Chuti Vam sojove mlieko ?

Co je zdravé? A co není? Diskutujte také o dietách a vegetariánství

Moderátor: Moderátoři Jídlo a vaření

Odeslat příspěvekod delph 1. 6. 2006 08:33

iva: že nepoznáš rozdíl mezi sojovým a normálním mlíkem je to diametrální rozdíl. sojové "mléko" je jen bílá voda s chutí soje s mlýkem to nemá nic společného. možná tkasušené mléko co se prodává ale to enní sojové zase.
vrrrm vrrrrrm ty angličáky maj fakt dobrý ovládání :-D....no jo na vlastní nemám :-D
delph
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iva 1. 6. 2006 12:55

iva píše:Anebo si ho davam do kafe misto susene smetany. :shock:
Neošklíbejte se, chuťově neni mezi nimi skoro zadny rozdil... :) /quote]


ja jsem se spatne asi vyjadrila, mela jsem na mysli, ze pro me neni chutove skoro zadny rozdil, kdyz si do kafe dam susenou smetanu, anebo susene sojove mleko
jinak mezi sojovym mlekem a kravskym mlekem je dost podstatny rozdil.... stejne jako mezi sojovym masem a normalnim masem... :D
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Peshi 1. 7. 2006 22:33

Nahrazkove mleko rad nemam, jednou s nim matka delala bramborou kasi a uplne jsem si tim zkazil chut.
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 11. 7. 2006 05:03

Sojové mléko mi nevadí, je to lepší než kozí. To mi *****í.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tessie 3. 11. 2006 13:58

chutná mi, ale jen jahodové či vanilkové:)
tessie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 6. 5. 2009 12:55

Ze sušeného soj.mléka si dělám koktejl buď banánový, nebo jahodový, nikomu bych to nevnucovala, ale mně to chutná a je to hned. Navíc nemusím pořád vláčet krabice s mlékem a dbát na to, aby se zbytek nekazil v lednici. Tohle je v prášku a pořád po ruce. Tyčový mixér to zpracuje za minutu a je hotovo. V pečivu se ani chuťově nepozná, jaké mléko tam je.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 5. 2009 13:52

Já piju občas neochucené - kupuju si Provamel. Nahrazuju jím normální mléko - používám ho pro obměnu jídelníčku - pití kravského mléka mi nezpůsobuje žádné potíže. Kozí mléko mi taky *****í, ale zase kozí sýry mi vůbec nevadí. Je to se mnou složité ;-).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 6. 5. 2009 20:19

Já sojové mléko ráda, kupuji si sušené (modrého zajíce) anebo ochucený v krabičce (provamel čoko). Jinak z ostatních mlék jen kravské.
Kick the baboon....
michee
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 13. 5. 2009 19:50

NEEEEE :-/ :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 21. 7. 2009 20:46

NEEEEE fujtajbl... sojové prostě eeee fakt mě nechutná. :)
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anmara 22. 7. 2009 07:35

nemůžu říct, že by mi vyloženě chutnalo, ale občas používám sušené...
Anmara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nemesis999 7. 8. 2009 18:48

sojove mlieko je najlepsia vec na svete 14 rokov ho pijem namiesto kravskeho a nemozem si stazovat dobre aj susene ale potom co sme kupili tzv stroj na vyrobu sojoveho mlieka(date tam soj. bôby trochu cukru kto chce) ked sa tak vezme kravske mlieko nebolo nikdy stvroene na to aby ho pil clovek vzdycky len pre to aby mama krava nakrmila a dala dost zivin svojmu teliatku to kludne mozme pit aj svoje ludske :D kazdy lepsi lekar vam to povie :)
podstata podstaty je v podstate nepodstatná
nemesis999
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků