 30 kilo tak, že jsem začal zhruba 5 dnův týdnu běhat,nebo jezdit na kole nebo hrát basketbal. Jídlo si dával pětkrát denně i když jsem neměl chuť (menší snídaně, malá svačinka, normální oběd jen o polovinu méně, malá svačinka a na večeři nějaké tmavé pečivo). Na vánoce jsem něco nabral, ale shazuji to úspěšně i nadále dolů. Jako superkombo pro pálení špěků jsem se odhodlal ke sportování před snídání (například hodinka svižné jízdy na kole nebo i ten basketbal) a už po pár dnech jsem cítil, že tělo shazuje ty kila uplně jinak - mnohem rychleji..Jednoduše jím pořád stejně, jen toho všeho jím mnohem méně.
Dr.Gonzo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 7. 2009 06:26

Hmmm. Tak mě nyní zbývá jen ten Xenical (nakonec jsem si ho nechal předepsat - vyjde o 400/měs levněji a je silnější), protože o berlích toho moc nenasportuju :-(. A samozřejmě i poloviční porce všeho jídla, když to nemůžu vyběhat.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 6. 7. 2009 22:16

To by sa aj mne zislo... mam 13 rokov, vazim 56-57kg a meriam asi 155cm ... vahe... ale chcel by som mat tak max 48kg ... da sa to do konca letnych prazdnin? ak ano tak ako?? poradte mi pls :)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 7. 2009 22:40

Držať "dospelácku" diétu nemôžeš, ešte sa vyvíjaš. Nejedz sladkosti, čipsy a podobné sprostosti, nejedz v noci, viac sa hýb. O radu môžeš požiadať aj svojho lekára, ale skôr dodržuj to, čo som spomenul. ;)
#ledžendery
Breaker
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 7. 2009 11:14

Jez zeleninu, trochu libového masa, nízkotučné mléčné výrobky a pod. Vyhýbej chipsům, hamburgerům a sladkým limonádám, smaženým hranolkům, smaženému sýru, pizze a podobně .... Zákaz na Tvůj talíř by měly mít i uzeniny (s občasnou výjimkou v podobě trochy kvalitní šunky - výborná je tzv. šunka pro děti), zejména pak trvanlivé salámy. Alkohol vzhledem k Tvému věku asi nemá smysl řešit.

A samozřejmě jíst pravidelně a dělat alespoň rekreačně nějaký sport - plavání, kolo, inline, běh - podle nátury a možností

Do konce prázdnin na to zapomeň - když to půjde dobře, dostaneš se tak na 53. Nemá smysl to lámat přes koleno
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 7. 7. 2009 21:18

Pokud ještě rosteš, tak se přes prázdniny ještě vytáhneš a tím se to také ovlivní. Ale rozhodně pohyb funguje líp než hladovka.

Sloníku, to máš dobré, že ti pomůže Xenical, já se vykrmuji natolik sacharidy, že to pro mne nemá význam. Copak, zlomil sis nohu?
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 7. 2009 04:31

Přesně tak-zlomil jsem si čéšku. A protože se krmím celkem vyváženě, tak mi Xenical opravdu pomáhá. I když nutno říct, že pravidelný pohyb je daleko lepší. Jsem chromý pár dní a už mě to štve.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod draza.xxx 4. 11. 2009 19:34

Dnes sem v televizi viděl nějakou dietu podle krevních testů, kdy vám podle krve vytvoří "jídelníček na klíč". Je to nějaká pražská firma CHERUBÍN - andělské lázně. Nevím, jestli to není nějaká kravina co nepomůže. Když za něco dám 8500 tak at to má trochu smysl...
draza.xxx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loptoš 9. 1. 2010 21:08

No ja si myslim ze to kravina je. A sa stavim ze sa budu hrat ze postavia dietu kde su urcene specialne tuky podla krvnych skupin.

8500 daj na pernamentku do fitka a kvalitny protein :)
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 14. 2. 2010 21:43

Slonik píše:No docela taky pomůže omezit alkohol, zejména pivo a kořalku. Když jsem zahájil před asi 8 lety první hubnoucí pokusy (za 3 měsíce ze 130 kg na 98), alkohol jsem ze začátku zcela vypustil, po 2 měsících jsem si dopřál denně 2x 1 dl bílého vína. Další klasika je poslední jídlo maximálně 4 hodiny před spaním. Co se týče zobání, tak tomu jsem se nemohl ubránit, čili jsem zaměnil chipsy, tyčinky a podobné šílenosti za nakrájené kousky zeleniny.



Sloníku to je PĚKNÝ VÝKON !!!!!!! ZAJÍMALO BY MNE JESTLI JSIS TU VÁHU UDRŽEL
:hm . Jestli to dobře počítám tak to je 32 kg. To jsi měl zalepenou pusu né aby jsi to za tři měsíce zhubnul, jinak si to nedovedu představit :shock:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 15. 2. 2010 07:13

Tak udržel +- - mám takový medvědí metabolismus, takže přes zimu něco naberu (bez ohledu na to co jím a jak se hýbu). Dalo by se říct, že si tak nějak drží (s výkyvy +- 5 kg). Ale chci ještě dalších dejme tomu 15 dolů. Momentálně ale spíše upravuji poměr vody a tuku ;-).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků